Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jester- Megusta Manners

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jester- Megusta Manners

Příspěvekod jitul v 15 zář 2010 20:21

To je škoda, chtělo by to páníka popostrčit, ať napíše a pošle fotečky....
jitul

Příspěvekod Magda v 16 zář 2010 05:37

S páníčkem Jestra jsem v pravidelném tel. spojení. Je dost pracovně vytížen a pesani s ním chodí do práce. Jester byl u veta, vše v pořádku, správně usoudili, že krevní testy udělají za pár dní až si Jester zvykne na nový domov. S dogošem si mění misky s krmením, nehádají se u toho :lol: a rádi si hrají s míčkem, každý má svůj.
Foto bude, jen vydržte, foťák si půjčila dcera, páníček pak fotky určitě pošle.
Jester i dogouš spí v posteli, Jester hezky způsobně s hlavou na polštáři :)
Takže vše je ok, mají se všichni skvěle.
Magda

Příspěvekod lichner v 29 zář 2010 20:00

Zdravím všechny suprový lidičky a pesany,
Přiznám se, tohle je má "fórová" premiéra a budu se snažit, aby nezůstalo jen u ní. Mám co dohánět :-). Hafíci spolu vycházejí dobře, do "chlupů" si vjeli jen jednou, když se nepohodli o tenisák, se kterým si předtím společně hráli - jak malí kluci.
Jester je pohodář, ze začátku byl ostýchavý, ale postupně se zabydlel. Kebimu už umí dát najevo svůj názor a nenásilnou formou se stává tím dominantnějším. Kebi to respektuje, jen občas si přijde ke mně postěžovat. Po zdravotní stránce je v pořádku, předevčírem jsme byli u "zubaře", kde mu "vyčistili" zuby (...kámen je prevít, ten nám rozbil ...). Jestrovi se bohužel podepsal na posledních stoličkách, které musely ven :-( . Teď má chrup jak Hollywoodská hvězda. Jinak je to ještě takový všudybýlek, všechno musí prozkoumat, očenichat a ochutnat.
Postel "EVIKU :-) " je široká 160 cm, mě zbývá tak těch 60. Ale poslední dobou se Jester začíná prosazovat, tak Kebi začíná spát na zemi. Beru to jako provizorium a v brzké době se budu stěhovat do většího, kde budeme mít každý svou :-).
Péťo z Kacanov, co nejdříve se ozvu, Jester určitě také rád uvidí jiného greje. Pořád nechápe, proč ten v zrcadle si s ním nechce hrát. Je to psina ho pozorovat :-).
Péťo z Prahy a Jitul máte moc krásné fotečky a moc a moc Vám za ně děkuji. Jinak Péťo, ten "pán co asi nebude moc chodit na fórum" má jméno Pavel :-) :-) Teď přemýšlím, proč jsem si ho nedal jako uživatele, to lichner mi připadá moc odměřené, no něco vymyslím. S tím "chozením" se polepším {5;33}
Mějte se všichni fajn, čauky Pavel
lichner

Příspěvekod pupulu v 29 zář 2010 20:17

Zdravíme Pavle a chlapci,to je moc fajn,že jste všichni v pohodě a pěkně Vám to šlape!!! {5;14} Jesterkovi i koníčkovi Kerbimu posíláme drbání!! :113:
pupulu

Příspěvekod jitul v 29 zář 2010 22:00

:113: super, je fajn, že jste si takhle všichni sedli !!! {5;17}
jitul

Příspěvekod ordeel v 30 zář 2010 09:19

:24: také zdravím, u toho vašeho povídání jsem se docela nasmála. Je super, že si kluci tak bezvaně sedli a vycházejí spolu, doufám, že nám pošlete nějakou fajnovou fotečku. Ráda bych např. viděla jak ležíte na 160cm velké posteli :39: úplně si to představuju. Pozdravujte pejsánky a brzy nám zase napiště jak se kluci mají {5;13}
ordeel

Příspěvekod Lex v 30 zář 2010 09:23

ja chci taky postelovou fotku! :24:
Lex

Příspěvekod pzlkovanova v 30 zář 2010 15:37

Ahojte Pavle !
No přiznám se, že nejen že jsem si nebyla schopná zapamatovat jméno Kebiho, ale vypadlo mi i Vaše :roll: ... ale teď už si to určitě budu pamatovat :)
Je fajn, že se vám všem daří společně dobře! Moc zdravíme Jestra a těšíme se také na fotečky, případně opětovné setkání :103:
pzlkovanova

Příspěvekod lichner v 01 říj 2010 00:35

Ahojky všechny Vás zdravím :103: ,
foťáček už je na cestě ""-(5) , tak snad brzy něco nafotím. S tou postelí musím sebou hodit, už finišujeme v přípravě na přesun do jiného bydlení, kde kluci mají své postýlky (já zatím ne :-( ). Už je i vyzkoušeli a vypadá to, že si každý vybral tu svoji . Je super, že je to oplocený a Jester nemusí být při venčení na vodítku {5;36} . Nadšeně si to užívá a Kebimu ukazuje jak má vypadat správné tempo /4§:) . Byl jsem uplně fascinován, jakou má radost z pohybu.

... to že někomu "vypadnu" se se mi Péťo stává častěji :-) (většinou u těch co mi mají něco zaplatit), už jsem si zvykl :-).
S Kebim se to má tak, že kvůli rodokmenu musel být na "K". Jméno Kebír je arabské slovo a znamená velký. Z vrhu byl nejmenší, tak jsem mu chtěl zvednout sebevědomí ""-() . U Jestra to bylo daný, ale na jméno neslyšel, ani na M.M. Ale učí se na něj a dělá pokroky.
Mějte se hezky :) , Pavel
Smečka Jester, Queenie, Yuki a Pavel
lichner

Příspěvekod wild owl v 01 říj 2010 10:32

:113: tohle se vždycky moc dobře čte, jak se pesani zabydlují a jak jsou páníčci nadšení. :P :103:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní