Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Urla - fena /2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Urla - fena /2008

Příspěvekod jitka v 16 srp 2014 09:06

Blanko, málo lidí má tu odvahu se na foru pochlubit podobnou historkou. Já si stejně myslim, že pes , se vymknul kontrole, každýmu alespon na chvilku. Mě už párkrát vzali roha na ulici i z auta. Nemá moc cenu za psem běžet a hulákat to začne greye akorát víc bavit, ale musíš jít tak, aby Tě pes viděl. Když zachrastíš obalem s pamlsky nebo piškoty, prázdným mikrotenovým pytlem tak se za tebou rozběhne a máš ho. Teda u mě to tak funguje. Pokud zjistíš trochu pozdě že pes utekl, nebo je už dál. Nastartuj auto a jakmile ho uvidíš, zastav, otevři jakékoliv dveře zavolej a přiběhne. Greyové mají vození autem vždy spojeno s nějakým výletem, ale taky skočí i do cizího stojícího auta které má otevřené dveře. Známýmu se stalo, že venčil v Praze 4 greye najednou v parku bez vodítek, najednou se mu splašili a naskákali do otevřenýho auta na parkovišti k cizímu chlapovi. No, mě se už taky stalo pár příhod podobných té Tvojí a všechny s dobrým koncem. Je to krásnej pocit, když už je pes zase doma, že jo? Pěkný víkend přeji Vám všem. :53:
jitka

Příspěvekod Blanka.Mull v 16 srp 2014 10:31

Já lítala kolem abych chytla aspon jednu útěkářku,na sáček s něčím jsem ani nepomyslela a stejně jsem žádný neměla..Otevření dvířek u auta -znamenalo to že Rhyna utekla..Když jsem jí naháněla tak jsem si sedala na bobek a jako na ní čekala-utíkala ještě víc ode mě..
Nestydím se takové historky pro zasmání napsat,sami víte že máte stejné a nevim proč se s nimi tajit.Jak tu píšete ,máme je všichni a ne jenom jednu..Dobře to dopadlo..I kdybych psice nenašla,tak by o tom už věděli všichni..Rhyna je útěkářka,která ani neposlechne. .Melody utíkala ze začátku několikrát,ted je z ní suchej zip..I Urla už to má párkrát vyzkoušené..Ted už k sestře na zahradu nepůjdou.Sestra si dneska kupuje kačeny běžce a to by jí je psice sežrali.
Akorát by mě zajímalo čím Urlu zaujmul stařeček že se nechala od něj chytit,.Asi zrovna jedl oběd..
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod kvetamama v 16 srp 2014 15:22

Blani, hlavně že to nakonec dobře dopadlo !!!. Za všechny maléry určitě může ta blbá patnáctka :-( .
Já jsem se po předchozích zkušenostech s patnáctkou rozhodla nic se psama pro jistotu nepodnikat :-) . Ale na zbytku konání se to pitomé datum podepsalo a byla jsem na mrtvici.
Ale možná, že ta patnáctka působí jenom na mne a u vás to bude jiné :-D.
kvetamama

Příspěvekod Dáša Trojáková v 16 srp 2014 16:46

No tak to je pěkná historka... nevím jestli si četla tu naší se Ziggoušem, jak ho praštil ohradník a ze všeho se mi vyvlékl :-D To si dokážu díky tomu představit jak ti bylo, prtože to se ti v té hlavě všechno mele, stres, a hlavně uběhneš takovou trasu, kterou bys normálně nedala a ani se snad nemáš čas zadýchat :-D hlavně že to dobře dopadlo :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 18 srp 2014 19:29

Dáší tak to si vystihla perfektně ,opravdu.Já na starý kolena běžela jak srnka a vůbec -jak píšeš,jsem se nezadýchala a to jsem u toho řvala , že ve vedlejší vesnici měli poplach..Taky všichni místní co zrovna očumovali venku -stáli v pozoru..
Jinak s tou 15 je to asi opravdu divné??U mě sice né,tedy až na ten pátek ale moje mladší dcera jí má jako podivné číslo..Ale je vlastně pravda že jednou 15 dne v měsíci se mi jaksi obrátil život na prdelatou stranu..
Jinak holky už jsou zase ve svým a dneska lítali jako pominuté..
Jestli je někdo zvědavý-jukněte na topík Rhyna a Melody????????????????????????????
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Předchozí

Zpět na Adoptovaní