Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KIM

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: KIM

Příspěvekod Nikola.Mull v 04 říj 2014 15:45

My jsme vás moc rádi viděli :-) a nezapomeňte se pochlubit s fotkama, já tentokrát udělala jen dvě mobilem :-P nechtěla jsem si to nechat ujít a prožít to vlastním okem :lol:
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Listopadovic v 04 říj 2014 16:05

No my jich taky míc nebue mít asi :-D
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

bývalý dočásek Lisa(Bobo)
Listopadovic

Příspěvekod Lidka v 04 říj 2014 23:33

Kimuško, vzpomínám si na tebe z transportu, přijela si s našim Maldíkem...křehká, černobílá slečna...
Moc tě zdravím a je mi líto, že je to od nás z Moravy dost daleko,jinak bychom byli na každém přivítání...
tak alespoň na dálku koukám na video, ale jako kdybychom tam byli s vámi.. :103: :54: .
p.s. jo a ještě ti musím říct něžná slečno, že tenkrát ses moc líbila tetě Táně, ale Tánička nebyla ještě úplně připravená...a potom později (cca za měsíc) si vzala ze stejného transportu jako jsi byla ty "vrácenýho" Harryho, s kterým mají krásný společný život ...
Mějte se všichni moc hezky a zdravíme.... :54: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Listopadovic v 28 led 2015 01:01

Koukam že jsem obrovská hanba, že sem vůbec nepřispívám...
Co říci o Kimince tak dlouhou dobu? Je to skvělá chrti princezna, která si velmi rychle zvykla na pohodlný život v bytě. Začátkem května 2014 jsme přišli u Kiminky, že trpí hypotyreozou,takže dvakrát denně bere prášky. Naštěstí je ji mohu dávat přímo do jídla, jelikož Kimča je vděčný strávník. :) zároveň dáváme pupalkový olej, který má blahodárný vliv na její kožíšek. :) V Praze si našla spoustu kamarádů,nejnovější kupodivu není chrt, ale pitbull. Kimča se do něj na první pohled zamilovala a konečně se po dlouhé době pořádně proběhla. :) Jinak si bobinka začala konečně i laškovně hrát s přítelovým pesanem, tahá ho za jeho chlupatý límec a doráží na něj. :) Doma se rozhodla, že jako pelech bude nejlepší obrovský sedací pytel a považuje ho za svůj majetek. Problém nastává když z něj chce vylézt, jelikož ty zatracené polystyrenové kuličky uvnitř se neustále přesýpají... :-D Jinak doufáme, že si vyhradime čas a dorazime na další transport a uvidíme opět chrti kamarády.. Strašně nás mrzí, že si nemůžeme vzít dočáska :( bohužel v bytě 2+kk máme aktuálně 5psů.. :(
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

Listopadovic

Příspěvekod L + L v 28 led 2015 08:43

""5-() Kimuška je zlatíčko...
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Návštěvník v 29 led 2015 18:09

Kim,....
dobře si tě pamatuji z transportu, protože jsi se velmi líbila tetě Táně a dala mi tenkrát za úkol pohladit tu krásnou chrtí holčičku. Seděli jsme tenkrát vedle sebe s tvými páníčky na sedačce pod oknem, vzpomínáš??? a já si tě pohladila ....:-) přeji ti holčičko i tvým hodným páníkům jen samé krásné chvíle a díky od nás, že píšeš, protože tak víme, že jsi zdravá a spokojená a že tví páníčci jsou šťastní, že si tě tenkrát vzali....a to je milé pozdravení nám všem..... :54:
Návštěvník

Příspěvekod Listopadovic v 29 led 2015 22:41

Jsme moc šťastní že ji máme :) je to náš kus štěstí... Ztělesněná něha :)

Listopadovic

Příspěvekod tytynka v 30 led 2015 22:25

Jo přesně tak to je-ten návštěvník je určitě Lidunka.Jenže tenkrát byla na fotkách Kim
přehozená se Skarlet,ale do Kimušky(Skarlet) jsem byla zamilovaná podle fotky.A teď mám
Harryho a je to moje láska největší a myslím si teď po skoro dvouletých zkušenostech,
že by byl každý nosan kterého si vezmem moje-naše láska největší,protože jsou všichni zlatíčka.Je opravdu na nás co po nich chceme a co jim dovolíme :D {5;13}.
tytynka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní