Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jacob - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jacob - lurcher Ireland

Příspěvekod Magda v 14 říj 2010 12:19

Jacob nám nějak vlčí, že ty ho Vlaďko rozmazluješ? Tak mu trošku přitvrď, holomkovi, tady nevrkal, ani když jsem vyrazili do zoo a potkával jiný psi. Co boxerka jsou v pohodě? Pošli nějakou fotku, prosím.
Magda

Příspěvekod Vladka v 19 říj 2010 12:33

Tak je to moje druhý dite. Ale nerozmazluju. S boxerkou jsou nej kamaradi. Jen boxerku si nere zpet a budou jezdit na víkendy knam. dneska jsme koupaly poprvé chvilku se bál. Ale jinak dobrý. Tak zatím vrčel dvakrát a to jednou protoze s boxerkou si chtěly hrát.
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod Vladka v 26 lis 2010 10:43

Tak po dlouhý dobe zase nejaky zpravicky. vsechny zdravíme. Tak Jacobek se má dobre. Ted jsme mely tři dny smutku, nebo boxerka už s nama neni. A tak to broucek prožíval. vydat se budou a tak o ni neprijde. Jinak jsem zjistila ze se broucek boji malych mistnosti. Vubec se mu nechce do ni vlezt, kdyz se chce prekonat tak tam vleze prednima packama a hned couva. Jelikož ode dneska mame bilou zahradu milackovi se nechtělo vubec ven. Tak to bylo premlouvani. Fotky dodám jen jak najdem kabel k fotaku, schovala jsem ho fakt dobře.:))). V novym roce budu delat konecne řidičák a tak bychom mohli být aktivnější. Budem mit i internet doma. A tak budu zase pravidelne chodit. V praci nam pustí internet jen někdy. A wifinu jsem zjistila že nevypli az dneska. Všechny zdravime a brzo se ozvem zas. {5;17} {5;17} {5;17} {5;17}
Vladka

Příspěvekod Magda v 26 lis 2010 10:47

To je telepatie, neb jsem ti dnes chtěla volat jak se Jacobek má. Škoda, že už nemá kámošku, vrátila se domů?
Magda

Příspěvekod Vladka v 26 lis 2010 11:18

Domů ne, moje mamka si ji vzala se sestrou do Mostu. Takže ji budem vydat pravidelne.
Vladka

Příspěvekod Lex v 26 dub 2011 12:04

jak pak se ma Jacob? dlouho se neozval... ;)
Lex

Předchozí

Zpět na Adoptovaní