Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jacob - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jacob - lurcher Ireland

Příspěvekod Vladka v 03 zář 2010 12:10

Fotky dám večer neni jich moc, ale připadá mi že hubne, přitom denně papká a né jen granule :D.... No uvidím co na to písne pak Magda až tu budou fotky.... Co se týká utěku, tak si dává už i ten můj bacha :D na dílnu nesmí a tak nemá odkud :D
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod Vladka v 04 zář 2010 10:32

Tak včéra přibyla Jacobovi nová kamarádka.... Vrátila se mi po roce boxerka Goldyna, s Jacobem velký kanarádi ale s kokršpanělkou nic moc... Tak máme co řešit :D
Vladka

Příspěvekod Zuzík v 04 zář 2010 15:31

Tak snad si všichni pejsci sednou, držím palečky, ať se to povede :63:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Vladka v 04 zář 2010 15:46

Kuju ale boxerku si nenecháme, je to zlatíčko, hodná poslušná všechno, ale fenečku ne, jednou je doma jako hlavní hafan Bella, a tak to zůstane.... Je tam od štěněte a páníček ji má i rád :)
Vladka

Příspěvekod pzlkovanova v 04 zář 2010 18:47

odkud se vynořila tak najednou ta boxerka?
pzlkovanova

Příspěvekod Vladka v 04 zář 2010 19:21

Ta byla moje, jenže moje dcerka jí kousala a když okolo ní prošla tak pes byl v pozoru, kamarád mě dlouho přemlouval že si jí teda veme tak jsem svolila, ted si našel partnerku přestěhoval se k ní a pes neni už zvsklej žít v bytě.... Prý tam vyje, knučí ajn....l Tak volal partnerovi a ten řekl že je mu to jedno a on jí přivezl..... Hladá se jí nový domov, né že by to nebylo zlatíčko ale nejde to mít doma dvě fenky který se nesnesou a perou se mezi sebou.... Magda se bála že bych dala Jacobka taky na zahradu i přes noc...l
Tak kdyby to napadlo ještě nikoho jinýho, tak Vás ujištuji že Jacobek je můj miláček a mazlíček, přes den je venku s možností jít kdykoliv domu, a když náhodou nikdo neni doma, tak je v teple v baráku kde má volnej prostor( až na ložnici tam nesmí když nejsme doma :D)...
Boxerka u nás nebyla v plánu stalo se to ze dne na den a neumim říct ne, aby pak zkončila někde v útulku, to nový páníčky zas radči budu hledat sama....
Vladka

Příspěvekod Magda v 05 zář 2010 07:17

Doufám Vlaďko, že se nezlobíte, že jsem hned volala, ale právě, že jsem si pamatovala jak jste o boxerce mluvila, tak jsem jen měla strach aby nešel Jacob s ní do venkovního výběhu. Ale už jste mi to po telefonu vysvětlila, a vše je v pohodě. Na umístění boxerky se zeptám.
Magda

Příspěvekod Vladka v 05 zář 2010 09:09

Neeee, nezlobim, tohle úplně beru.... Stejně jsem Vám chtěla volat takže to je jedno..... Spíš bych se divila kdyby jste se neozvala na to :D... Ale to je hlavní...
Vladka

Re: Jacob - lurcher Irelann

Příspěvekod Vladka v 13 říj 2010 14:01

Ahojky tak všechny zdravíme. Tak od te doby co jsem tu byla naposledy tak jsem zas o Jacobkovi se neco dozvedela. Rád vrčí na jiný hafany kdyz jsme na prochazce. Strasne rád by se proběhl i mimo zahradu. ale místečko jsme zatím nesehnaly. Ale nevzdavame se.:D Jinak mame pevni kocku zakouslou. Vydržela ale dlouho. Co Ho máme doma, tak ho provokovala. Teď už byl rychlejsi Jacob.;).
Vladka

Příspěvekod Verda v 14 říj 2010 07:41

To vrčení...Majla to také zkouší, mám dojem, že to je tím, že žila na ulici a musela o sebe trochu bojovat, ale není dobrý je v tom podporovat, myslím, že důrazný ne při vrčení většina chrtíků pochopí ;)
Jo a kočička..chudák holka :cry: No jo no jsou to lovcí divoký...
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní