Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HARRY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HARRY

Příspěvekod Lidka v 13 bře 2016 01:01

Tak dneska jsme slavili narozeniny u Tajgyho - jeho mamča měla narozeninový den ...přišel jsem popřát a zasmát se v naší pejskové pohodě...:-) A jak má teta celkem malou kuchyň, tak jsem tam sebou fláknul přímo do prostřed a chtěl jsem být s nimi přímo u narozeninového místa činu !!! :-D...
Neřešil jsem, že teta musela provádět přímo akrobatické prvky při přípravě nějaké mňamky popřípadě dolití sklenic - narozeninových !!! "4"-()
Cítím se mezi svými a podle toho se taky chovám - chci být ve středu u svém mamky a všech, které mám rád...
užívám si to... je mi dobře...
Jelikož jsem ve fázi mírného hubnutí, tak voňavé chlebíčky mi pluly jako ve snech nad mou hlavou a já jsem musel odolat !!!
A dal jsem to !!! :18: . Po tom, co jsem pečlivě zkontroloval prezent na rozloučenou v podobě domácího kysaného zelí, podle staré valašské receptury jsem se způsobně rozloučil a už jsem se moc těšil do svého zabydleného pelíšku...Tak zas jedna sobotěnka za námi , no a co je před námi ???, no tak na to se moc těšíme už teď, ani nevíme,co to vlastně bude, ale jaký si to uděláme, takový to máme, no ne ??? přátelé ???
Zdraví vždy rozesmátý a dobře napapaný Harry :3:
Mějte se smějte se ...
Přílohy

P3120233.JPG
babička říkávala:..."dobrých duší se vejde i do malé kuchyně..." :-)
P3120233.JPG (72.72 KiB) Zobrazeno 2579 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod L + L v 13 bře 2016 23:34

""4-() ""5-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 26 bře 2016 02:11

Ahóóóój pejsani a páníčci a protože se máme rádi dáváme si dárky....prstýnek "černý Harry" k Tániččinýmu svátku od Tajgyho a paničky....udělal velkou radost...mějte se a smějte se...štěstí se skládá z malinkých maličkostí :8:
Přejeme krásné Velikonoce všem chlupáčkům a jejich zlatíčkovým rodičům... :3:
Přílohy

P3250450.JPG
no to to ??? to jsem já !!! malinkatý Harry !!! :-)
P3250450.JPG (71.43 KiB) Zobrazeno 2547 krát

P3250409.JPG
...ve střehu... :-)
P3250409.JPG (56.64 KiB) Zobrazeno 2547 krát

P3250424.JPG
...teta zase diriguje svůj psí koncert :-) ...
P3250424.JPG (67.77 KiB) Zobrazeno 2547 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 16 dub 2016 01:52

Něco trochu ode mně doma.... :24: .
Ahoóóój, tady Harry, Harrys, Harrýsek a nekdy "Haryk" :-)....
Moravák, jak vyšité !!! :-D
Teplé pelech, hodně žrádla, trocha sádla a furt v dobré náladě !!! Tetiny mě objimajó, trocha přes prdel mi dajó, když kus žvanca ukradnu jim ze stola...
Neměl jsem to zrovna snadny, než zakotvil jsem u mé mamy !!!
Ta, je ke mně strašně hodná, zrovna mi teď peřinu rovná. Je to moja víla jedinečná, i když už néni žádná slečna :-)...Já su šťastné, že ju mám a nikomu ju neprodám. Štěstí jsem měl v celku, že zakončil jsem ve Šternberku.
Jsem v Hanáckym rájo, kde rádi mě majó !!!
Jož nevim, co je to "nambr van", ale říkajó mi Supermann !!!
Ležim, relaxojo a dobře jim a že jsem šťastné, to dobře vim !!!
Přejo všechnym péskum, at rodina se pro ně najde, ať mužó řict: "JÁ SU TAK ŠŤASTNÉ !!! "
Mějte se a smějte se a neboďte smotni, to nedělá dobře na játra !!!

