Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MAGIC

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MAGIC

Příspěvekod KrisMar11 v 15 dub 2015 06:44

Jůůůůůůůůůůů, ty tečky jsou parádní :lol: My jich máme jen pár, ale tohle je jako obrácený dalmatin :-) :3: A jak krásně asistuje při zahradničení princezna jedna šikovná. Je vidět, že se opravdu všichni adopťáčci mají úžasně a že si je vzali lidi se srdcem na správném místě. Fakt skvělé fotky, které mě rozesmály. ""5-()
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 15 črc 2015 21:56

Ahoj holčičko tečkovaná...Magic...chybíš mi i ve vzpomínkách, i když už tady nejsem...nevím, ale stále na tebe vzpomínám..jsi zdravá holčičko ? a páníčci jsou také v pořádku ?...já vím beruško, život nám běží všem někdy zrychleným tempem...já jsem to trošku uspěchal...., ale nezapomněl jsem na tebe holčičko v černobílohermelínovém kabátku...:-)...
Tebe si vybrali páníčci, kteří i se mnou tak nějak srostli....vzali si nás ve stejný čas a prožívali jsme tu nádheru "porodnice" spontánně a v očích se jim leskly střípky duhy a taky trochu strachu ...z toho jací asi budeme...a jak to s námi dají...
dali to dobře ...já vím... já i ty se máš dobře .....já, už tiše spím, ale stejně na tebe vzpomínám holčičko...
V mých vzpomínkách jsi byla tak trochu mnou,... tou slečnou, divokou a temperamentní, veselou a pravý opak mne...
ale mnou, protože jsme přijeli spolu z toho svého zrozeného světa do někde,....kde jsme ani netušili, že nás tak budou moc milovat...naši mě moc milovali... a tebe krásná Magic doposud milují ti tvoji adoptivní rodičové tolik, že to cítím, i když už tady fyzicky nejsem a koukám na ten tvůj krásný život z obláčků a posílám ti pohlazení větrem, vánkem a vlahým nádechem nebe....tam všude jsem....s tebou pejsku,... jedním z vyvolených...šťastných...
Tví rodiče....jsou báječní lidé...vím to....chybíš mi Magic...beruško v mých snech krásně tečkovaná až španělsky temperamentně nádherná....Liduško a Vráťo, pohlaďte ji prosím za nás a od nás....(Stříbrný Maldiny a jeho nezapomínající rodinka...) :54:

Magic...
vzpomínám na ty chvíle, když jsme spolu přijeli..
já tichý, zamlklý a smutný....
ty veselá, rozesmátá - plná energie...
Jako voda a oheň...
Já už tiše spím....
posílám ti energii a spoustu úsměvů do dalšího života holčičko....
buď veselá a stále svá, protože tak ti to moc sluší...
Tvůj Maldiny... :53:
(a až budeš na procházce v lese, kam moc ráda chodíš, tak ten větřík.. kolem tvých oušek, jsem já z dálky...to je moje pohlazení... :3:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 12 srp 2015 11:16

Hanba mně až fackuje, že jsem se neozval dříve. Na začátku roku jsem měl hodně práce včetně zahrady. Pak přišlo období lenosti a hned na to horka. To už se nedalo vůbec nic. Procházky jsme zkrátily a přesunuly na ranní a pozdní dobu. Jak strašně ráda courá i dlouhé trasy, tak vždy jasně řekla po ujití určité vzdálenosti, že tady končíme a jdeme domů. Táhnoucí psisko se zastavilo , pobídka vodítkem nepomáhala a upřený kukuč z očí do očí říkal " to stačí a jdeme domů." Ochlazení ve vodě se nám líbí , ale stačí dětské brouzdaliště tak po kolínka. Plavat umíme stylem kolesového parníku. Nejprve odvést na vodítku až začnu cákat pak vypustit.

čelákovice.jpg
čelákovice.jpg (112.65 KiB) Zobrazeno 3269 krát

Sluníčko puntíkovaný mne až dojmulo v našem společném soužití. Poslední dobu mne pobolívalo břicho a tak se chodil pomalu a holčička také a přestala táhnout. Potom jsem dostal nějakou koliku ( dodnes neví o co jde,protože všechny testy jsou OK )Po návratu z nemocnice holčička leží buď se mnou a nebo když už jí je velké teplo sklouzne hned vedle postele. Včera jsme měli velkou radost oba dva, protože jsme spolu vyrazili na krátkou procházku.
Lidko moc Ti děkuji za hezké psaní. My na Vám často myslíme. Při courání s princeznou si krátíme cestu povídáním. Probereme známe pejsky , jak by na tu či onu situaci reagovali oni a proč už je tu zase ta blbá vosa atd. Mnozí co nás potkají si řeknou, že už to mám pěkně vypatlaný, ale mně to jedno hlavně, že si pokecáme a rozdíl od mojí Lidky se vším souhlasí.
Všechny Vás pozdravuji s puntíkatou Magic.
vratislav

Příspěvekod Lidka v 12 srp 2015 23:30

Vráťo, Liduško a Magic....
jste prostě úžasní !!! To psaníčko a pozdrav nemá chybu !!! :-)....úplně to ve zkratce vidím :-)...
Magic je slečna léčitelka a ona ti dává Vráťo sílu a pomoc všechno zvládnout a vidíš , už je líp :-)...
Jo, už nemáme dvacet, ale my to dáme !!! a s těma našima hafanama máme aspoň čumíkovej usměvavej svět a dají nám zapomenout na někdy nepříjemné životní problémy...
Moc, moc vás všechny zdravíme a přejeme:
zdravíčko, u srdce teplíčko, na stole kafíčko a s Magic překrásné žitíčko !!!
A to tvoje psaníčko už postrádá jen orosené pivíčko !!! v tom vedru :-D
Tak je krásně napsané a jsme rádi, že jsi se ozval a neboj Vráťo i zrezavělé kolečko, když se dobře namaže, tak zas šlape jak hodinky :24: ...
Mějte se krásně, Magic posíláme hubana na celou přistávací nosíkovou dráhu a užívejte společného života plnými doušky :54: ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 14 lis 2015 20:56

Pěkný teplý podzim se nám moc líbil. Moc nepršelo a procházky v poletujícím listí v lese byly skvostné. Sotva otevřu dveře vystrčíme čumáček a pokud je vítr nebo prší zvedne hlavu a v očích je vidět jak říká " to nemyslíš vážně jít do takové sloty." Poslední dobou jsme měli menší problémek . Stačilo třeba hodinku po procházce a aniž by třeba spala tak se počůrala. Byla z toho nešťastná, nevěděla kam koukat, kam si lehnout. Návštěva Veta potvrdila moji domněnku o kastrovaných fenách. Dostali jsme hormónky - bonbónky a po pár dnech ..... ťuťuky na dřevo je vše Ok. Nechodíme v noci ven a pelíšek je suchý. Korálky už nejsou smutné a ocásek se mrská na každé druhé slovo. Pozdravujeme kamarády Magic a spol.
vratislav

Příspěvekod Lidka v 14 lis 2015 22:19

Ahoj holčičko korálková :-) ....
to je dobře, že se správně vyřešil tento problémek, teď už bude fajn...princezno tečkovaná je podzim se šustícím listím a já na tebe stále vzpomínám, vlastně naši na jejich první adopci a setkání se s tvými páníčky a vůbec dění kolem a dokola ...17.listopadu to bude rok, co jsem vás opustil - (tvůj parťák příjezdový Maldiny)...,ale ty pejsku, jsi v myšlenkách toho prvního setkání pořád a budeš stále holčičko veselá, tečkovaná :-) to byl ten první krok aniž by jsme kdy chrta měli a viděli z blizka...o to víc s tebou prožíváme každou radost i starost...a teď se radujeme, že je ti dobře a problémek je pryč...:25: Posíláme všichni doma pohlazení a energii k pohodovému žití.
Zdravíme Lidušku i tebe Vráťo a od Magic odfoukáváme všechno zlé pryč...
Mějte se hezky :54: :57: ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 09 pro 2015 21:41

Vše nejlepší Vráťo k svátečku a pozdravuj svoje holky celoživotní Lidušku a Magic "1"-() ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 23 pro 2015 21:30

Krásné vánoce po boku s námi adopťáky přeje
Magic

2016.jpg
(74.38 KiB) Zatím nestaženo
vratislav

Příspěvekod Lidka v 23 pro 2015 22:40

Krásná slečno snížková, moc ti to sluší !!!
Těšíš se, jak budeš trhat papíry pod stromečkem ???
Přejeme krásné a pohodové vánoce Vám všem... ((11:)) ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 05 led 2016 21:22

Asi jsem byla moc hodná, protože jsem pod stromečkem našla vysněný dárek. Opouštím jej v nejnutnějších případech a co taky dělat v tomto počasí.

pelech 001.JPG
pelech 001.JPG (132.72 KiB) Zobrazeno 2843 krát
vratislav

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní