Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Urla - fena /2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Urla - fena /2008

Příspěvekod Nikola.Mull v 17 črc 2014 22:05

Posílám fotky, jak to vypadalo, jak se spolu opalujem a jak spokojeně spinká.
P.S. koupila jsem prdelce přes net nový obojek, černorůžový, z Anglie prý, tak doufám že jí bude.
Přílohy

22222.jpg
Ďoura v noze :( AU
22222.jpg (163.91 KiB) Zobrazeno 3415 krát

23222222.jpg
opalovačky, takhle si přilehla sama
23222222.jpg (178.63 KiB) Zobrazeno 3415 krát

242222222.jpg
spinkáme
242222222.jpg (108.4 KiB) Zobrazeno 3415 krát
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 17 črc 2014 22:10

Teda Niky, vy máte furt něco... to je šílený :-O Vy byste měly chodit radši jen po mechu a v bytě, kde mají jen holé stěny :-D. No hlavně že to dobře dopadlo a přišla si na to... Dokážu si velice dobře představit tvoji paniku... možná byla taková jako když si Charlie na srazu rozřízl nohu a já se skácela do křesla místo abych ho utěšovala- nejevil větší známky bolesti :-D. My jsme vážně případi, že to není možný :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod kvetamama v 18 črc 2014 09:23

Nikolko, to je dobře, že to Urličce prasklo dřív než by se jí podebrala celá nožička. Takhle si případný binec z rány chůzí bude vytlačovat a pokud se to neuzavře a bude se to stahovat zevnitř, tak se to rychle zahojí.
Vy si ty úrazy vybíráte asi za půlku Mostu :-D . Přejeme brzké uzdravení.
Moc se mi líbí opalovací fotka. To mě přivedlo na myšlenku, jestli se dají chrti dělit na severní a jižní, neboli na neopalovací a opalovací :-) . On totiž Flája na opalování není. Chodí spát na křeslo, na které dopoledne svítí sluníčko. Jelikož nemusím mít v bytě jako v sauně, tak jsou zatažené žaluzie. Spal tam a já povytáhla žaluzie a jemu začalo svítit na kejtičky. Za chvilinku zvedl hlavu, hodil na mne znechucený kukuč a odkráčel na druhou stranu místnosti. Tak je to asi chrt severní - neopalovací :-) .
kvetamama

Příspěvekod vratislav v 18 črc 2014 17:35

Určitě je chrt severní a jižní. Magic je asi polární, protože když je zima je plná energie , sníh ji nevadí, ale jít na sluníčku nebo si snad lehnout ? Při procházkách si vybírá cesty, které jsou aspoň v polostínu. Abych pochopil , že tudy ne tak se zastaví a je přilepená k cestě. Široce se rozhlíží po okolí a čeká co řeknu. Když nic tak pootočí hlavu , aby se jako dívala těsně vedle mne a jen na vteřinku jukne s výrazem - ty máš dlouhý vedení . Nejraději je doma ve starém chladném kamenném baráku a její fajn.
vratislav

Příspěvekod kvetamama v 19 črc 2014 07:30

To jsem ráda, že i Magic moc nemusí sluníčko :-D .
kvetamama

Příspěvekod ivanaku v 22 črc 2014 14:30

Jedním slovem : Potížistky :P . Vážně nechceš studovat radši veterinu ? Sice bys na sobě moc nevydělala, ale aspoň bys třeba trochu ušetřila :twisted:
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Nikola.Mull v 24 črc 2014 20:45

:D No to je pravda že mít veterinu tak snad i ušetřím! :lol:
Já jsem si Květuš dřív myslela, že je to o tom, jak dlouho tu grey je a jak už si zvykl na naše horké léta, ale asi máte pravdu že je to spíš na chrty jižní a severní. A ani jižní Urla už ty vedra tak nedává když se nemůže zchladit ve vodě :-(
Musim se vám pochlubit :D jakého má Peťula šikovného syna, a posílám odkaz na fotečky z naší procházky:
https://plus.google.com/photos/+Pavel%C ... vcrS39LlMg
Je tam Urlice ve vodě (ten den jsem teprve zjistila že má tu díru), Urlice jako čert a taky Urlice jak se otřepává z vody a je to až nechutný, vypadá jako by měla zlámaný nohy :D :D a samozřejmě Peťuly krásky všechny čtyři :105: :8: a pak naše "krásné" Mostecké prostředí
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzana v 25 črc 2014 05:41

Podle teorie jižní a severní chrt máme jednoho jižního - Bedříška a jednoho severního - Jennynku :-)
Ale jak píšeš, Niky, jak jsou i ti jižané starší, tak to snaší hůř... taky to vidím u Bedříška, každé léto dává hůř a hůř a když jdeme po sluníčku, tak hledá stín, kde by si odpočinul... ale jinak opalovačka na sluníčku je prý pořád super, to se mu líbí pořád ;-) Jenny by snad nikdo nedonutil, aby si na sluníčku lehla....
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod kvetamama v 25 črc 2014 07:57

Nikol, krásné fotky :-) . Péťe by ty její pohodové krásky mohl leckdo závidět :-) , no a šikovného syna taky :-D .
Chrt severní Flája se včera překonal a vyvalil se na sedačce, na kterou svítí sluníčko taky, ale je od okna dál, a dokonce tam vydržel asi půl hodiny spát :-D .
kvetamama

Příspěvekod Blanka.Mull v 12 srp 2014 09:20

Tak dámy já vám to trošku ještě upřesním,já mám chrty pravděpodobně Západní..Nemají rádi ani horko a ani zimu..Milujou vítr a trošku i deštíku..Když je hnusně a fučí vítr tak Rhyna je jako magor a lítá po kurtech dostihy..

Jinak magor největší je Urla,ale opravdu..Ten pes se nenarodil tu musel vymyslet nějaký ožralý Ir...nebo Angličan.možná chlastali spolu někde na Anglicko-irských hranicích...
Byla jsem s nima v noci venku a najednou začala Urla šílet,ale jak..Asi 10 m před náma byl ježek..Co ta dělala to si neumíte představit..Skákala jako klokan a řvala u toho jako tur..Lidi co šli zrovna okolo,tak se zastavovali a někteří radši i nás obešli z bezpečné vzdálenosti..No když ona šílela ,tak se přeci moje holky musí taky přidat,ne???Přeci nezůstanou pozadu..No já slabá žena jsem samozřejmě tu běsnící smečku neudržela a oni se mi vyrvali z ruky..Neutekli daleko,jen k ježkovy..Moje prudce inteligentní dámy ježka očuchali a jelikož ví co je to zač,tak si ho nevšímali..Jenže naše zrzavý pako,asi nikdy ježka v hubě ještě nemělo...Tak ho vítězoslavně ulovila a začala s ním třepat jak že ho zabije,nebo co..Najednou si asi všimla že to není to pravý ořechový a ježoura pustila,jenže se přeci Urla nevzdá a začala do něj kousat..Asi po minutě boje zjistila že není to jen tak a že to asi i bolí??Že má bolavou hubu??Co to ten ježek jí udělal????Co se to děje??Za peprného a hlasitého nadávání jsem je všechny zase odchytla a pozorovala reakci Urly která dělala že se asi udáví,nebo si vykloubí hubu z pantu..Šklebila se ukázkově..Ve vchodě u výtahu jí kapali na zem sliny s krví..ježek se udatně bránil a ta blbka měla popíchanou hubu.Doma jsem jí ještě prohlídla a bodliny tam neměla..Doufám ,jestli má aspon kousek rozumu někde na konci ocasu,tak už se k ježkovy nikdy nepřiblíží..Opravdu Urla není normální pes ,je to odplata za všechny moje hříchy... {5;25}
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní