Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

OLIVER - pes/2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

OLIVER - pes/2009

Příspěvekod Mirek.s v 15 pro 2012 17:19

TAK Olík je proste vyjimka nebo se raduju predcasne je to pašák niceho se nebojí ani aut ani šustění,bouchani vecmi (neboucham pred nim schvalne) :D Jinak krásně chodí na vodítku je klidnej nezasekava se chvilkama trochu tahne na voditku ale to se spraví jinak cesta do dlouhych točených schodů zadny problem vysel je bravurně dolu sel uz pomaleji a daval jsem na nej pozor uz si aj oblibil plysaka čertíka a nový pelíšek u rodičů a u mě doma samozrejme postel a gauč vypada to ze si oblibí gauč a nebude mi zabírat moje spací letiště :) Jinak i kdyz mam PC dost dlouho a delam tu ruzne kouzla porad se jeste seznamuji s windlema 7 64bit.."NOVÝ" PC mam kratce a hlavne ty win ale řeknu kamarádce Klárce a ona me naučí sem vkládat fotečky jinak se moc omlouvam a poslu zatial 2x fotku odkazama :)

Obrázek
Obrázek

Fotečky v první řadě ZMENŠETE na 620x...pic, potom nahrajte na web
a adresu k fotce ohraničte v menu příspěvku [img]...[/img]
Velké fotky forum nevloží...
Obrázek
Pes je nejlepším přítelem člověka
Mirek.s

Re: OLIVER - pes/2009

Příspěvekod Baby v 15 pro 2012 18:36

miláček můj, tak se má dobře. Je fajn, že se ničeho nebojí a je to prostě frajer. Tak přejeme hodně radosti s ním ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Dáša Trojáková v 15 pro 2012 22:00

Bude to velký pohodář :-) měj se krásně chlapečku a dělej pánečkovi jen samou radost :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Mirek.s v 16 pro 2012 16:57

Je to opravdu pohodář a těžkej salámista :D Jinak dneska videl po 1. kámoše a nevlastního Bratra Bugsyho a mají se moc radi a meli spolu dneska první venčení a Klárka mela taky radost a budou to hezké vzpomínky z venčení v týdnu mi Klárka uděla nové fotečky normalnim fotakem a pak se pochlubím OLIVER si rychle zvykl na dvě domácnosti a nejvetsi radost mi udělalo to jak krasne chodí po schodech a hlavně jak je krásnej když jdu venčit tak cizí lidi se ptají co je to za pejska že je to krasavec :) :)
Obrázek
Mirek.s

Příspěvekod jitsvejdikova v 16 pro 2012 17:18

Náš Mikoušek se taky nebojí ani když dneska stříleli myslivci. Ani to s ním nehlo. Dost si nás hlídá ,chodí všude za náma, jak se někdo zvedne už cupitá. Moc mu chutná, asi ho přecpávám. Kolik dáváte Oliverovi a jak často ? Dík za jakoukoliv radu.
jitsvejdikova

Příspěvekod Johnka v 16 pro 2012 17:23

Žíhaní se lidem líbí,není jich tolik jako černých,bude Vám ozdobou.A ten pocit,že ho lidé obdivují,to asi zažíváme všichni a myslím,že nám to vůbec nevadí. ;)
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 16 pro 2012 17:34

Johanko, pravda pravda :-) jinak my dáváme dvakrát denně, odměřuju mu dva hrnky granulí cca... tedy my máme Calibru. Množství na kila máte napsané na pytli granulek, je to množství myslím na den. Jinak je super, že se má dobře a je to nebojsa. Charlie se také nebojí ani střílení, ani hřmění, když je trochu bouřka a je venku. Gratuluju k miláčkovi {5;15}
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Mirek.s v 21 pro 2012 22:37

Tak dneska měl Oliver návštěvu kamaráda Bugsyho a Klárku byla legrace kluci se rádi predvadeli a ani moc neřádili :) pokusim se sem nahrat par fotek pokud to nezblbnu :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mirek.s

Příspěvekod jitka v 22 pro 2012 01:39

je to super, že jsou z Bugsym kamarádi. Hezky si užijte sváteční procházky. Bugsymu řekni at někdy napíše na forum. {5;35}
jitka

Příspěvekod Mirek.s v 29 pro 2012 19:20

Tak dneska byl Olík na dlouhe prochazce a take jsme si i zaběhali :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mirek.s

Další