Váš Harry, Harrýsek a někdy Haryk.....jož se usmiváte ???? tak, tak to mám rád... "1"-()
Přílohy

093.jpg
..to sem já o nás za barákem-krásě svobodné !!!...:-)
093.jpg (81.38 KiB) Zobrazeno 2510 krát

081.jpg
...kókám na ty širy lány, jaká bode óroda...:-)
081.jpg (77.3 KiB) Zobrazeno 2510 krát

325.jpg
...a tady su se sym bráchó Tajgym, je ještě trochu vykulené !!! ...
325.jpg (80.64 KiB) Zobrazeno 2510 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 16 dub 2016 02:13

Omlóvám se za neprofesionálni podáni Hanáčtine, ale jož si to mluvo vzpominám, enom z řeči našich babiček a to je mi skoro 150 let !!! :24: ...
Sranda, ne ???... :76:
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod L + L v 17 dub 2016 06:49

Naopak, to nemá chybu :D
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod tytynka v 24 dub 2016 15:36

038.jpg
...tak mamka nabalila dárečky pro kámoše
Majkyho,Viniho a Tajgyho

060.jpg
tak jsem cestoval já
Musím vám taky povykládat jak jsem se měl na narozkách u Majkyho.
Nejdřív přípravy doma, když mamka balila dárečky, tak se musela zavřít
v ložnici, protože by jinak asi neměla co balit.To jsem totiž já Harry
věčně při chuti :lol: .Nabalila dárečeky hlavně Majkymu, ale i Vinimu aby
mu to nebylo líto a taky Tajgymu, protože měl narozeniny o týden dříve.
U Majkyho jsme se měli jak to na oslavách bývá všeho hojně. Ale to bych
zase nebyl já. Chtěl jsem urvat jedno celé patro z Majkyho dortu sám pro
sebe, ale mamka včas zakročila. Potom večer v nestřeženém okamžiku jsem
si v kuchyni našel piškotky a pěkně jsem si pomlsal ach jo.......
naši už se za mě styděli :oops:
Přidávám pár fotek
Přílohy

109.jpg
.....to byla oslava!!!!!

072.jpg
a tak cestoval Tajgy
tytynka

Příspěvekod Lidka v 13 kvě 2016 22:40

Ahoj chlupatí miláčci....:-)
zdravím vás všechny psíky, psice, malé, velké... Žiju, mám se dobře tak jako i vy, mojí bratři a sestry z klecí závodnických... Dýchám provoněný jarní vzduch čerstvě posečené trávy a pozuruji své adopt.rodiče, jak mi připravují běžecký, svobodný ráj v zelené lavině travnatého keberce, protkaného fialovými střapečky jarních kvítků... pobíhám si po zahradě a dýchám a dýchám tu nádheru, všechno, tak nějak zeleně provoněné...jsem stále v pohotovosti v té změti zeleně a rostlinek kolem mě a bleskurychle reaguji na jakýkoliv pohyb co se kmitne kolem mé hlavy, jsem jak rentgen, který své paprsky zaměří na to okem neuviditelné !!! Jakákoliv muška, či včelka je v mém zorném poli ihned zacílena !!! Chňapnu, zacvakám zubama a je pryč.... nadobro...
V té svobodné nádheře si taky rád uhryzuju kousky zeminy, přesně řečeno syrové, voňavé hlíny se vším všudy...
Předníma řezákama si poštipkávám povrch zeleného keberce a něco pod ním mi skrytě říká, že je tam třeba minerál, který asi potřebuji... a žádné vitamíny v prášcích to neuhodnou-jenom mé tělo, které si řekne, přesně jako semafor, kdy mám jet (a dát si co mi chutná), nebo kdy stop a přestávka.... a moje máma vždycky říká tuto větu, že "tělo si řekne, co potřebuje" a to dodržuje i u mě a nechá mě si sem tam pohryzat kus čerstvě odkrytého poklopu hliněné voňavé mňamky tak, jako razí heslo u dospělých páníčků, když mám chuť na kus pečeného masíčka, tak si ho dám a zrovna tak i borůvkové voňavé knedlíky přelité smetanou a zlatavým máslem !!! No ale pozor, není to tak často, jinak bysme se neunesli ... Já jsem vůbec atletický typ ať sním co sním, jsem stále štíhlý, vyběhaný, pružný, lehce se vznášející...
Jsem takový "Janeček " skákající, veselý a když blázním s Bárou na zahradě, tak si myslím, že má taky takové zuby jako já a někdy ji s láskou poštipkuju a chci si hrát a vybít své hurónské ego a všechnu energii z radosti ze života, až z toho má křehká Bára modřiny !!! ...
Jsem "Kelišová a divoký býk v jednom" !!! Mazlítko něžný a čokoládově čumící pes !!!
S mamkou jsme si dneska hodinku dáchli po týdenním maratonu nervového, pracovního vypětí a zítra??
Zítra nás čeká krásná sobotěnka, vonící polévka a z ní kus masíčka pro mě, odpolední běhačka na zahradě a já nevím co ještě naši vymyslí za program, ale každopádně zase kousek hezkého života, mého života , tady s vámi a u vás, v jiné zemi, než jsem se narodil a než jsem žil svůj naprogramovaný a určený život do kdy nikdo neví...
Čichám, všechno počůrám, běhám v zeleni, mazlím se a ve své postýlce každý večer usínám - je to tak, jak by to mělo být dopřáno všem pejskům, opuštěným, odsouzeným, nechtěným - a spoustu zatraceným... stále na ně myslím-nezapomněl jsem, že tam zůstaly spousty jiných pejsků... a moc bych jim přál, aby měli ten "svůj" domov s vonící sobotní polévkou... :54:
Mějte se, pokud to jenom trochu jde smějte se, ale hlavně žijte naplno, váš Tajgy...
Posílám videjko - svobody a zeleného štěstí :3: ...
https://youtu.be/cOrzz-29ijw
Přílohy

