Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jester- Megusta Manners

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jester- Megusta Manners

Příspěvekod Lenka Č v 03 črc 2011 17:07

úžasná smečka ""9-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod lichner v 04 črc 2011 01:44

Čím začít, za těch víc jak půl roku , co jsem nic nenapsal je toho tolik ... Vezmu to tak nějak postupně. 3. ledna odešel Jesterův kámoš Kebi do psího nebe. Ač to Kebi na venek nedával vůbec znát jeho život byl boj o přežití, který prohrál pár dní před 2. narozeninami. Trpěl chudokrevností, srdeční aritmií, měl slabý imunitní systém, na to navazující záněty dýchacích cest a infekce trávicího traktu. Prodělal operaci torze žaludku a amputaci sleziny, která při torzi odumřela a operaci kýly. Osudným bylo zaškrcení a následné odumření tenkého střeva. V jedenáct v noci jsem ho odvezl k veterináři a když ho otevřel nebylo už pomoci. Jester mi po tom přestal jíst i pít. Napil se až třetí den večer, kdy dostal ultimátum, že pojedem na veterinu. Na procházkách dva měsíce vydržel hledat Kebiho, když v dálce viděl velkýho psa mohl se zbláznit radostí a když zjistil, že to není Kebi začal kňučet a rozhlížet se okolo. Až mi ho bylo líto.
A tak padlo rozhodnutí pořídit Jesterovi nového kámoše. Jarní sraz mi to potvrdil. Jester byl mezi hafany jak vyměněný, vůbec jsem ho nepoznával. Až jsem ho podezříval, že úmyslně hraje svaťouška. Poslouchal, nebyl paličatý, chodil po schodech jak suverén do druhého patra (doma schody nemá a na zimním srazu ho ze schodů snášel Rosťa - Rosťo ještě jednou díky), na procházce po skalách běhal jak kamzík, prostě jsem z něj byl "hotovej". Volbu parťáka pro Jestera vyhrála Queenie. Sázel jsem na větší pravděpodobnost, že se s fenkou líp snese, pak ta podoba. A čekalo se až přijede transport.
Jednoho večera přišla myšlenka mrknout na inzeráty dog (úchylky se nejde zbavit, jde jen potlačit), a bylo to. Jeli jsme s Jestym na Moravu se podívat na žíhané štěně s tím, že přece za něj neutratíme peníze co mám stranou na prodavače, kterého jsem chtěl přijmout - a utratili. Zprvu na Yukyho trochu povrkával, pak si ho vzal do parády a začal vychovávat. Bylo úchvatný pozorovat s jakou trpělivostí Jeter Yukymu "vysvětluje" co si může dovolit a co ne. Když Yuky neposlechl, nebo dělal, co se Jesterovi nelíbilo skončil na zádech, ale jinak je Jester hodně tolerantní.
Po včerejším příjezdu Queenie byl v pohodě. Oba se snáší se bez problémů.
Smečka Jester, Queenie, Yuki a Pavel
lichner

Příspěvekod Dona v 04 črc 2011 08:03

Jen tak dál, ať si to smečka užívá... {5;32}
Dona

Příspěvekod Zuzcha v 04 črc 2011 08:30

božínku, to si teda Kebi za svůj život užil :(
Hodně štěstí a radosti v tomto parádním složení {5;1}
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod pupulu v 04 črc 2011 08:54

Je to teď moc fajn trojka pesanů,přejeme jen samou radost.A "maličkatý" dogáček je prostě úžasný! {5;13}

Snímek 133.jpg
pupulu

Příspěvekod Martina v 04 črc 2011 19:58

Je mi líto Kebiho,
ale jinak - ""5-() , máte krásnou smečku! :54: :54: :54: , ať Vám dělají hodně radosti
Martina

Příspěvekod jitul v 04 črc 2011 21:13

Krásná smečka {5;13}
jitul

Příspěvekod jitka v 04 črc 2011 22:04

pobavil mě Yuki jak leží v té leopardí dečce. těším se na příští setkání až Yuki povyroste {5;35} {5;23} {5;35}
jitka

Příspěvekod Baby v 04 črc 2011 22:06

Kebi byl úžasňák, pamatuji si jak Vás v Chrastavě krásně objímal :lol: . Takže přejeme, aby se Vám už všechny tyto starosti vyhnuly, bafani byli šťastní a těšíme se na "prcka" až vyroste. ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Předchozí

Zpět na Adoptovaní