Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sky

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sky

Příspěvekod Girlie v 05 zář 2010 19:34

Hmm nepustí. Už dostala 1/2 kila hovězího masíčka a stejně nebavím nebavím. :20:
Girlie

Příspěvekod pzlkovanova v 05 zář 2010 22:42

:lol: to je umělkyně teda!! Girlie, buď ráda, že to dopadlo jen s tou žvýkačkou - horší by mohla být ta skelná vata...
flíček jí za chvíli zaroste a bude zase krasavice {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod pupulu v 06 zář 2010 11:23

Žvejka je dobrá věc,již několikrát se nám to povedlo také.Mě zase nějaký umělec-Samson nebo Aďka sežrali rozmražované maso i s pytlíkem.Je snima sranda...Neboj Sky ono to brzo doroste a budeš zase krásná!! {5;17}
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 06 zář 2010 14:08

jo Goldíkovi se taky jednou povedlo ukrást zmrzlé maso a taky ho sežral i s tím pytlíkem,tenkrát jsem měla strach, aby mu něco nebylo a pořád jsem ho chodila kontrolovat. :25:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Girlie v 08 říj 2010 22:13

Nedávno jsme u Sky objevili zvláštní vlastnost a to, že je parádní práskač. Vypozorovala totiž, že mi vadí, když mi kočka skáče na kuchyňskou linku a sundávám ji dolů. Pojala tedy tento úkol za sobě vlastní a plní jej opravdu zodpovědně. Pokaždě, když nejsem v kuchyni a kočka vyskočí na linku, tak zvláštně vysoko zaštěká, což je pro mne signál, kdy vyrážím, abych kočku z linky sunadala. Jelikož jsou zvířata velmi chytrá a všímavá, tak kočka to velmi rychle pochopila a snaží se z linky zmizet dříve, než dorazím. Ve výsledku jsme dospěli do fáze, kdy kočka vyskakuje na linku oproti dřívějšku jen velmi vzácně a díky Skyinčině pečlivé výchově to snad časem odbouráme úplně. Závěrem z toho vyplývá, že chrt je nejen dokonalým společníkem, ale také výborným vychovatelem. {5;35}
Girlie

Příspěvekod Magda v 08 říj 2010 22:39

Krásný poznatek, když to tak domyslím tak u nás práskaj naháči, ale to proto, že jsou vzteky bez sebe, že na linku nedosáhnou a záviděj, zvlášť Lovely je na práskání borec :lol:
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 09 říj 2010 08:01

u nás práská Bruno.Jakmile je Goldík v kuchyni a snaží se ukrást něco z linky,Bruno před kuchyní začne štěkat.A to je signál pro mě,že se v kuchyni dějou nějaké nekalosti :19:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 09 říj 2010 18:47

U nás nepráská nikdo, ta banda spolu drží basu a když něco provádějí, musím si na to přijít sama. :14: :18: :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod pupulu v 09 říj 2010 18:53

U nás taky nepráská nikdo,zmetkové se taky dělí,když něco uzmou.Jen dnes práskala Xí-dostali kolečka kousací (z buvolí kůže).Najednou mě Xí prudí,já u pc.Tak kouknu a Aďulák v hubě 3 kolečka,ani nemohl žvejkat.Xí čučela,Ash čučela a on jak paša plnou hubu.. {5;24}
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 09 říj 2010 19:02

tý jo, Sky je teda šikulka!! A máš to bez práce ... {5;13}
Co nějaký fotečky paničko.. už jsme holčičku od srazu dlouho neviděli .. a kočičku chceme taky!! :67:
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní