Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Urla - fena /2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Urla - fena /2008

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 srp 2014 09:25

{5;24}
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lada.s v 12 srp 2014 14:37

To známe moc dobře. Misty měla v tlamě ježka už dvakrát. Jednou při večerní procházce zalovila v křoví a už ho měla. Ale v ten moment byla jak socha, ani se nehla ale ani ho nechtěla pustit. Asi po minutovém přemlouvání jsem byl víc popíchaný něž ona a zabral až upřený pohled z očí do očí :shock: a pak ho strašně uraženě pustila

No a podruhé jsme grilovali a Misty se potmě potulovala po zahradě a v tom najedou kvikání tak tam letím a zas ježek. Když jsem na ní posvítil baterou a viděl tlamu a sliny od krve tak mě málem škráblo :o Ale naštěstí v tlamě žádné bodance ani šrámy takže dobrý, ale zážitek nic moc :68: :)
Lada.s

Příspěvekod colorka3 v 12 srp 2014 17:27

Blani tvoje story jsou nepřekonatelné :D Urliška je hodná,jen trošku divočejší,no!!! ""4-() {5;35}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Blanka.Mull v 12 srp 2014 19:38

Mám dojem že v tu chvíli by vyhrála Miss škeble..Takový ksichty jsem u psa ještě neviděla..Málem jí vyjela sanice z pantu.Ale pevně věřím tomu ,že příště až potká ježka,tak ho stejně zakousne..No ještě že tu neběhaj dikobrazi,to by jsme měli práci na celou noc.. :33: :39:
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Johnka v 12 srp 2014 20:08

Teda švagrová, já nevím jestli Vám dám Andýska do rodiny. Budu hodně přemýšlet. Ale zase by se u Vás nenudil. {5;24}
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 srp 2014 19:13

Švagrová to ti teda povím s Urlou by se nenudil nikdo..To j psí psychopat..Ted se třeba honili s Rhynou po bytě a štěkali u toho a já řvala jako kr.... aby mi tu nic nezbořili..Už jsem viděla akvárko na zemi a rybičky u sousedů..Docela normální rodinka...
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Badra ginever v 15 srp 2014 08:33

{5;24}
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod Blanka.Mull v 15 srp 2014 20:41

Tak ted vám napíšu něco, co se může stát pouze mě a magorovy Urle..
Dneska byl den D ale takový D jste ještě neviděli...

Tak pěkně od začátku,at se můžete hned od začátku řechtat..
Dneska dopoledne jsem jela k sestře do Libčevsi na návštěvu-pro nemostecký-asi tak 15 km od Mostu.
Mělo být ošklivě a pršet,tak jsem se rozhodla že nechám Urlu doma.Byly by všechny jako prasata a nemusí mi zaneřádit auto..Když jsem vystrčila holky za dveře s tím že odcházím,Urla tak jančila a vtírala se a lísala že by to i se skálou pohnulo,tak mi jí bylo tak líto ,že jsem jí tedy vzala sebou..Nacpala jsem to všechno do auta a chci nastartovat a ejhle???Nic- baterka nespolupracovala..Tak jsem se rozhodovala ,jestli to mám zase všechno pobalit a jít nazpátek domů.Vidina sestřiných ovocných knedlíků a štrůdlu,mi to nedovolila..Auto mi asi četlo myšlenky a na 10 pokus nastartovalo..Tak jsme jeli..Dojeli jsme na místo určení,ale zrovna v uličce před barákem vykládal nějaký kamion cihly.Tak jsem musela vycouvat,aby mohl vyjet..No že jsem vycouvala jako každá správná aspon trochu blondýna k sousedům do překrásného záhonku a málem i za ozdobný plot.Ještě jak ten správný debil jsem se chtěla jít zeptat jestli tam můžu chvíli auto nechat..Po vystoupení z auta jsem si to nějak rozmyslela..Kamion vyjel a já zajela k sestře..Tak jsem kecali a cpali se obědem a Rhyna neustále knučela .Nevěděli jsem proč,ona prostě žalovala..Psi běhali po zahradě a mi si užívali žranice v obýváku..Když Rhyna knučela už delší dobu tak jsem to šla na zahradu srovnat..Ale nějak jsem se nemohla dopočítat..Jeden pes chyběl-Urla..Obešli jsem barák,zahradu a Urla nikde,Vyběhli jsme do ulice a tam taky nikdo..To už začalo být divný a podezřelý.Bylo ale jasný že Urla utekla..Jak a kdy to jsme nevěděli..Pravděpodobně byla pryč celou tu dobu co Rhyna knourala..Sestra s malou dcerkou v náručí běžela na horní cestu a volala jí..Já běžela rychle dát psi do auta..JENŽE- Melody s pudlicí tam pěkně vlezli..Ale Rhyna..Mezi dvířkama od auta ,mezi plotem a mýma nohama bylo asi tak 15 cm ,místa..Ta mrcha toho využila a normálně mi utekla..A mazala si to vesnicí někam do pr.......Já běžela spodem za ní a řvala sem..Musela jsem se vrátit do baráku pro mobil a vodítka..Sestra běžela horem a řvala Urlo ,já dole pod kostelem běžela a řvala jsem Rhyno..To černý střevo vždycky popoběhlo a když jsem se přiblížila tak zase rychle utekla..Já utíkala a hulákala,lidi se otáčeli ,já na ně volala jestli neviděli rezavýho chrta-oni mi ukazovali kudy běžela černý chrt..Samozřejmě jako každá správná máma jsem začala brečet ..Nakonec to asi Rhyně přeplo a nebo se nade mnou slitovala a při běhu se otočila a mazala ke mě..Ale ta groteska ...Já utíkala a brečela a ječela na Rhynu dole pod kostelem a sestra na mě řvala nahoře u kostela že Urlu mají..Odchytla jsem černou hubu a šla nahoru ke kostelu..A tam čekalo asi půl vesnice v čele s panem ćhytrým z útulku..Urlu chytil nějakým zázrakem vetchý staříček a odvedl jí na národní výbor k panu starostovy..Akční pan starosta zavolal do útulku a pro milou Urlu si přijeli..Měli jsme štěstí že jsem auto akorát odchytili při odjezdu se zatčenou Urlou..Vyplázla jsem 300 kč za výjezd a vyslechla si od pana ředitele Zeměkoule jak vybavit psa při útěku..Dokonce jsem byla i sprdnuta za vytetovaná čísla v uchu ,že neodpovídají jiným tetováním psů z Anglie,že asi jsou z Irska.Tak jsem mu předvedla ,že před ním stojí jeden pes z Anglie a jeden z Irska..Kroutil nevěřícně hlavou..Při loučení Na schledanou jsem mu řekla žádný Na schledanou ale S Bohem...posbírala jsem si ty dvě nevděčnice a mazala domů na štrůdl..Večer když jsem odjížděla,tak jsem musela opět vycouvat od sestry..Chudák druhá sousedka,ještě že nebyli doma a svede se to na ten kamion..Třikrát jsem se trefila do jejího záhonu s Durmanem..Ulička byla příliš úzká..
Když jsem to vyprávěla pak panu domácímu do telefonu,tak litoval že u toho nebyl a tak se řechtal,že mi vypad mobil z ruky..

Už tu zrzavou blbku nebudu nikdy hlídat..Nikolo přečti si to................................
Jinak asi v Libčevsi mají téma na víkend ,jak umím prý krásně běhat a ještě krásněji řvát..
Blanka.Mull

Příspěvekod Johnka v 16 srp 2014 08:03

Holka,to já bych byla asi na infarkt. Musíš hlídat častěji a nebudeš pak tak vyplašená. {5;24}
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Badra ginever v 16 srp 2014 08:41

takhle kdyz se to vypravi je to sranda ale skutecnost je asi hodne stresujici.Ja mam tu vyhodu ze se ty moji utekari nenechaji od nikoho chytit,tak ze odvoz nehrozi.Uz trikrat na me takhle cekali mestaci a marne chytali Lily.Ona totiz vzdy ceka u auta a nekdo je zavola.
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní