Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jacob - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jacob - lurcher Ireland

Příspěvekod Verda v 24 srp 2010 09:31

Já na 99% razím, tak jestli se nacpem do auta, tak Vás klíďo vezmu. Jedu já a dva greyhoundi. Jeden dospělý a jeden pes se určo vejde.
Verda

Příspěvekod Lex v 24 srp 2010 09:42

no a neni co resit.... :mrgreen:

chlapy.... aby se jich kazdy doprosoval... :roll:
Lex

Příspěvekod Verda v 24 srp 2010 09:43

přesně tak, ten můj musí NUTNĚ na fotbal, tak jedu raděj sama :lol:
Verda

Příspěvekod pzlkovanova v 24 srp 2010 11:03

Vlaďko, kdyžtak pro příště všechny plánované akce najdete v těchto tématech:
viewforum.php?f=64
viewforum.php?f=67
viewforum.php?f=63
pzlkovanova

Příspěvekod Vladka v 24 srp 2010 15:17

Ok tak to Verda děkuji, budu s tim teda počítat.... Jacobek rád uvidí svou rasu a já rada poznám další lidičky a hafany..... Domluvíme se tedy finančně ještě nějak.....
Jinak Jacobek, ráno vycházka byla suprová ani nějak netahal a to jsme šli v lese..... Pak jsme šli docela větčí kopeček a tak to chudáčka zmáhlo..... Až se dostanu na druhý pc dám foto, i jeho zatim spolubydlící nevim jestli zůstane kokršpanělka nebo ne..... Ta včéra s nim moc komunikovat nechtěla a dneska už si ho i očuchávala..... No hlídám teda už jen bazén strašně se bojim že mi tam zas spadne :(, bohůžel neni s vodou tak že včéra při příchodu do nového doma zahučel do bazénu..... Dneska to vypadá že už nezapomene že tam neni voda a že neni dobrej nápad ho přeskavovat.... :) Co se týká jídla nevidim problém, včéra večer něco málo snědl, ráno si mě vzbudil v 7 abych ho pustila ven a pak se i nažral.... Odpoledne dostal kolínka trochu s omáčkou a tomu taky šmakovalo, ale denně to mít nebude... :D Syrové maso mu taky moc chutná.... Jinak je to mazel, když se koukáme na dvd, tak si k nám lehne, a jak si lehne partner tak okamžitě ho zaléháva.... To ani nedělá u mě.... :( :D no páníček se s nim chlubil a tak se u nás střídaj návštěvy... Jak jsme dostaly v taštičce tu pískací hračku tak se jí nevšimne, a jak malá zapíská na ní tak jde od ní pryč..... Za to si vzal hned prvího plyšáka, kterýho potkal a cumlal ho. Pokoušel se i kousat kostky dřevěné tak jsem to zakázala a už si jí nevšiml, teda zatim :D
Je to brouček, noc byla tady v klidu, myslela jsem si že bude knučet nebo tak nějak, ale lehnul a spal asi celou noc :d
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod Magda v 24 srp 2010 15:22

No Jacobek měl radši plyšáčky, ale nikdy nic neroztrhal je cumlal :lol: Vladko pojedte do Podlevína, ať ho zase pomuchluju ;)
Magda

Příspěvekod Lex v 24 srp 2010 15:25

noooo kopecky taky moc nemusime, vid Jacku- lenochu lina...
{5;23}
a s tim bazenem.... nejste jediny.... uz jsem to tady par krat cetla... dokonce i ten muj truhlik, kdyz byl jeste v docasu, pry vlitnul nekde do vody aniz by tusil ze to neni pevna zem.... :mrgreen: holt to kluci neznaji, ale myslim ze se uci rychle....
Lex

Příspěvekod Vladka v 24 srp 2010 15:38

No ráda bych jela ale ted je hodně výdajů. a nezáleží to jen na mě.... Budu mít volno před dlouhym týdnem, on jet nemůže přijedu mu práce. A už je nesvůj a nějak se mu to nelíbí, pokusim se domluvit s kamarádkou že by jsme ještě ten den odjely ale fakt neslibuju.....
Vladka

Příspěvekod Vladka v 01 zář 2010 20:15

Ahojky tak zase něco novýho od Jacobka co je u v nové rodince....
Omlouvám se žejsem ještě nedodala foto ale do konce týdne se mi snad zadaří mít v práci chvilku volna a dát sem fotky nějaký.
Jacobek se má fejn, i s kokršpanělkou se rozumí, myslela jsem si že ho ani nepříjme... První tři týdny ho nepustila ani na metr k místům kde ona lehává.... Dneska se spolu honí na zahradě, žerou z jedné misky i kokršpanělka si dopřává Calibru, protože Jacobkovi spíš chutnalo její granule než Calbra..... Každej den 2x denně dostanou nějakou tu mlsku, jen Jacobek nesmí bůvolí pochoutky pak mu krvácej dásně, tak uvidíme co na to řekne veterinář až k němu půjdem.... Taky si Jacobek proběhnul po vesnici bez vodítka, a paníček ho honil v pantoflích :D /4§:) ale zaplat pánu bohu že na terase u hospůdky seděl známej se psem a Jacobek je zbytřil :D.... Rozběhl se k nim, a nechal se hladit..... ještě že je mazlivej a nechá se pohladit od každýho..... :)
Pokoušel se spát už v postely!!!!!!!!!!!! Dopadlo to přesně tqk jak jsem tu už dřív psala, páníček chytil záchvát a chtěl mu zakázat úplně ložnici, to jsem si vybojovala že ne, ale nesmí do postele.... Což se pokusí jak páníček usne, ale nedovolim mu to a tak už to pak nezkouší..... Myslim si můžu říct že si u nás asi už zvykl, je to druhý den co kroutí ocásem když příjdeme.... Nebo když nás chilku nevidí.... Taky už byl sám doma, ze začátku po hodince a pomalu se to stupnovalo a můžu dát jen chválu.... Nic neudělal, neknučí a jen spinká :)..... Včéra mě poprvý přivítal co jsem přišla domu z práce... Před tim se jen podíval kdi to je a zas ppoložil hlavu, no měl mě na háku..... :) Když jsem doma tak chodíme na procházku do lesa, a pak na jednu večerní a ta už je kratčí.... Jen co se mu moc nechce tak je to přestat tahat...
Kupovaly jsme od Renatky to červený místečko, ani jeden hafan ho nechce nejspíš, kokršpanělka Bella je zvyklá na svý ( ale včéra mám pocit v noci na něm ležela, ale nejsem si moc jistá) a Jacobek si oblíbil madračku na zemi v ložnici, jednu madračku v pbýváku a gauč :D

Dnes jsem dostala od pani mámy chválu že je to krasavec, dneska totiž vyděla Jacoba poprvé.... Panimámy jezevčík Jacoba přijal suprově, jen mu vynadal podle mýho když se honily na zahradě a Jacob mu utekl :D:D:D:D:D: vypadalo to zajímavě dvě rozdílny plemena..... Jak se honí :D Ale zatim se tak nějak s Jacobkem problém neměla, je to mazlíček, který rád mi sundává naušnice :D:D:D:D:D :8:
Vladka

Příspěvekod pzlkovanova v 01 zář 2010 20:45

Tak bacha ať vám ty naušnice neslupne :roll: a zase nezdrhne z branky do vesnice - jsou to fakt žížalky obratné!!!
Jsem ráda, že se Jacobkovi daří fajn a vychází s vámi i psí kámoškou {5;17}
Těšíme se na foto a posíláme Jacobkovi :11:
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní