Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mick (se vzpomínkou na Walta)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Mick - pes/2006 (REZERVACE)

Příspěvekod Baby v 15 pro 2012 18:33

{5;24} tak to je paráda, na prdíky se zvykejte, naše Babu prdí pořád, dneska jsme ji museli vystěhovat do ložnice a pak tam vyvětráme, jinak by se tady nedalo dýchat :lol: a Archie když je doma, tak ze záchodu se mu pije nejlíp ""5-() {5;24}
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod lanzpodenco v 15 pro 2012 18:42

Mickoušku!!! Hodně štěstí, pejsku! A snaž se neudusit si svoji novou smečku:) No, v takovém ovzduší se bude ale spinkat:) :)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Ajka v 15 pro 2012 19:00

Bylo milé seznámit se s Mickovo novými pánečky. Bohužel jsem musela zmizet a starat se o rodinu. Očividně jim všem cesta příjemně ubíhala. Jo, od teď si budou muset svoje jídlo hlídat :-)
Micku, ty jsi se předvedl jako opravdový grey. {5;24}
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Re: Mick - pes/2006

Příspěvekod jitsvejdikova v 16 pro 2012 15:00

Ahoj,
měli jsme trochu obavy z noci, ale usnul v ložnici v pelíšku s náma, o půl 5 vyčůrat, vykadit a potom až do půl 8 v klidu spinkal. Ale žere jak prokopnutej, je to normální? :) Kolikrát denně a kolik mu mám dát? Stejně už tady pěstuji nové plemeno tzv. greyhoundský naháč :D Těch chlupů, co z něho lítá je obrovský množství. Díky, mějte se hezky Jitka {5;35}
jitsvejdikova

Příspěvekod Johnka v 16 pro 2012 15:07

Ahojky,pelichat asi chvíli bude než se vyčeše,hltat taky bude nějaký čas,bojí se určitě o jídlo,Andýs nás také sledoval a jedl nervozně,já bych mu možná dala 2x denně menší porci,ale raději ať poradí greyaci.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Mirek.s v 16 pro 2012 16:52

OLIVER se má parádně je to pašák rychle si zvykl :)
Obrázek
Pes je nejlepším přítelem člověka
Mirek.s

Příspěvekod jitsvejdikova v 17 pro 2012 20:02

Ahojte, dneska jsme byli s Mickouškem u pana doktora a je úplně zdravej a prý je ve vynikající kondici.Tak jsme moc rádi, že se po cestě nenachladil, z toho jsem měla strach.Už lehává na zádech a ty dlouhý nožky v luftě jsou kouzelný. Moc mu chutná, zvedl mě jako kuchařce sebevědomí. Nebo mě jenom chce udělat radost, anebo je fakt jen žrout.Nemohl by mě nějaký greyhondí páneček říct jaká je optimální dávka? Já nandávám, on papá. A to Furt. Díky Jitka {5;40}
jitsvejdikova

Příspěvekod catchie v 18 pro 2012 10:11

A čím a jak často krmíte? Na transportu jsem bohužel nebyla, páč jsme momentálně bez auta. Ale já jsem na ty žíhaňáčky, Mick je nádherňák a je až neuvěřitelné, že po tom, co si zažili, si tak rychle zvykají na ten luxus vlastního pelíšku, misky a klidu. Jo a zlodějíčci? Před Freďákem jsme museli schovávat naprosto všechno, o co jsme nechtěli přijít, na kuchyňské skříňky (s mojí výškou to bylo peklo). Teď už je máme poměrně vycepované, ale taky jsem si posledně odskočila a už jsem slyšela, jak se mi pouštějí do večeře, kterou jsem nechala na konferenčním stolku (moje blbost, moje blbost, moje blbost :lol: )
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod jitsvejdikova v 18 pro 2012 15:54

Dávám mu čtvrtlitrový hrnek nakrájenýho vařenýho hovězího nebo kuřecího masa dva hrnky granulek s bizoním masem. Jsou kanadský Acana a zaliju tím vývarem, dvakrát denně, ráno mlíkoa piškoty.A on stojí u misky a pláče. Je to málo? Tak mu vždycky něco podstrčím, třeba sýr nebo psí msek z obchodu. Ale je zlatej. Díky za odpovědˇ Jitka a Mick
jitsvejdikova

Příspěvekod Nikola.Mull v 18 pro 2012 16:01

Teďs i přesně nevybavuju jak byl Mick velikej ale neni to trochu moc? Nebo tu porci co jste řikala rozdělujete na 2x?? :D Ale je to normalni že jsou takoví žrouti naše holky byly na transportu zvoleni největšíma hladovcema a loudilama, že je nekrmíme, oni by taky jedli prostě pořád, se nestane aby zustalo neco v misce. My dáváme takovou odměrku plnou ráno a plnou vecer, rano k tomu dostanou jeste neco treba konzervu a neco co jim clovek muze dat k papani treba vajicko vlocky atd odpoledne dostanou kousek kuřecího syrovýho a večer jen suchý.. na pytli se žrádlem by měli být hodnoty kolik gramů granulí na kolik kilo psa tak se zkuste podívat :-)
Dejte Mickovi pusinku za nás
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní