Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

WULF (se vzpomínkou na Scarlett)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: WULF- pes (2012)

Příspěvekod Johnka v 28 čer 2013 08:42

mám sice nový foťák,ale nějak to s ním ještě neumím,video se mi do pc nepřehrálo,tak se pokusím znovu. Fotek je hodně,dala jsem je na rajče. Zkrátka hlavní kameraman tady chyběl,že Ládínku!!!

http://andresin.rajce.idnes.cz/WULFIK/
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Johnka v 28 čer 2013 08:56

alespoň jedna krásná

042.JPG
042.JPG (84.94 KiB) Zobrazeno 1822 krát
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod kvetamama v 28 čer 2013 10:36

Johnko, moc krásné fotky :-) .
kvetamama

Příspěvekod Miaa v 28 čer 2013 11:09

Marti, to jsou moc pěkné momentky ""5-()
Wulfík je pěknej pesan, moc mu přejeme pohodový život! "1"-()
Stejnej názor na čekání jako Andýsek mají i ti mí dva pacholíci. Ještě tak chvíli někde stát, ale když by si panička chtěla někde sednout a je nechat na vodítku, berou to jako velkej vopruz. Pomůže jedině chutný úplatek v podobě něčeho, co se dá dlouho kousat, a panička může těchto klidných chvilek využít.

Wufí, hodně štěstí! :8:
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod wild owl v 28 čer 2013 16:14

Náhodou Martino, moc hezké fotky! :41: To kdybych věděla, že vás tam bude tolik, tak bych se také zastavila... :3:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Johnka v 28 čer 2013 20:50

Jsi hodná Liduško,ale mě vůbec nenapadlo,že bych si taky měla proštudovat k němu návod. Nejsou nejhorší,ale budou lepší.Hlavně,že se nám podařilo zmapovat situaci. Fakt to byl moc příjemný večer,příště musíš s námi.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod norinco v 28 čer 2013 21:36

Zdravím všechny psí kamarády a jejich páníčky!
S velkou radostí vám musím oznámit, že je můj život bohatší o ....podenca :-)
Fík přiletěl s velkou slávou - cejtili jsme ho už z dálky (měl v přepravce "nehodu") - a s velkou slávou vyběhl i ven. Počmíchal trávu u letiště, pozdravil se s psí delegací a za chvíli jsme už pelášili domů. V autě chvíli kňučel, ale za chvíli se smotal do klubíčka a vrněl až do Bělohradu. Šla jsem vzbudit čuby, koukaly jak když jím nadloube, co jako v jednu ráno blbnu, a to ještě nevěděly, co je čeká venku. Otevřeli jsme kufr a ... Fík rozespalej v klubu, venku 7st. a dvě vyjevený čuby :-) Holky se nasraly a odkráčely spát na gauč. Fík se vyčůral, vyskákal schody, počuchal lehce byt, napil se, krapet prohrábnul granule, klubíčko a koma...až do rána do cca sedmi. Ráno se nemohl nabažit zahrady - tráva, keře, kytky...za plotem řeka a kachny, byl jak ve snu. Čuby teda taky, protože stály jako trubky a nechápavě sledovaly, jak Fík poletuje kolem nich, tahá medvídka a mičudku. Po obědě jsme vyrazili na procházku, jen takovou opatrnou, a byla jsem fakt překvapená, kde se v tom drobným, vyhublým tělíčku bere tolik síly - Fičák tahal jako vůl! Během dne se holky umoudřily a vzaly Fíka do party - musely, jinak by dostaly na holou :-)
No, Fík je vážně sladkej a pravej podenčák - na kuch.linku se podíval, hned jak vlezl do kuchyně, do pelíšku nosí hračky a je děsně zvědavej. Má krapet lufta z chlapů, ale věřím, že až pozná, že je DOMA a nikdo mu neublíží, tak si příjde pro pohlazení i k manželovi. Se mnou se ňuňá a to je hlavní {5;35}
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod norinco v 28 čer 2013 21:40

ještě nějaký fotečky! Jo a Martině děkuju, že fotila na letišti - já samozřejmě nefotila vůbec. Celkově to byl moc fajnovej večer, za který vám dík!

http://norinco.rajce.idnes.cz/Fik
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod Marta z Tenerife v 29 čer 2013 02:12

Krasnej pejsek,mel uvitaci delegaci jako kral!Preji malemu a jeho rodince vse nej..... "1"-()
Marta z Tenerife

Příspěvekod Johnka v 29 čer 2013 11:55

Krásné fotky,je to fakt krasavec.
Martina a Andýsek
Johnka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní