Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mick (se vzpomínkou na Walta)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Mick (se vzpomínkou na Walta)

Příspěvekod jitsvejdikova v 01 led 2014 23:46

Ahoj holky,tak jsem ho zlomila!!!!!Sice přistoupil jenom na dočas,ale my víme jak to dopadne,ne?????Jsem moc ráda,ani nevíte jak.A Štefan bude nakonec ten,který řekne,že si ho necháme.A tak to má být.On rozhodne,i když je dávno rozhodnuto.Někdy je mě chlapů docela líto.Hrají si na pány tvorstva a.........hovno.Jo a bude to asi Vinnie,to mě doporučila Verda a já si dám poradit.Jitka
jitsvejdikova

Příspěvekod jesterka v 02 led 2014 08:14

Jůůů, moc Vám to přeji. Druhý pejsek určitě pomůže :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod jitka v 02 led 2014 09:07

Jitko, fenku Vinnie jste jako kamarádku k Mickovi vybrala dobře. Z vlastní zkušenosti vím, že greyové mají rádi společnost ale někdy je to složitější správně vysvětlit oběma psům jak mají spolu vycházet, kde je jejich místo na odpočinek a pořadí při podávání krmiva. U dvojice pes a fenka se stává, že fenka projeví svoji dominanci a ukáže svému partnerovi sama kde je jeho místo, hračka se kterou si pes zrovna hraje ji najednou zajímá taky, a moudrý pes přenechá hračku i místo ve frontě při podávání pamlsku dámě. Vaše obavy, že Štefan nebude souhlasit s novým přírustkem do rodiny jsou zbytečné. V historii adopcí, kde si dvojice opačného názoru, kdy jeden tvrdí - že ,jeden pes stačí, a smíří se s návrhem druhého psa do dočasu se stává téměř na 100% že dočásek zůstává v rodině.
Do Nového roku přeji Tobě a Štefanovi hodně zdraví domácí pohody a samou radost s Mickem a Vinnii. {5;35} :54: {5;35}
jitka

Příspěvekod Baby v 02 led 2014 09:10

Tak to moc gratuluju "1"-() , však my všichni víme, že dočas=dofurt {5;24} , jen ti chlapi to netuší ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Návštěvník v 02 led 2014 09:21

PS Jíťo, Vinnie je pes ;) , i když je pravda, že to zní jako holčičí jméno
Návštěvník

Příspěvekod Lidka v 02 led 2014 21:43

Jituško, to je parádička !!!, ale Vinnie je žíhaný pejsek, ne?
Byli by s Majkym jako dvojčata...už to vidím :-). Úžasná dvojka!!! Ať se rozhodnete pro kteréhokoliv, je to krásné
rozhodnutí....
Pa,pa,pa... :-).
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitsvejdikova v 02 led 2014 22:26

Ahoj Liduš,je to pes. Ale to jméno ja zavádějící,tak si to Jitule spletla,i na fotce je vidět,že HO má.Snad počasí dovolí a budeme moct jet na transport.S Majkym to bylo o život,hrozná ledovka a hlášení,kdo nemusí ať nikam nejede.Zdravíme vás všechny Jitka a spol.
jitsvejdikova

Příspěvekod Petula v 03 led 2014 10:11

Gratulujeme k dobrému rozhodnutí :-)
...dva žíhaňáci... :54: :54:
{5;35} {5;35}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod jitka v 03 led 2014 16:08

Trapas, ale znám jednu fenku Vinnie tak mě to zmátlo. Nicméně napsala jsem alespoň svoji zkušenost co mám s pejsek x fenka. V každým případě mým přáním je, ((14:)) abychom společně našli nové domovy pro pejsky kteří přijedou. Já jsem moc ráda, že Jitka se Štefanem se těší na nového pejska za kterého se přimlouvám aby získal trvalý domov u tak fajn lidí jako jsou oni.
jitka

Příspěvekod Lidka v 03 led 2014 18:29

Jituš (z Milovic),
žádný trapas to není, všichni rozumíme,jak jsi to myslela a já osobně vím, že by jsi pro pejsky dýchala, pamatuju se
na úvodní telefonický rozhovor, jak jsem byla šťastná, že jsi měla opravdový zájem, aby se pejsek dobře umístil a tím jsi si mě získala "dofurt" :-).....jsi správná ženská na svém místě a pro pesany děláš maximum, pro jejich dobré umístění v rodinách - je to opravdové "1"-() . A to se cení ""5-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní