Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Susie - fena/2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Susie - fena/2008 (REZERVACE)

Příspěvekod catchie v 20 pro 2012 10:13

Nezapomeňte prosím že dle českých předpisů musí psi jezdit buď připoutaní postrojem (do toho čehosi, kam se zastrkává konec bezpoečnostního pásu) nebo v přepravce nebo v kufru za sítí / mříží. Ať zbytečně neplatíte pokutu. Našinci jezdí v kufru za mříží. Sice se o ně při každém brzdění bojím (aby do nás někdo za námi nenaboural), ale myslím si, že je to pro ně nakonec bezpečnější než aby se za jízdy zamotali do bezpečnostních popruhů.
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod catchie v 20 pro 2012 10:14

Marti, až teď jsem si všimla, co jsi to vlastně napsala :24: Nacpat děti do kufru :24:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Martina.vac v 20 pro 2012 11:53

Nic lepšího si smraďoši kolikrát nezaslouží!!! Jen ti pejsani mě poslouchají (na piškot). Děti neposlouchají nikdy (ani s piškotem)....
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Martina.vac v 20 pro 2012 12:00

No, za nepřipoutané děti v kufru se pokuty neplatí, že? Psi musejí být napevno přichyceni... my koupili karabiny na upoutání. Teď už je tam nechytáme. Se tam do vodítek zamotali a Fanouš řval... jsou v kufru a hotovo.
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Ajka v 20 pro 2012 12:38

Určitě doporučuji cestování v kufru (bez horního víka :113: ). Viděla jsem jet paní s chrticí na zadní sedačce, chrtice se opírala zády o strop, byla opravdu ohromná a při sebemenším přibržděni se docela nebezpečně nakláněla dopředu mezi sedačky.
V kufru vozím všechny své psy, minulé, současné a budoucí tam půjdou také, jakožto i psi přátel, pokud to nejsou kalbeková vydání. Auto Kelly nabízelo v letáku za pár kaček nastavitelnou mříž do kufru, to by mělo stačit, tedy já jezdím bez mříže a psíci zůstávají v kufru dobrovolně. Není to úplně košer, ale ...
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Ajka v 20 pro 2012 12:40

Jinak si pamatuji, že jako děti jsme v kufru wartburga kombi jezdili, hráli si tam a byli jsme náramně spokojení, protože tam bylo spoustu místa.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Martina.vac v 20 pro 2012 13:32

Ajko, řeknu těm mým smraďochům. že půjdou do kufru, ať si to užijí! Že jim to vzkazuješ, ju??
Martina.vac

Příspěvekod Návštěvník v 20 pro 2012 16:09

Moje děti by tam taky šly dobrovolně (taky jim říkám smraďoši :mrgreen: ). Jinak všechny psy co jsem kdy měla, tak jsem vozila také v kufru.
Jednou se mi stalo, že jsem jela po dálnici a při rychlosti 140 km/h mi Pongo začal panicky přelézat na sedačky....načež jsem začala šílet a přibrzdila jsem co že se děje, auto na to začlo kličkovat, no a ukázalo se, že mi praskla zajízdy pneumatika ! Takže hafuň to vycítil a upozornil mě, nevím co by s náma bylo, kdyby to prasklo v těch 140 :oops:

Tak už zítra..... ((14:))
Návštěvník

Příspěvekod Sebasty v 20 pro 2012 19:19

Koukám, že mě to nepřihlásilo...předchozí příspěvek byl můj.
mamka Iva + malý dvounožec Štěpán + ještě menší dvounožec Vanda + ještě menší britská modrá dáma Pažitka a adopťanda modrá greyka Susie
Sebasty

Příspěvekod monika v 20 pro 2012 20:57

To jsem moc ráda, že půjde Susie už domů.
My máme z minulého transportu tak Suinku, taky modrou...je to zlatíčko a jsme moc rádi, že jí máme...Měla jsem z toho trochu strach, ale vše bylo od začátku až neuvěřitelně v pořádku a bez problémů..
Moc vám chrtičku přeju, budete z ní mít jenom a jenom radost.. {5;35}
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní