Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ŠÉF - Sabre Magic & Compass Bluebell

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

ŠÉF - Sabre Magic & Compass Bluebell

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 led 2009 16:42

Přátelé a kamarádi-ahoj,čau nazdar ! Zakládám tímto nový topic mému Šéfovi Sabremu. Sabrošek k nám domů do Ostravy přijel 29.června 2008. už cestou domů autem to bylo u život! Pořád tam vzadu lozil po sedadle a snažil se i řídit,když lezl ke mně do předu.Ale dojeli sme,uff.Doma to bylo hned do prádelny a koupel,To se mu moc nelíbilo,ale držel statečně-nic jiného mu nezbylo.V bytě hned všw řádně čuchal a snažil se všude vlézt-do koše do špajzu a už ani nevím kde všude.První noc byla hrozná! Šmejdil po celém bytě a štěkal a dělal rámus.Vůbec sem se nevyspal. Druhý a třetí den to bylo stejné.Sem myslel že bude u mně druhý infarkt.Žena šla normálně spát,ta si nedělala z toho žádné násilí a že ho to přejde.Jó,přešlo,ale až za týden.Taky měl tendenci mi sežrat osmáka degu i s terárkem ! Tak milý osmák zakotvil na trvalo v ložnici a teď mě uspává vrzáním kolotočku.Paráda.No nebudu tu znovu popisovat jak sem trpěl asi tak měsíc,než se Sabroš uklidnil a začal sekat dobrotu a věřit nám,že se mu nic u nás nestane a že je tady DOMA a máme ho strašně rádi !Je s něho pohodový strašný domácí mazel! Ale zloděj je dokonalý! To ukrást vše co se dá jíst,i když zrovna dostal svoje žrádlíčko,mo vůbec nedělá problém.To už ale taky jen vyjímečně.I na svoje žrádlíčko si počká,až ho má na svém místě ,né jak kdysi,jak mi do misky i skočil a pak to baštil z koberce.
Tak to psaní asi utnu a budu se pokoušet sem nandat pár fotek.
Rosťa-OV

Re: Sabre Magic AT JAM - ŠÉF

Příspěvekod Lucie v 24 led 2009 19:06

kdyby to neslo tak mi je poslete na mail a ja je vlozim na sefa se tesime o brachovi sme cetli uz mnoho ;)
Lucie

Příspěvekod Lenka Č v 24 led 2009 19:51

Ahoj bráško,tady Goldík! :P To je dobře že jsi taky mezi námi.Doufám že přijedeš na sraz,už jsme se dlouho neviděli a moc se na tebe těším.Tak paaáá na srazu Goldík :P
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 led 2009 20:19

takže,pár fotek s prvního kontaktu se Sabroškem ještě u transportu...
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 led 2009 20:24

kde to sem?
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 led 2009 20:28

trochu víc mi čouhaly žebírka... :mrgreen:
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 24 led 2009 20:32

nová panička a dobře drbe na krčku..
Přílohy

P1000366.jpg
Rosťa-OV

Příspěvekod Magda v 24 led 2009 21:25

Ahoj velkej šéfe Sabrouši, to je dost, že jsi mezi námi, Goldík už se nemohl dočkat a naše koketka Abbey taky byla nervozní co je s tebou. Moc jsi nám fotek neposlal, ale prý nám to vynahradíš na srazu, no ale to je ještě dlouhá doba, tak piš, co děláš, jak zlobíš a jak jsi to ošéfoval, nebo změna, už šéfuje páníček? Moc se na tebe a páníčky těšíme, tak zatím pa Abbey
Magda

Příspěvekod Rosťa-OV v 25 led 2009 09:41

ještě jedna fotečka přímo u transportu
Rosťa-OV

Příspěvekod Rosťa-OV v 25 led 2009 09:50

a tady už sme doma a po krásné koupeli..
Rosťa-OV

Další

Zpět na Adoptovaní