Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mike

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Mike

Příspěvekod Návštěvník v 18 úno 2009 17:24

No nestrašte, při představě, že při každém takovém střetu bude prolita krev, tak mě to snad porazí :lol:
Návštěvník

Příspěvekod eklim v 18 úno 2009 20:54

No nestrašte, při naší smůle, aby každá srážka byl nějaký úraz. Ještě že to nemáme tak daleko k vetovi. :mrgreen:
eklim

Příspěvekod tereyska v 20 úno 2009 14:53

.. tak to je tedy zážitek, hlavně ať má čumák brzy uzdraven a krysy si ti snad zapamtují ..kudy nechodit a na koho si dát pozor. Ale Mike se nedal :) a kryse dal. Kočky by hleděli a mohly se učit. Zdravíme a foukáme ránu.
tereyska

Příspěvekod eklim v 22 úno 2009 10:04

Díky za přáníčko, už máme po bolístce. Jenom mu zůstal ten nejhlubší šrám, ale je čistý a zaceluje se. Nepřekáží nám to v běhání a v hlídání za plotem :D
eklim

Příspěvekod Lenka Č v 22 úno 2009 18:12

:o O ježkách mi ani nemluvte,nám stačilo že náš Goldík už jednoho na podzim zamordoval.Velice rád prožene vše co se objeví na zahradě,včera jsem sotva otevřela dveře ven,aby se vyvenčil,a Goldík se mohl přerazit jen aby dohnal kosa :lol: a to mi už předvedl,že se dokáže narvat i pod auto za číčou,akorát je pak drobet špinavej :roll:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod eklim v 23 úno 2009 17:26

Tak kupodivu nás ptáci vůbec nezajímají (aspoň něco). Ale co má hlavně 4 nohy, pak bílé igelitky někde na zemi a kolaři. Motorkáři už ne, ale kolo, to je hlavní nepřítel. Takže pošťačka nechává kolo za rohem, přijde po svých a pak s Mikym muchlá do aleluja. Ale běda kdyby přišla s kolem. :mrgreen:
eklim

Příspěvekod eklim v 23 pro 2013 11:22

Ahojky všem v ten krásný předvánoční čas. Strašně se omlouváme za dlouhý čas odmlky, bohužel pracovní vytížení je opravdu v poslední době čím dál větší, takže moc času na psaní nezbývá.
Mike se stále má moc dobře, už nám zestárl o pár let, je mu teď již 7 let a nabírá pomalu na 8. rok. Jak měl smůlu docela na začátku svého nového pobytu, teď v současné době je "pánem svého života". Je z něho pěkný, statný, černý pes. Ke psím kamarádkám, které máme ještě doma, se chová jako správný kavalír a nejraději má malou Zorinku, se kterou spí, nechá jí žrát i pít ze své misky....
Musím říct, že je to opravdu zlatíčko, ta divokost se jakoby vytratila. Když nechce být sám, stačí mu pustit televizi a on spí jako dudek. Co nemá vůbec rád, to jsou kočky, tady opravdu musíme být na pozoru, protože jinak je ihned po kočce a to potom těžko vysvětlujete sousedům, že jejich kočka nemůže chodit přes naši zahradu a že vlastně za to nikdo nemůže. A těžko to vysvětlíte i těm kočkám.
Snad se mi podaří vložit nějaké poslední fotky, zatím se mi to nějak nedaří. Ale pokusím se.
eklim

Příspěvekod Dáša Trojáková v 23 pro 2013 11:46

Tak to jsou krásné zprávy!! :-) jen ať si brouček užívá klidného domova!! Krásné Vánoce a bohatého Ježíška :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 23 pro 2013 23:59

Mike, máš se nádherně a krásně se to čte a víme, že jsi....to jsou krásné zprávy z tvého života a páničkům dík, že nezapomněli dát zprávu, jak se vám vede :-)a nás to všechny potěší....
Krásné vánoce a ať je to ,jak to je a nebo ještě lepšííííííí!!!!
Mějte se moc hezky.

((12:)) .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod eklim v 26 pro 2013 20:53

Díky moc za vánoční přání, i Vám všem krásný zbytek vánoc a hlavně do nového roku vše nej. A teď další pokus s aktuálními fotkami:
http://eklim.rajce.idnes.cz/Mike_vanoce ... CF9399.jpg
http://eklim.rajce.idnes.cz/Mike_vanoce ... CF9454.jpg
http://eklim.rajce.idnes.cz/Mike_vanoce ... CF9364.jpg
eklim

Předchozí

Zpět na Adoptovaní