P4300963.JPG
P4300963.JPG (126.05 KiB) Zobrazeno 2294 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 13 kvě 2016 23:12

Tato stránka deníčku měla být umístěna u Tajgyho, ale to vůbec nevadí, že jsem se překlikla ... jsme jako jedna rodina adopotvaných pejsků - takže !!! můj pes - tvůj pes... "1"-()
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 16 čer 2016 22:23

Ahoj nosánci....:-)
tak vám teda povím, že jsem se v neděli vrátil ze srazu adoptovaných chrtů,galgů a ostatních pejsků a řeknu vám, že to byl teda psí ráj !!! Tolik čumáčků krásných a slečen vyčesaných, lesklých a s nádhernými střapečky a obojky a šátečky a nevím co ještě, no přehlídka krásy ...
Páníčci rozebírali kde co a my psi jsme se vítali a naše čumáčky byly vytažené do nekonečné dálky, aby nám nějaká krásná psí slečna neunikla při seznamování ... Na srazu byla i výstava adoptovaných pejsků a já jsem se umístil jako 3 !!! Paní porotkyně mě vloni vyznamenala označením, že jsem blahobytný pes a letos jsem vyfásl příměr VELMI blahobytný pes :-)....ale v dobrém ...celé dvoudenní setkání jsem byl ukázkově hodný a máma ze mě měla radost. Chodili jsme na procházky s ostatními psy a byli jsme v lůně nádherné přírody, která nás obklopovala svou hustou zelení a čerstvým vzduchem.
Večer si páníčci povídali a my u jejich nohou naslouchali to štěbetání a v hlavičkách našich chlupatých se asi nejednomu pejskovi mihla vzpomínka na to, co bylo a jak se máme teď. Nádhera !!! všichni spokojení, žádný hladový, uhlazení jsme byli až do vysokého lesku. Byli jsme obrovská smečka (přes 100 psů) dobré nálady a hezkého pocitu, že jsme se všichni tak krásně sešli a těšili jsme se sobě navzájem...
No řeknu vám dospával jsem ten víkend 2 dny a až teď jsem v normále ve svém domečku se zahrádkou a svými přáteli Tajgym, kočičkou a ostatními.
Kromě toho, že jsem dneska po dlouhé době ukradl mámě její oběd přímo z talíře ze stolu, když musela na chvilinku poodejít a dostal jsem vynadáno !!!,... tak jsem blahobytně spokojený na duši i na těle a je mi dobře.
Nádherný víkend s mými chlupatými kamarády, dobré jídlo, měkký pelíšek a návrat do toho svého království lásky a pohody ... tam, kde mě mají rádi a milují mě ...jsem za to velmi vděčný a každý večer usínám s pocitem klidu a štěstí...děkuji vám dobří lidé, že pro nás tady jste ...všem, co nám pomáháte z těch klecí ven...ven k vám...k vašim srdcím a dlaním...děkujeme vám za poskytnutý domov a že jste nám umožnili přežít ... žít s vámi... "1"-()
Přílohy

DSC_0618.jpg
DSC_0618.jpg (142.16 KiB) Zobrazeno 2183 krát

P6100157.JPG
P6100157.JPG (129.07 KiB) Zobrazeno 2183 krát

13450047_10201962470980704_3467399187673963584_n.jpg
13450047_10201962470980704_3467399187673963584_n.jpg (73.53 KiB) Zobrazeno 2183 krát

13423876_10201962521381964_5371308687671134536_n.jpg
13423876_10201962521381964_5371308687671134536_n.jpg (94.7 KiB) Zobrazeno 2183 krát

DSC_0764.jpg
DSC_0764.jpg (92.51 KiB) Zobrazeno 2183 krát
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní