Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Flyn- Lisnakill Warren a Blanička

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Flyn- Lisnakill Warren

Příspěvekod wild owl v 19 kvě 2012 13:11

překlep ... vyměnit za koule...
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Verda v 19 kvě 2012 19:51

Flynn je čudla... bohužel psy, kteří už nevědí, kterak upoutat pozornost paničky obač vyuužijí špatného chování, jim je jedno zda dostanou vyhubováno nebo ne, ona i negativní pozornost je pozornost :(
Verda

Příspěvekod Romča + R + D + D v 19 kvě 2012 21:08

Holky toho napsaly už hodně a vše velice rozumně a správně.
Z toho co píšete, to opravdu vypadá, že Flyn ztratil svoje prvenství a snaží se vydobít vaši pozornost za každou cenu :(
Jíst jídlo přímo před vámi by si opravdu neměl dovolit, tím se už skoro nadřazuje nad vás.
Píšete, že mezi nimi neděláte rozdíly, napište nám ještě jak dostávají jídlo a pamlsky? V jakém pořadí? Správně byl mě vždy dostat jídlo ten, kdo byl ve smečce první, stejně tak i u pamlsků, nejlépe, když je ještě u krmení oslovujete jménem. Já mám takto rozdělené i například vítání, když přijdu domů. Ten kdo byl ve smečce první, ten dostane první přivítání a pohlazení a tak je to se vším.
Omlouvám se, možná to tak u vás doma funguje, ale bude pro toto řešení poskytnout více informací a jistě se řešení najde. Vždy se našlo, tak nemějte obavu. {5;13}
Ale co cvičení a věnování mu více péče bude určitě na místě.
Romča + R + D + D

Příspěvekod Verda v 21 kvě 2012 09:26

DObře také funguje, když dáváte misky s jídlem, mít jejich misky připravené plné na lince a sama něco malého zakousnout, pak položit misku Flynnovi a pak Blance.
Verda

Příspěvekod Verda v 19 čer 2012 08:09

Tak co Flyn a jeho zlobení, je to lepší?
Verda

Příspěvekod Flyn v 11 črc 2012 17:55

Zdravím všechny,
tak se po nějaké době ozýváme znovu, zkusila jsem nějaká opatření, co jste radili, trochu se to zlepšilo, ale myslím, že Flynda získal takovou sebedůvěru a je prostě suverén a Bláňa se drží v jeho blízkosti. Ona je asi ten vrahoun koček a Flyn si jen pak pochutnává. Zamordovali ještě jednoho kocoura a to našeho, se kterým Flyn dva roky normálně chodil po zahradě, takže definitivně dostávají na zahradu náhubky. Náhubky mají i další výhodu, protože Bláňa nemůže požírat výkaly a Flynda nic neukradne. Do kuchyně mají zákaz a vše ostatní celkem funguje.
Včera jsem Blance nechala vyříznout bradavice, protože si je dost kousala, až do krve, tak jsem ráda, že to máme zasebou. Jinak funguje v celku dobře, občas nějaká loužička, ale to tak 2x do měsíce, to neřešim, protože jinak je moc milá a klidná, ale jednoznačně, do paneláku se nehodila, potřebuje svůj prostor, kam nikdo neleze svoji misku se žrádlem a místnost, kde má klid, všechno zblajzne, dostává jednou denně a nějaké ty pamlsky, upně to stačí, váhu si drží.
Víc už to nebudu rozebírat vzhledem k tomu co jsem si v pondělí přečetla o Redíkovi, jsou tyhle problémy nepoctatný. Opravdový problémy mají plnou tvář slz. {5;23}

Posílám pár fotek těch našich lenochů.
Všechny zdravíme a přejem krásné prázdniny. {5;23}
Přílohy

11072012498-1.JPG
11072012498-1.JPG (49.21 KiB) Zobrazeno 1751 krát

11072012497-1.JPG
11072012497-1.JPG (45.01 KiB) Zobrazeno 1751 krát

11072012495-1.JPG
11072012495-1.JPG (49.13 KiB) Zobrazeno 1751 krát
Flyn

Příspěvekod Yvett v 11 črc 2012 18:11

Moc jim to sluší, jenom jim snad dojde, že se kočičky mordovat a pojídat nesmí, aby nemuseli mít ty košíky.
Pamatuji si Blaničku, jak vypadala, když se vrátila do dočasu, je to nebe a dudy. Vypadá výborně. ""5-()
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod Flyn v 11 črc 2012 19:00

Jéje, já jsem pitomá, zmáčkla jsem toho pejska 2x. Měl být k těm krásným prázdninám, omlouvám se.

Jinak k Bláně, je teď opravdu v kondici, má krásnou bílou srst, žádný problémy s ní nejsou, i jídlo jsme vychytali, aby zblajzla všechno přidávám jí do granulí truchu konzervy, teplé vody, něco dobrýho, třeba sušený plíce no a to se může přerazit. Na jaře si zranila packu a asi i nějakou šlachu, protože jí povolily dva psty, nemá je úpně skrčený, ale jinak se vše dobře zahojilo. Ze začátku byla taková rozjívená, pořát někde lítala, ale to už teď nedělá, hodně se válí, i když nejsem na zahradě, tak jí vidím ležet na dece. No tak doufám, že už to takhle zůstane.
Flyn

Příspěvekod Yvett v 12 črc 2012 05:40

Zžila se svým novým prostředím, cítí se už být doma a její evidentně dobře. Určitě už bude jen zlatíčková. :113:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod Verda v 12 črc 2012 10:11

Je dobře, že se to alespoň trochu zlepšilo.. s těma kočkama věřím, že je to tak jak jste psala. Moji chrti kočky v pohodě snáší, ale věřím, že když bych hlídala mamči jednoho chrta, kterej kočky moc nezná, tak tu kočku nakonec dobijou taky. Dva jsou hold smečka... Dva jsou úžasní, ale je fakt, že se učí samé hovadiny od sebe :)
Tak ať se daří a žádná kočka nepřijde o život!
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní