Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mags - Savana Mags

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Mags - Savana Mags

Příspěvekod Morganka v 06 zář 2011 09:59

""4-() ""5-() Nádherný fotky a u tý jak tam čučej na toho yorka jsem se fakt zasmála
Morganka

Příspěvekod Kačka v 06 zář 2011 10:48

Morganka: Já se smála úplně stejně u této fotky a ještě u té jak má vlkouš Scar po celodenní procházce jazyk na dlaždičkách!!!! :21: Ale je v pořádku, to jsem hned ověřovala! No zmordovaní jsme asi byli všichni (viz. můj odraný kotník)! Ale stálo to za to!
Denča: Taky o výletu doma pořád mluvíme, naštěstí Míšovi nelezu na nervy, páč tam byl taky! Takže vzpomínáme jak to bylo fajn společně!!! Ach jo, šla bych co nejdřív zas! :)
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Brave Chief v 09 zář 2011 09:59

kačko, určitě moc děkujeme za pozvání, vychajda byla zábavná,někdy se určitě zase přidáme:) a dojeďte někdy do těch kovalovic,někdo,brňáci hlavně, co ste tam eště nebyli, ať vidíte pořádnóóóóó chrtí lítačku:)))
Veronika
Brave Chief

Příspěvekod Kačka v 10 zář 2011 21:49

V Kovalovicích to znám, byla jsem tam! ;) Nemám auto a ze Silůvek do Kovalovic je to štreka, do Brna se dostanu ze Silůvek v pohodě, ale do Kovalovic jede jen autobus a ještě strašně málo, i tak by to bylo cestování přes hodinu jedna jízda a to Magsinku trápit nebudu, to půjdem radši někam do lesa! :) To holka ocení víc! :113: Bylo to tam fajn, už jen to že se tam pésci můžou v klidu vylítat! {5;34}
Tak se vás příště na nějaké prochajdě těšíme, chce si to taky někde s pejskama sednout a pokecat! 8-)
Kačka

Příspěvekod Kačka v 12 zář 2011 16:05

Dnes je tomu rok, co k nám přijela moje nejmilejší Mags!!! "1"-() Nakoupila jsem jí nějaké dobrůtky, zajdeme na prochajdu a večer to oslavíme!!! "2"-() Také bych si chtěla připomenout, že v srpnu to byl rok co nás tak předčasně opustila naše první chrtí holčička Minnie! "8"-() Vzpomínáme na tebe Minnuško a děkujeme ti, že jsi tu s náma byla a za sebe poslala tak skvělou berušku Mags! :8:
Tak Magsinko vše nej k výročí!!! "4"-() /5§:)
Kačka

Příspěvekod renedol v 12 zář 2011 17:35

Tak to přeju mooooc moc tak parádních dní s rodinkou jako jsi měla do teď Megsinko. "1"-() /5§:) A až se potkáme, tak máš u nás nějakou dobrůtku. ;)
renedol

Příspěvekod Kačka v 12 zář 2011 17:53

Jéééje, dobrůtku, to ona si moc ráda dá, však jí znáš a ani se nenechá přemlouvat mrška jedna! {5;39}Já bych tak šla třeba na tu výstavu v sobotu!Ale nemůžu :cry: !!! Jdete tam s Denčou, Broňou a děckama? Já tam vždycky nakoupím takové poklady za statisíce a vůbec mi těch peněz není líto! A už mi dochází mlsky a vůbec všechno, ach jo! "9"-()
Kačka

Příspěvekod Kaelin v 12 zář 2011 20:46

Přejeme Magsince i jejím páníčkům všechno nejlepší k výročí a ještě hooodně moc dalších krásných společně prožitých roků !!! "1"-() "2"-() /5§:) {5;17}
Kaelin

Příspěvekod Denisa v 13 zář 2011 08:53

Ahoj Kači a Magsi... moc gratulujeme k výročí.. "1"-() tak jste si to hezky oslavily tak až se uvidíme tak bude dobrůtka i od nás.. nad výstavou jsme moc zatím nepřemýšleli a ty budeš v práci?
Denisa

Příspěvekod Kačka v 28 zář 2011 17:43

Dnes jsem byla s Magsinkou na návštěvě u Jacka a Joea!No prostě jsem nevydržela do neděle! {5;24} Šli jsme na malou procházku, omrkli cvičák v Tetčicích a na chvilku se stavili ke klukům domů! Musím vám říct jak dobře se tam kluci mají, véééliká zahrada kde můžou běhat a pěkný domeček, kde jim je určitě dobře! {5;19} Zatím vše zvládají na jedničku, Jack si dokonce i hraje s pískacím balonkem, takže jsou kluci v neuvěřitelné pohodě na to, že jsou doma jen pár dní! Mám z vás radost a v neděli se těším na velkou prochajdu! ""-2) Budeme společně vítat Jacka, Joea a Amber! ""7-()

Panička s klukama a Magsi! :8:
Obrázek

Obrázek

Těm to ale sluší! :D
Obrázek
Na zahradě, opět nejvíc běhala neunavitelná Magsi! :roll:
Obrázek

Jack s balonkem! Nejroztomilejší!!! :11:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek