Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KIM

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: KIM

Příspěvekod Martina.vac v 03 kvě 2013 09:47

Hovna a cibule mě fakt dostali.... {5;24} {5;24}
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2013 10:40

a co kočka?
Verda

KIM

Příspěvekod Listopadovic v 03 kvě 2013 18:38

Čičinu neřešíme, ta není naše holky se skoro nevídají, kočičku má babička a ta k ní chodí oknem.. Teď budeme řešit jinou situaci a to sice, že k nám přibude štěňátko.. Nevím co od Kimušky čekat, tak budu ráda za případné zkušenosti a rady.. :-)
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

bývalý dočásek Lisa(Bobo)
Listopadovic

Příspěvekod Listopadovic v 06 kvě 2013 16:08

Přidáváme fotečku z dnešního procházkování :) Kimuška s Gorouškem.
pozn. Kim je na vodítku,jen to není vidět..
Přílohy

grey.jpg
Miláčci moji :)
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

Listopadovic

Příspěvekod akras v 07 kvě 2013 04:45

No to je tedy ale nádherná dvojka !!!
I mě cibule a hovínka dostali {5;24}
A copak za štěňátko se k vám přidá do smečky ?? Zkušenosti mám jen s odrostlými pejsky,tak nemůžu poradit :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Martina.vac v 07 kvě 2013 08:26

Kim je tak malinká? Nebo to štěndo tak veliký?? :D No, hlavně, krásná dvojka!!! A myslím si, že to všichni zvládnete, greyové jsou naprosto nejúúúúúžasnější pejsani na světě. ""9-()
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Kimulína

Příspěvekod Listopadovic v 10 kvě 2013 09:46

Goro není štěňátko :D :D Gorovi je už 15 měsíců, už se stává chlapem.. Kimuška je drobnější má "jen" 25 kg. :)
Jinak štěňátko k nám přijede 24. května. Holčička australského ovčáka, opravdu nevím jaké chování od Ki očekávat, je to trochu "pruďas" :-/

Přidávám fotku nové Kiminky kámošky
Přílohy

zz.jpg
Scandal Beauty Puella Fera

Listopadovic

Z Kimina deníku...

Příspěvekod Listopadovic v 24 kvě 2013 19:40

Tak dneska nám přijelo maličké chlupaté cosi... Nemá to ocásek, vlastně ani nevím pořádně kde to má hlavičku :D.. Pořád na to koukám a dumám co to vlastně je... Smrdí to jako psí miminko, ale vypadá to prapodivně.
No co k tomu říct, já psí miminka ráda moc nemám a vlastně nic malýho, to spíš tak na hraní na babu.
Goro je zrádce, protože si s tím hraje. Když jsem šla zakročit (s náhubkem), protože jsem se bála, aby to Gorouškovi neublížilo, panička mi vynadala, že tohle se nedělá, že to je kamarádka. Taky mi říkala, že to vyroste a bude to veliký stejně jako Goro.
Já mám ráda JEN greyhoundy a Gorinka, ale panička doufá, že si i tohle psí bábetko zamiluji. No uvidíme, teď spokojeně odpočívám po řádné večeřičce na gauči a je mi báječně.
Pac a pusu, Vaše Kim.

{5;35}

Listopadovic

Příspěvekod wild owl v 24 kvě 2013 20:04

Kim se to naučí také, jako doposavad všichni. Jen to chce ostražitost, než tu nádhernou kouli ""9-() přijme za člena smečky. :-)
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

KIM jako STAR :)

Příspěvekod Listopadovic v 27 kvě 2013 22:21

kimuli.jpg
V Domově Dědina :-)
Kimuška s Gorim byli včera na dni otevřených dveří v Domově Dědina (pro ženy a dívky s mentálním postižením). Kima se chovala úžasně, nechala se ochotně od každého hladit a zase se spousta lidí dozvěděla o "problému" nejen greyhoundů. Všichni ji obdivovali a chválili ji jak je klidná a milá... :-) Konečně zas pár lidí poznalo, jak je greyhound neskutečně milé a křehké stvoření s čistou dušičkou...
Goro mě také velmi překvapil (má totiž fobii z dětí, vozíčkářů a lidech o berlích), s jedním menším vyděšením to zvládl bravůrně. Mám neskutečnou radost z obou mých hafíků..
A malý chlupatý Satánek? Ten Kimu otravuje jak se dá... :-/ Chudinečka moje, je statečná a kouká na mě svýma vykulenýma očima stylem: "Co mi to ta stvůra proboha dělá, za co, paničko, za co! " Poprvé v životě vidím Kim takhle moc trpělivou, s jiným psem už by to rychle zkoncovala... :D

Listopadovic

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní