Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kitty (Desire Delta)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Kitty (Desire Delta)

Příspěvekod tereyska v 04 dub 2009 18:10

Tak to zní už lépe, já jsem jim psala i email, pokud by něco potřebovali ať napíší, s tím počůráváním džíme pěsti :) , asi byla stresovaná ze samoty. Pokud testy dopadnou dobře..
tereyska

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 16 dub 2009 12:39

Zpráva od pánečků

"Dobrý den,
takže výsledky Kitty jsme dostali před pár dny.
Musím tedy říct že jsou docela zarážející,protože z prvotních diagnostik a obav nezbylo nic,jelikož je prý úplně zdravá.
Ne že bych nechtěla mít radost nicméně pochybuji že pes,který každou chvíli hubne a neustále přichází o srst a má holé lysinky,je naprosto zdravý.Tak uvidíme jak dál no...ale připadá mi to poměrně zvláštní.Co se týče počurávání a kakání doma-stává se to teď vyjímečně."
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod tereyska v 16 dub 2009 12:50

je to divné.. vypadá to jako by měla problém se štítnou - měli by navštívit laborku, také záleží jak se Kitty věnují ad to počurávání a kálení doma.. zkusím jim také znova napsat .. Vím, že to není jednoduché vím jak to byla s nším Blackym s tím jsem si užila, ale pomoc jsem jim už nanízela..
tereyska

Příspěvekod Monika v 21 dub 2009 11:31

Vypadávání srti může indikovat štítnou žlázu , ale též hormonální nerovnováhu po kastraci...
Ohledně hubnutí, pokud všechny testy dopadli dobře a fenka normálně žere bych viděla problém v samotném krmení... může mít alergii na určitou složku stravy...

A ještě mě napadá vyloučit Cushingovou chorobou...pár příznaků by tomu odpovídalo...
Monika

Příspěvekod tereyska v 21 dub 2009 11:47

Tohle mi dnes přišlo..
..poslala jsem dlouhý email ad štítná i separační úzkost a informace o testech a nabídku pomoci, snad to pomůže..

Jinak co se Kitt týče,biochemii jsme ještě nědělali...ale z výsledků krve,moči i stolice prý vyplívá že je úplně zdravá...což mi příjde docela zvláštní....také dělal nějaké podrobnější krevní testy ohledně vnitřních orgánů...vše v pořádku...prý jen snad má snížený obsah vápníku..každopádně dál ztrácí srst a je hubená.Co kálení a močení-teď jsme měli období asi měsíc,kdy neudělala naprosto nic,jak v naší přítomnosti tak i v nepřítomnosti...ovšem minulý týden vše začalo nanovo,hodně se teď upnula na moji mamku,protože já teď nemám tolik času,bývám dlouho v práci, tak se stará ona,takže teď stačí když máti odejde z místnosti kde Kitty spí,ta se probudí,myslí že ji tam nechala samotnou a něco vyvede...jako myslela jsem že to může být také zdravotního rázu,ale ona vyloženě trestá že ji necháme (byť i 5 minut) samotnou..a aby nás ztrestala,kouše i věci...hlavně plastové.No není z toho psa teď žádná radost :-(. Snad se mají aspoň ostatní psi o.k. doufám..Ptala jste se ještě jak dlouho je doma sama,no bývala 8 hodin-v době kdy my pracujeme,ale teď se střídáme,takže doma sama je velice málo a jelikož máme bar se zahradou velkou,kde matka i bratr obsluhují,berou si ji sebou často . Tak děkuji za mail a ať se daří. A.Surá a Kitt
tereyska

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 29 čer 2009 17:06

Velice těžko se mi píšou tyto řádky, ale Kitynka už nežije. Nestihla si užít zaslouženého spokojeného života, který tady začala teprve před pár měsíci.
Zemřela nemocí vyčerpaná doma ve svém pelíšku. Už jí nic nebolí.

Obrázek
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod jablůňka v 29 čer 2009 17:11

:53: :53: :53: :53: Je mi to líto. :cry:
jablůňka

Příspěvekod bachroc v 29 čer 2009 17:20

:53: :53:
bachroc

Příspěvekod Kateřina v 29 čer 2009 17:48

:cry: :cry: Tak ať je jí ,,tam nahoře" lépe a nic nebolí :roll:
Kateřina

Příspěvekod tereyska v 29 čer 2009 18:59

:( "8"-() :cry: .. to je mi moc líto.. prdelka jedna ať už jí je jen dobře. :53:
tereyska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní