Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Gandalf

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Gandalf

Příspěvekod bachroc v 01 zář 2010 09:54

Děkujem všem kdo přispěli hlasem pošlem fotku jak se výhra líbila to zas bude něco pro něho {5;26}
bachroc

Příspěvekod pzlkovanova v 01 zář 2010 10:06

:113: co jste vlastně vyhráli?
pzlkovanova

Příspěvekod bachroc v 01 zář 2010 11:43

No právě by to měl být nějaký darkový balíček pro psa a takové překvápka a hlavně něco dobrého na zub on má nejradši tak se těšíme oba /5§:)
bachroc

Příspěvekod bachroc v 20 bře 2011 14:33

Tak u nás se to počasí fakt zbláznilo! Včera ráno jsme vstali a venku zase bílo já už jsem fakt doufala že je se sněhem konec a bude krásné jaro. No naštěstí není pod nulou a hezky to taje. Jinak naše rozhodování ohledně srazu bylo hodně rychlé večer jsme sedli že to proberem a během pár minut bylo rorhodnuto a přihláška poslaná :) . Ve čtvrtek jsme byli s Daffym na čištění zoubků a pan doktor říkal že příště už se nevyhnem i nějakému trhání ale to jen ty přední takže to snad nebude tak hrozné jen se asi nebude moc usmívat - (chtěla jsem se zeptat jestli i vaši pejsci mají mezi těmi předními zoubky takové mezery?) . Na pár dní jsme dostali i antibiotika jinak je vše ok. {5;26}
bachroc

Příspěvekod Magda v 20 bře 2011 15:14

Jsem prozkoumala Beníkovo hubu :) a má mezírky.Abbey nemá a Lašenka taky ne, maj holky krásnej skus :lol: Ty zoubky jsou svinstvo, ale je to důsledek předchozího života. Naše Aťa, voříšek má první úpravu chrupu za sebou až v deseti letech, taky ji vyndali nějaký zub, ale v tomto věku normální.
Magda

Příspěvekod bachroc v 20 bře 2011 15:28

Díky za stomatologický průzkum :lol: my právě jak měli fenku NO tak v 11 měla zuby všechny a krásné nikdy nebylo čištění třeba. No a ted ještě když má ty zoubky krásně vyčištěné tak ty mezírky se mi zdají ještě trochu větší. Vypadá užasně při jeho usměvu ve spánku ( znáte ty jejich polohy na zádech s usměvem) :)
bachroc

Příspěvekod Magda v 20 bře 2011 15:42

Jo, úsměv a záda mi tady s chrtů předvádí pouze Beník, a je to nádherný pohled, pro nezúčastněné to může být dojem, že je lehce nechci říci-debilní :lol: kor ten jeho jazyk venku :lol:
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 20 bře 2011 17:19

Super, jsem ráda,že na sraz dorazíte ! jinak klucí taky žádné mezeri nemají,,... ale to je asi šumák jestli je má nebo ne ? ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Kay37 v 20 bře 2011 18:04

Gandalf je nádherný kus psa.Má úžasné zbarvení.JJ zoubky jsou někdy problém.Jednou jsem čistila zuby krysaříkovi.Bylo mu teprve 1,5roku.Ale to co se našlo v jeho tlamě,to byl horor.Vytrhali jsme mu pomalu celou tlamu.Byl to fakt hnus.No ale od té doby vím,že pes začal dobře žrát a i krásně přibral.Ale tohle určo není případ Gandalfa.Jo také jsem tady všem pokoukala do tlamiček a zjistila,že Capinka(hovawart) má mezírky také,Hanny ne,Amálka také ne,Ax(brazilská fila) má také mezírky,Apollo(dogo canário)mezírky nemá a kavkazanda také ne.
Kay37

Příspěvekod pupulu v 20 bře 2011 18:28

To je fajn,že jedete na srazík!!Jinak zoubky po předchozím životě jsou problém.Naše Canty taky nezažila nic dobrého,je prcek zaprcatělá,špatně žere a stím se asi nikdo nikdy netrápil.Nedávno kvůli tomu přišla o 4 zuby v předu,které se jí drolili.Ale i bez nich je krásná a úsměvy rozdává pořád.Jinak jsem prohlédla smečku ohledně mezírek-tak o buldokách asi psát nebudu (ty maj zuby jak noty na buben,ale kvůli kostem bílé a čisté :-) ) a Aďka ten mezírky má. ""5-()
pupulu

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní