Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HARRY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HARRY

Příspěvekod Lidka v 09 led 2016 00:50

Ahojky kucíííí a holky nádherný čumáčkový .... :8:
To, že jsem se delší dobu neozval neznamená, že třeba mám nějaký problém, nebo že je něco jinak.....
Nic není jinak, jsem zdravý, usměvavý, vždy dobře napapaný a hlavně hróóóózně rád na světě !!!
Jsem to pořád já šťastný a vítací Harry !!! Scházíme se s Tajgym skoro každý týden, akorát dneska má mínus !!!
ÁÁÁle, já vím, že se nic tak závažného neděje a že se prostě uvidíme, třeba zítra...nebo někdy jindy...to moc neřešíme....srdce si řekne, kdy přijdou abstinenční příznaky nedostatku blízkosti s přáteli....:-D...
A to je potom parádička...JÓÓÓÓ a na vánoce jsem dostal společně s Tajgym srandovního motýlka na krk a taky psí kravatu !!! Prý pro prču !!! na Silvestra !!!
Naši se smáli a s Tajgym jsme chodili vystrojení na Silvestra, jako dva agenti OO7 !!! Udělali jsme si soukromý Silvestrovský psí mejdan a naši se snažili nás zabavit a za hlasu hitů 60-tých let se vzpamatovávali, že už jim není osmnáct, ale táhne některým na šedesátku, se svíjeli v rokových křečích na koberci mezi námi a my s kostkovanými kravatami na krku, jsme působili, jako jejich osobní strážci !!! No a za takového hlaholu písniček a přiblblých smíchů jsme ani s Tajgym nepostřehli, že jsou venku petardy a že je tzv. Sodoma-Gomora !!!
Takže jsme Silvestra prožili dle lékařských postupů našich adoptivních rodičů úplně bez úhony a ve veselé náladě. Naši nám totiž naordinovali příjemnou náladu, jako obvykle, akorát trošku hlasitější a nám ani nedošlo, že venku padají střechy !!! :-D
Takže tak... máma říká, že se musíme přizpůsobit danému prostředí...a to my děláme :-)...a tak to v pohodě dáváme...
Přátelé čtoucí a vnímající mě, který kdysi přijel a čekal na tu svou maminku a taťku usměvavého vám řeknu, že teda se mám...!!! mám se báječně !!! jsem prostě blahobytný Harry, který rád jí a spí !!! A hlavně vítááááá své milující přátele..
To jsem totiž celý já a jiný už nebudu !!! :-D :-D :-D
Zdravíme vás všechny milovníky tak krásných srdíček ....se svou grupou moravskou a jako bych se tady narodil, tak se tady taky mám....dobře a blahobytně, jak o mně říkala paní rozhodčí na výstavě adoptovaných chrtů :-D.
Jsem stále veselý, ale už distinguovaný starší pán, ale také !!! stále rozesmátý s chutí k dobrému jídlu
a s obrovským psím srdcem někde hluboko tepajícím a stále rozdávajícím moře lásky a vděku za to - kde jsem, jaký jsem a co si navzájem všichni doma předáváme - lásku, pohlazení a těšení se na každý nový zážitek ....a stačí málo...vlídné slovo a pohlazení...a to mi stačí...takový jsem já Harry dnešní :3: ...
Přílohy

P1090129.JPG
Jsem s mými milými všude přítomný...i u tety Lidky na ledničce :-D !!!
P1090129.JPG (59.81 KiB) Zobrazeno 3207 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 17 led 2016 23:13

Ahóóóój, zdraví Vás Harry :-)
žádná válečka a hurá na výlet do přírody ""-2) ...
Přílohy

P1160053.JPG
i když už nejsme nejmladší s mámou pořád sportujeme... :-)
P1160053.JPG (70.38 KiB) Zobrazeno 3180 krát

P1160077.JPG
no a tady musel zabrat strejda, protože toto by máma neuběhla... :-)
P1160077.JPG (88.5 KiB) Zobrazeno 3180 krát

P1160089.JPG
a taky to chce někdy klídek a jen tak se kochat přírodou... :-)
P1160089.JPG (106.42 KiB) Zobrazeno 3180 krát

P1160159.JPG
fotečka a malá přestávka ... :-)
P1160159.JPG (72.45 KiB) Zobrazeno 3180 krát

P1160193.JPG
no a na to jsem se těšil nejvíc, konečná v hospůdce na vídeňskou s pořádným kopcem šlehačky ... :-)
P1160193.JPG (47.59 KiB) Zobrazeno 3180 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Johnka v 19 led 2016 00:14

Nádherné, mají se skvěle kluci. Zdravíme Vás z Mostu. Andýs a panička ""5-()
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod L + L v 19 led 2016 09:22

Moc krásné ""4-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 30 led 2016 04:34

Nazdárek všichni, co jste se doklikali až sem :-) žijeme, ne ??? a normálka to frčí, jako vždycky :-)...
táááák a dneska byl velký den !!! Moji adopt. rodiče měli dneska oba dva narozeniny !!!! to je co ??? Oba da !!!
Tak jsme to slavili dabl !!! - hezky - česky :21: !!!
Přišel Tajgy a já jsem se kochal veselou návštěvou našich přátel ...Naši probírali od politické situace zatěžující naši ekonomiku, až po mimozemšťany, kteří mají přiletět zítra !!!
No a já s Tajgym jsme to nějak zvlášť neřešili a raději jsem kontroloval Tigerka, ať moc nešpizuje uši, když mu naše kočička zamávala svým ocáskem přímo před nosem !!!
Já razím heslo klídek, pohodu a svobodu !!! :-D.
Nic neničním, nikoho neobtěžuju, rád jím a strašně rád se raduju !!! To už mě znáte a velký kus mého života také...
Na mého kámoše Tajgyho, ale stále dohlížím, protože přece jenom je to taková rychlá rota !!!
Pořád mu brumlám "kámo, nehoň se, nic ti neuteče, co nechytíš dnes, chytíš zítra !!! " ale on jakoby trošku neslyšel rad starších... sem,tam zabodává oči do perleťového kožíšku naší číči a je trochu neklidný...ale drží své dychtivé choutky na uzdě a dává to...
Já jsem byl taky ďábel první rok a teď ??? Jen mi nasadit buldočky, lulku do koutku a cilindr jemně na stranu a není co řešit , takový jsem já Harry - (bývalý prudký a nezkrotný černý ďábel - kočka se mnou jí a někdy i spí...). Na nikoho neútočím a mám rád klid a pohodu. V to, by ani máma před 3-mi lety vůbec nedoufala !!!
Z pomalu arénového psa jsem se vyloupl v něžné, černé, sametové kvítko, které žije v naprosté souhře se svými zachránci... :54:, Kdybych nebyl tak velký, tak jsem něžný se sladkýma přívírajícíma se očima, jako trošku přerostlý palácový psík !!! :21:
Máma říká že jsem její černý, něžný vybržďovák !!!
To, že stále vybržďuji plynulý chod domácnosti mezi lednicí a kuchyňskou linkou !!! :21:
Ale přátelé - lepší rodinku jsem si nemohl vysnít a jsem moc šťastný ve svém doma. Jsem JEJJICH a oni jsou MOJI... :54:
Jsem šťastný tam, kde jsem a zase někdy - Váš Harry :3: ...
Přílohy

P1290373.JPG
Stále mu opakuji, nebuď ve střehu, je to jenom naše číča !!! ... :-)
P1290373.JPG (53.34 KiB) Zobrazeno 3122 krát

P1290391.JPG
Prdýlkou sem, prdýlkou tam...copak to dnes vykuchám ???...:-)
P1290391.JPG (60.3 KiB) Zobrazeno 3122 krát

P1290409.JPG
Porád mi nenuť tu hračku, vždyť už nepíská !!! :-)
P1290409.JPG (46.63 KiB) Zobrazeno 3122 krát

P1290388.JPG
koncert B-MOL...:-)
P1290388.JPG (60.81 KiB) Zobrazeno 3122 krát

P1290414.JPG
Na plyšové sedačce ležíce-to jsem si přál nejvíce !!!! :-)...děkuji mámo má....
P1290414.JPG (70.57 KiB) Zobrazeno 3122 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod L + L v 30 led 2016 08:54

GRATULUJEME !!!
/1§:) ((10:))
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Dáša Trojáková v 30 led 2016 14:50

Tak jim přejeme hlavně zdraví, lásku a štěstíčko :-). Harrýsku, vymysli jim nějaké pěkné překvapení k narozeninám :-). Vem je třeba do lesa nebo k rybníku :-). Mějte se všichni krásně. Charlie a Ziggy {5;15}
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod KrisMar11 v 02 úno 2016 07:22

Teda... dodatečně se taky přidáváme ke gratulantům "1"-() Mam pocit, že jste si všichni jedním velkým dárkem navzájem. Moc ráda si Harry o tvých a Tajgošovo společných chvílích čtu a jsem ráda, že ten příval informací od vás je průběžný a stále úsměvný a veselý. {5;35}
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 13 úno 2016 01:57

Srdečný pozdrav z naší malé Moravské zeměkoule posílám a přeji Vám, ať si krásně užijete sobotěnku a nicnedělání v neděli :-)...
Já to tedy dodržuji každý den a užívám si lenošení a taky svěžích procházek...
Dnes jsme měli zase nácvikovku s číčou a kámoš Tajgy prostě nesmí ztuhnout a ztvrdnout !!! To pak mámy trénují sykavky a odvádějí pozornost od vypalujícího pohledu mého skoro bráchy do heboučkého kožíšku naší kočičky..
Ale v celku to jde a je to stále lepší... Číča je tak vydzrlá, protože je se mnou už sehraná , že klidně celá rozverná vypálí před Tajgyho čumák a mrskajícím ocasem mu šimrá stoličky v široce rozevřené tlamce a ten je z toho úplně vedle, protože zákaz zní "NE !!!" a ego říká, panebože "já bych si tak pročistil horní řezáky jemným, hebkým ... !!! " /§:8)
To úplně vidíte, co si ten pes myslí, ale heslo zní jasně "NE,NE !!! " A potom velká pochvala, takže je uspokojen se svým výkonem klidu a udržitelnosti na uzdě, že si lehne, aby na svoji mámu viděl a byl jak se říká při ní a s ní - cítí vedoucího pána a drží se...někdy úplně v pohodě a někdy, pravé oko jeho mámy stále jistí ...
Já ho jen pozoruji a v duchu si říkám " kámo, až ti bude skákat po krku a hrát si s ocáskem, tak to teprve budeš muset prokázat svoje sebeovládání !!! " :-D To já už mám za sebou a ledasčím jsem už prošel...
Takže mám rád pohodu a klídek a užívám si zaslouženého důchodu ...
Jo, jo....."mladí a neklidní" :-) ...
Přílohy

433.jpg
433.jpg (81.88 KiB) Zobrazeno 2993 krát

449.jpg
449.jpg (75.68 KiB) Zobrazeno 2993 krát

473.jpg
473.jpg (83.03 KiB) Zobrazeno 2993 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 27 úno 2016 20:06

Ahoj,
polehávám se svým parťákem takhle v pátek večer a je mi dobře...doufám, že Vám také...:-)
Naše mámy probíraly jarní hubnutí, které se jim prý už 35 let nedaří !!! :78:
Mějte se a smějte se ... :54:
Přílohy

419.jpg
419.jpg (76.96 KiB) Zobrazeno 2909 krát

029.jpg
029.jpg (44.46 KiB) Zobrazeno 2909 krát

010.jpg
010.jpg (46.1 KiB) Zobrazeno 2909 krát
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní