Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jack-Greyhound (Velká Británie)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Jack-Greyhound (Velká Británie)

Příspěvekod pupulu v 31 črc 2010 17:50

Dnes ráno v 9h. jsme přivítali milou návštěvu Péťu s Tajgym,která za náma přivezla Jackovu novou paničku Sašu.Pesani měli ze setkání radost a Jack se ihned měl ke své paničce.U kafíčka jsme krásně popovídali a probrali vše důležité a Jackouškovi.Čas nám příjemně utekl a najednou bylo 12h.To už byl čas oběda a tak jsme se všichni vydali za Jirkou do LBC,aby jsme se setkali s Magdou,Láďou-Lashou,Abbey,Toffeem a Jacobem.Všichni jsme se napapali.Pesani nabrali sílu a pak jsme se společně přesunuli na cvičák,aby se vyřádili pesani.Všichni se proběhli,Saša je uplácela vlastnoručně vyrobenou pochoutkou.Moc jim to všem chutnalo!!Dokonce i Tajgy s Jackem si dali.no a pak už bylo pozdní odpoledne a byl čas k návratu domů.Přišlo poslední pohlazení,nastoupení do auta a Jackoušku lásko všechno nejlepší do tvého nového života s moc fajn paničkou!!!!!!!!! ""9-() ""5-()
http://pupulu.rajce.idnes.cz/Jack_Greyh ... i_31.7.10/

Snímek 007.jpg
Pohoda u nás.

Snímek 009.jpg
důležitá administrativa-Jack už má paničku!!:-)

Snímek 015.jpg
Setkání na oběd!

Snímek 017.jpg
není nad restauraci,kde ani velká smečka chrtů nevadí a obsluha s plným tácem,ještě svědomitě zavírá dveře!!:-))

Snímek 053.jpg
Jack hned ukázal paničce jak si umí hrát!

Snímek 059.jpg
A baví ho to moc!:-)

Snímek 127.jpg
a poslední zamávání!Papa Jacku a piš nám!;-)
pupulu

Re: Jack-Greyhound (Velká Británie)

Příspěvekod jesi v 31 črc 2010 18:22

Přeju Jackovi samou pohodu s novou paničkou. Bylo by úžasné kdyby i Tom s Bobem se dostali domů než přijedou další. Nebo Bob dostal trvalý pobyt tam kde je :)
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Lex v 31 črc 2010 18:38

Tak jsem tady...

pred chvilkou nas opustila Peta s Tigrem, dali jsme jeste kratkou petiminutovku a vratili se domu...

Je videt ze Jackous je nervozni, zrychlene dycha.... dal do sebe trochu vody, trochu jenom tak postaval, nevedel co so sebou, bylo mi ho chvilku lito... tak jsem zapla notasa, pritahla mu pelisek ke stolu, chvili jsem s nim sedela na zemi,nez zalehnul...pustila jsem mu na netu Radio City - Zonu lasky, :) zahral nam Joe Cocker- You are so beautiful, a Jackousovi pomalu padala hlava a ted vklidku chrni... a stale je videt zrychlene dychani, ale myslim, ze coskoro bude OK... pozdeji dostane veceri, ted ho necham prospat se...

zdravime vsechny a pekne dekujeme Peti za pomoc

Haf!

{5;19}
Lex

Příspěvekod pupulu v 31 črc 2010 18:57

Super Sašo,on je pohodář,myslím,že dýchání se rychle upraví.Jen co pozná,že je vše o.k. A jestli už chrní,bude to dobré. {5;23} Posílám mu pomuchlování a hubánka :8: ,jo a naši pesani děkují za pamlsky naprosto vynikající-i anorektička Canty to s velkou chutí papala!!
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 31 črc 2010 19:44

Tak už jsem taky doma.. ufff.. to byla dneska 12ti hodinovka :18: :lol: Cesta byla v poho, Jacky s Tajgym vzádu ihned zalehl a spinkali spolu až do Prahy, ovšem pár kilometrů před prahou začal někdo z nich vypouštět takový zákeřný prdíky, že jsme museli jet skoro pořád se staženýma okýnkama :49: - podezřívám Jackyho(asi stresík)
Jackoušek se určitě bude mít moc fajn a vzhledem k tomu, že je to obrovský pohodář, tak se brzy srovná. Byla jsem i na "vizitě" u Jackouška doma heč :67: Ale řeknu vám to prostředí "satelitní vesničky" to mu fakt závidím, je tam takový klídej jak na samotě u lesa - no ono je to vlastně na samotě u pole :lol: je to tam moc pěkné :)... fotila jsem s foťákem Lex, takže fotečky poté vloží ona..
Měj se krásně chlapečku !!! :54:
pzlkovanova

Příspěvekod wild owl v 31 črc 2010 21:53

Tak Jacku, přejeme ti nádherný nový život. ;) :113: :103:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Lex v 31 črc 2010 22:03

URGENT!!!! MAM PSA CO POTREBUJE BRYLE!!!!

tak jsme byli na vecerni prochazce a potkali 4! ano 4! zajicky... prvniho zbadal, nevyrazil za nim,jenom ztuhnul... rekla jsem mu nesmis, zatahla za obojek a vydala se trochu jinou stranou... on sel klidne vedle me, jenom jeste se tam par krat podival... jinak nic... a ty dalsi ani nevidel, nebo je fakt dobry herec... Brat Pitt! a ten posledni bezel pred nama asi 30 metru primo kolmo od nas... jinak trochu ozil, kdyz se vykadil, ja jsem taky ozila, ze ten ´naklad´nebudu mit doma...
{5;16}

ted konecne do sebe hodil granule, a zalehnul.... nekdy jeste rychle dycha...

jinak na voditku je DOKONALY!

zdravi Kapitan Jack

Haf!
Lex

Příspěvekod Magda v 01 srp 2010 07:17

Jak znám Jacka, tak šlo spíš o zkoušku tvé pozornosti, vzhledem k tomu, že si tak jako správný páníček chrta zmerčila zajíce dříve, to tedy chce cvik, to smekám, tak Jack usoudil, že by to stejně byla zbytečná námaha, že ho nepustíš :lol:
Ovšem jsem se po ránu hned zasmála, vzpomněla jsem si na historku Petry a jejích šatů při venčení dvou psů a setkání s kočkou :lol:
Jaká byla noc?
Magda

Příspěvekod Lex v 01 srp 2010 08:14

Tak noc byla klidna, lezel na pelisku, vubec nechodil po byte ani neplakal. Dokonca se uz valel i na zadech, vypadal legracne.

Jinak vecer jsem se strasne nasmala, protoze kdyz jsem byla ve sprse, tak sa nam ´naskladnil´do postele. Kdyz jsem ho uvidela, tak jsem rovnou zavelila ´doluuu!´a on se delal ze je mrtvolka a ze ani nahodou nehodla jit na zem. Tak jsem se ho snazila sundat, ale chytila jsem zachvat smichu, jak delal tu mrtvolku, tak jsem tam tak stala a padala do kolen. Nakonec se mi ho podarilo chytit pod hrudnikem a sundat, koukal hrozne urazene ale nakonec uznal ze to nepude... ale premyslim, ze kdyz bude cistej a osprchovanej, tak ho mozna zacneme pres den poustet na postel, protoze i pritel se ptal proc nejde k nam... (to jeste nechape ze potom bude muset odejit on) :D

jinak Jack nam od rana zamoruje pokojicek prdama, nevim jestli se nas snazi zastrasit, ale zatim se drzime...
:24:
Lex

Příspěvekod wild owl v 01 srp 2010 08:36

Jojo, to známe všichni, stress dělá své. :49: :21: Neboj, Sašo, ono se to srovná. Máš kliku, že sis vzala Jacka v létě, když může být pořád otevřené okno. ;) :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Další

Zpět na Adoptovaní