Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

WULF (se vzpomínkou na Scarlett)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: SCARLETT grey a WULF podenco

Příspěvekod Johnka v 09 črc 2013 12:12

Romčo,trochu mi to připomíná naši domácnost. Andýs dveře otvíral u Verči,u nás zatím ne. S tou postelí - jako by si psala o nás. Vipet si mě šíleně hlídal,Andýs teda ne,ale spí mi od prvního dne mezi nohama. Včera u mě nespal - otevřeli jsme trochu okno a on se bojí hluku z ulice,tak šel spát do obýváku. Já se nevyspala,tak mi tam chyběl,že jsem ho chodila celou noc kontrolovat,zda žije. To už je posedlost.A s tím sexem? Včera jsem byla na ženském a doktor je můj kamarád a bavili jsme se o antikoncepci.Tak jsem říkala,že ji opravdu nepotřebuji. že mám jako antikoncepci krásného čtyřnohého ušouna. To víš,že to slýchám už rok a půl doma. Manžel mi psa dovolil jen s podmínkou,že nebude v posteli. Ujistila jsem ho,že on spal na kamenech nebo v útulku na betoně,že do postele nevleze- nějak jsem to podcenila.Ale stejně bych neměnila. Tak si užívejte,bylo hned jasné,že ho budeš milovat. Já už jsem na tom tak blbě,že jdu po ulici,stále Andýse sleduji,každý jeho pohyb,pohled a pro sebe si říkám,že je to nejkrásnější pes na světě. Asi jsem fakt úchyl.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod norinco v 09 črc 2013 18:07

Všem děkuji za podporu a dobré rady :P Marti, úchylné jsme tak trochu všechny...já sice ještě nespím s Fíkem mezi nohama, ale pusinkování (i na bříšku ) jsou moji hafani vystavováni každý den :-) A hrozně mě fascinuje Fíkuv prázdnej pytlík..vypadá ze zadu jako fenka, tak mu občas šeptám do ouška "ty moje malá holčičko" Takže asi tak :lol:
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod catchie v 09 črc 2013 19:34

Fakt jsem se nasmála! :113: S tím pytlíkem mi ani nemluvte... Když byl Fred po kastraci, tak jsem mu ho pořád chodila kontrolovat, protože se samozřejmě den ode dne zmenšoval........no to jsem teprve byla úchyl! A pusinkování na bříšku si teď užívám s Mařenkou, tam nic nepřekáží :D a když to tak čtu, tak mě ani dřív nenapadlo ocenit, že naši psi neumí otevírat dveře ani jeden. Teď to tady píšu na zahradě na verandě a pozoruju, jak Fred skáče z hromady písku do záhonku s bohiškama a zpátky, už celých pět minut. Magor. Odpouštím mu, ať si skáče, hlavně že ty dveře nechává na pokoji :21:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Předchozí

Zpět na Adoptovaní