Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sky

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Sky

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 01:26

Moje sluníčko Sky přijela za mnou 4.9.2007 jako 9 měsíců staré psí mimino. Byla vlastně nejkrásnějším dárkem k mým třicátým narozeninám. I když cesta k adopci a nakonec až k mojí holčičce nebyla jednoduchá a musela jsem si své rozhodnutí dost složitě a těžce vybojovat a párkrát i pořádně dupnout, protože rodina nebyla, abych tak řekla nakloněna, tak na konci mne čekalo stvoření, které neuvěřitelně miluji a ono mne. Když se připravoval transport a přicházely profily pejsků, tak ona byla vlastně až třetí pejsek, o kterého jsem žádala, protože předešlí dva nebyli potvrzeni pro český transport a já už pomalu přestávala doufat, že za mnou nějaký pejsek přijede a byla smířena s tím, že počkám na další transport. Lucii jsem tehdy napsala, že odjíždíme do zahraničí na dovolenou, budu mimo net a pokud z Irska Sky nepotvrdí, tak nechávám výběr i rozhodnutí na ni a budu se těšit na překvapení, až po návratu uvidím své jméno u některého z pejsků, kteří přijedou do Čech. No prostě neuvěřiteně otravná ženská. A jak se ukázalo, tak osud to má pro nás všechny předem nachystané a já si po vzrušující dovolené, kdy nám už cestou tam při autohavárii zdemolovali auto a s tři dny sešitou hlavou, kterou zdobilo 11 stehů od poklopu obrněného transportéru ( taky veselá akce) jela na druhý konec republiky pro holku, která od prvního okamžiku dávala najevo, že patříme k sobě. No jen si to vemte já zelenooká blondýna si odvážela blonďatou holku s jantarovýma očima a zrzavá Marcela si odvážela zrzečku Pride. Jestli v tomhle není osud, tak už nevím. Musím ale napsat, že i když už je to tak dlouho, tak stále myslím na ty dva pejsky Girlie a Prince, kteří za mnou nepřijeli a doufám, že i oni mají své rodiny, kde je milují stejně jako já svou divokou Sky. Tu potvoru, která nám obrátila život vzhůru nohama, není nikdy unavená, sežere, rozkouše a zničí vše, co není přibité a někdy i to, ale také je to to nejněžnější stvoření plné lásky, které pozná, že mi není zrovna fajn, přijde, položí mi hlavičku do klína a očima říká já vím jak ti je, já ti rozumím. Žádnou z chvilek strávených s ní bych nevyměnila ani za cihlu zlata a jsem ráda, že jsem si tenhle svůj poklad vybojovala.
Girlie

Re: Sky

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:07

Naše první společné chvíle u transportu
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:20

první chvíle doma
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:24

moje hračky
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:34

Můj kamarád
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:44

Já v práci
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:49

Stanujeme
Přílohy

Snímek 075.jpg
Girlie

Příspěvekod Girlie v 24 led 2009 02:52

Moje první narozeniny
Přílohy

Snímek 089.jpg
Girlie

Příspěvekod Lucky v 24 led 2009 12:02

Krásné fotky, Girlie :-)

Z čehopak byl ten dort? Nějaké psí dobroty?
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 24 led 2009 20:01

Zdravíme nádhernou Sky.Taky by mně zajímalo z jakých ingrediencí je ten dort. :P
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Další

Zpět na Adoptovaní