Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

WULF (se vzpomínkou na Scarlett)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: WULF- pes (2012)

Příspěvekod Miaa v 29 čer 2013 20:12

Krásné fotky, krásné psaní! ""4-()
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Re: WULF- pes (2012)

Příspěvekod Veronika Křimská v 01 črc 2013 07:23

Romčo, super povídání, tuším, že se sem budu chodit bavit {5;24}
Veronika Křimská

Re: SCARLETT grey a WULF podenco

Příspěvekod norinco v 08 črc 2013 18:30

Zdravím všechny psí šílence :-)
Aktuality z lázeňského psince: už druhý týden nám život obohacuje pan Úžasný... Fík se zabydlel opravdu rychle - největší radost mu dělá zahrada, postel a odpadkový koš. Fík je nejen pes mazlící, ale hlavně hlídací. Blafe na všechny a všechno, co se mihne za plotem - jedna paní mu dokonce řekla, že je debil (vzbudil jí děcko v kočárku) - poučila jsem hned Fíka, že na kočárky se neštěká. Myslím, že paní procedila nějaký titul i na mojí osobu.. Ty nervózní matky... :lol: No, jinak musím Fíčka pochválit, za jeho čistotnost - žádná nehoda se nakonala. Nemá ani tendenci něco ničit, pravda, je to kradeník a vymetač košů, ale to je znak všech spokojených podenců, ne? :-) Jak už jsem psala, tak Fík je doma i na zahradě vážně v pohodě, ale ještě se dost bojí cizích lidí - když někdo příjde, zaleze a kouká jak bulik. Když jsme na vycházce a někdo má potřebu nás oslovit, tak Fík zaleze za mě a nebaví se. Časem se určitě otrká - ikdyž...dělá mi dobře, že mě má jako oporu. To Kája se druží s každým a pokud dostane nějakej mls, tak je ochotná i dělat, že mě vlastně nezná :-)

Příjezd Fíka se odrazil i v našem sexuálním životě (myslím tím můj a vlastního manžela - dcera asi výraznou změnu nezaznamenala) Odrazil ani není to správný slovo, spíš srazil...na nulu :shock: Fík je neuvěřitelnej vlezlík, umí si otevřít dveře (nevím, kolik by musel mít ještě amputovaných údů, aby dveře neotevřel), natáhnout se mezi nás a hlídat si mě jako háravou fenu. Manžel prohlásil, že asi nemá rád děti a bojí se, aby se něco neudálo :lol: No, a když chlapeček usne, nám se podaří potichu zmizet,tak narazíme na Káju, Kryšpínu...a nebo naše tři děti - asi se vrátíme do dob randění a budem jezdit k lesu :lol:

Kája s Kryšpínou už se s rezavcem smířily...je docela legrace je pozorovat, jak si střídají pelíšky, ujídají z misek, strkají se u dveří, když přijedu z práce... určitě mi dáte za pravdu, že je to úžasný pohled i pocit, když vás vítají rozzářené oči, rozmávaný ocasy a mokrý nosy... :105:
Tak zase někdy ahoooj ! :-)

1003701_4901909994812_1180567554_n[1].jpg
(128.9 KiB) Zatím nestaženo
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod akras v 09 črc 2013 04:43

{5;24} {5;24} {5;24}
Tak krásně jsem se už dlouho po ránu nezasmála. Fík je prostě Fík :-)
Fotečka je krásná a povídání ještě krásnější !!!!!!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Martina.vac v 09 črc 2013 08:07

Mám dělat pololetní účetní závěrku a po přečtení Vašich řádků se tady směju {5;24} a mám hubu od ucha k uchu... Díky {5;24} Pěkný den všem.
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 črc 2013 08:08

{5;24}

Romčo {5;24}

Protože jsem "o krok napřed", dám Ti jednu radu, chceš? :-D Jelikož je v naší domácnosti čtyřletá dcera, dveře otevírající Habana a další vrátný - cornish rex Adwin, tak jsme museli zavést opatření... tadáááááá "koule na dveře"! (kovové!!! :-D) Nikdo to neotevře. Když si namažu ruce krémem, tak dokonce ani já, muhaha :lol:
V lese je teď poměrně dost lidí...navíc já bych tě nerada osobně poznala zrovna takto :-D hehe :-D Kdeže bydlíte? Ať vím, kam nemáme s ušatýma lozit :-D
Veronika Křimská

Příspěvekod Martina.vac v 09 črc 2013 08:15

Jo jo, koule na dveřích máme taky. {5;24} Někdy je to docela problém si otevřít, že Veroniko?? Namazaný nebo plný ruce jsou hróóóózně fajn. :) Když má člověk například plný ruce a normálně by si otevřel loktem nebo nohou, tak u koulí toto nelze... {5;24} {5;24}
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Veronika Křimská v 09 črc 2013 10:17

jj, je to peklo :D Já sem se hlavně s namazanýma rukama třeba nedostala z koupelny :D vcelku prekérka :D tak mi nezbylo, než krém smýt, no :D
Veronika Křimská

Příspěvekod norinco v 09 črc 2013 10:59

Vy posměváčkove!! Kdo se bude smát nejvíc, tak dostane Fíka na víkend! :-)
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod Petula v 09 črc 2013 12:00

Romčo, ty jsi spisovatelský ďábel! Někteří z páníčků mají neskutečně vtipné příspěvky, které by stály za vydání...
Fikus je úžasňák, užívejte léto 8-) 8-) 8-)
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní