Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jester- Megusta Manners

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jester- Megusta Manners

Příspěvekod pzlkovanova v 01 říj 2010 10:38

No na fotečky se tady všichni moc a moc těšíme :) !
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 04 říj 2010 15:50

Mínus dostává Petra z Kacanov, neb se nepochlubila, že ji byl navštívit Pavel s Jestrem a Kerbim. Peti, čekám nápravu :lol:
Jinak vše ok, Jester jako v bavlnce a po telefonu jsem zjistila, že jsme skoro příbuzný :lol: no, vlastně hoodně vzdálení, asi tak, že můj bratránek žije v Sek.loučkách, Pavel se tam narodil, teď bydlí nedaleko, a bratroš je jeho věrným zákazníkem :lol: Jak je ten svět malej..
Magda

Příspěvekod lichner v 12 říj 2010 03:59

Ahojky,
tak nějak jsem měl toho víc než jsem zvládal. Pravidelně jsem usínal :20: u zapnutého noťasu, až jem měl pocit, že ho mám místo "medvídka" :-). První myšlenka o kterou bych se chtěl podělit se týká vzájemné pohody Jestra a Kebiho. Napadlo mne na to mrknot z pohledu astrologie. Nevím, jak kdo na to věří, já teda jo, neb mé životní zkušenosti jsou důkazem. Kebi je znamením vodnář (jako já) a Jester je střelec, prostě stručně i znameními k sobě padnou :113: .
Když jsem si bral Jestra, tedy brali(pardon Kebi), tak nějak jsem doufal, že nebudu mít "ocáska" Kebiho pořád za sebou a kluci budou tak nějak spolu. Opak je pravdou, teď mám "ocásky" dva :67: a předhánějí se, kdo mi bude víc asistovat. Navíc Jester je všudybyl a musím ho mít pořád po dohledem. Takový odpadkový koš ... {5;40} je to nejmenší. Zřejmě má také sklony k ezoterice, neboť neodolal balíčku tarotů a zkoušel si výklad :39: . Několikrát jsem ho přistihl, jak si odnáší k sobě moji botu, když viděl, že jsem si ho všiml, okamžitě ji pustil a podival se pohledem: Jé, kde se to tady vzalo :65: ? A pak se zlobte na divadelníka¨ :69: , to nejde. Dnes jsem neuhlídal a bohužel vzala za své jedna "Najka", kterou jsem našel u něj v pelíšku. Zřejmě usoudil, že léto skončilo a boty takřka za dvojku přece nebudu nosit dvě sezóny :-).
Jo, fotečky už nějaké mám, jen zjistit, jak je dostat na web. Až bude chvilka, tak se do toho pustím.
Ještě poslední věc, Jester se chce pochlubit, že má nové kšíry. Nechtěl jsem mu obojek dotahovat na pevno, brzy si toho všiml a naučil se z něj nenápadně (když se na něj nedívám) vyvlékat. Není to žádný hlupák a před jeho mazaností někdy žasnu.
Ahoj Pavel :103: .
Smečka Jester, Queenie, Yuki a Pavel
lichner

Příspěvekod pupulu v 12 říj 2010 05:33

Jojo taky pěkné zážitky,je vidět ,že se nikdo nenudíme!! :lol: No je pravda,že nosit boty 2 sezony není úplně in :24: a asi mu není lhostejná budoucnost,když si potřeboval nutně vyložit taroty! ;) Jester je vážně šikulenka a chytrolín! {5;37}
pupulu

Příspěvekod Verda v 12 říj 2010 07:30

Hezké počteníčko! Je hrozně fajn, že se máte takhle dobře ;)
Nibbler je také velmi esotericky zaměřen, v kartách mi velmi rád ťapká, byliny v pytlíkách cupuje a kameny oslintává - očividně ho to baví :lol:
Verda

Příspěvekod Dona v 12 říj 2010 07:40

To je fajn číst o takovém soužití. A Jester se jako chrt teda nezapře :) I když...chrťáci jsou většinou jen schraňovatelé (co se bot týče), ničiteli bývají jen mladí janci.
Dona

Příspěvekod Petra v 12 říj 2010 09:15

Jo, jo- to mínus beru. :oops:
Kluci byli na jedno nedělní odpoledne u nás na kafíčku. Kebi je mladej divoch a tak nás všechny stihnul obejít a poslintat. Kápli si do noty s Carmen, moc si to lítání užili. {5;28}
Jester má úplně výbornou povahu - je ohromě vítací, pořád vrtí ocáskem a moc se mu líbily kočičky. Netušil na co jsou, ale asi mu připadaly zajímavý.
Holy měl asi den blbec, protože se nechal od Jestera dlooouho přemlouvat k závodění. Pak dali pár koleček po dvorku a suverénně vyhráli nad týmem Kebi -Carmen. ((x:)
Bylo to moc příjemné odpoledne a za návštěvu ještě jednou děkujeme :113:
Petra

Příspěvekod ordeel v 12 říj 2010 10:19

:24: to bylo zase výborný počteníčko...vy jste teď taková partahic...je vidět, že se doma opravdu nenudíte :24:
ordeel

Příspěvekod wild owl v 12 říj 2010 10:37

Jojo, krásné počtení. :113: Jak si jsou v lecčems ti chrti podobní - u nás schraňuje do pelíšku hlavně Jetan, zatím ale nic moc nezničil. Snad jim to vydrží... :63:
Tak koukám, že se skupina nás, dotčených záležitostmi "mezi nebem a zemí" docela rozrůstá. Jak to pomalu připouštíme veřejně... :P Můj Bossulka se pokaždé, když jsem na dálku posílala podpůrnou a léčivou energii, přidal ke mně. Jakmile energie šla, přišel ke mně, strčil mi hlavu do klína a vydržel celou dobu... :25:
Ale karty zatím neobjevil, tak nevím, jestli by je i vykládal. :21:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod luckah v 12 říj 2010 10:54

No, já se také hlásím do klubu věcí "mezi nebem a zemí"... a myslím, že je jen dobře, že se k tomu lidi veřejně hlásí... a souhlasím s tím, že to zvířata vycítí - na energie mají "tykadýlka"...
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní