Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MAGIC

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MAGIC

Příspěvekod L + L v 06 led 2016 16:20

Nádherný pelíšek :-) Ale není ti tam smutno? Vypadá, že je velký na chrty dva :D
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 06 led 2016 21:14

Ahóóój Magic,
tak ty máš takový poleženíčko jako já !!! ""4-() , to je luxus co ? Nádherný letiště na vyvalování, moc tě zdravím holčičko... :53: jóóó,když se skrčíme, tak se nás do pelíšku vejdou i tři, ale to na chvíli.... na pořádný lehárko jak široký, tak dlouhý je to postýlka přímo nebeská ...Já se v ní vyvaluju a pozoruju s hlavičkou pře okraj, co se kolem děje...přes den se navečer u TV nechávám hýčkat hlazením a drbkáním za ušima na dyvánku s našima, ale na noc je moje postýlka a místečko k pohodlnému spánku tady a krásně si v ní lebedím, že se mi z ní nechce ráno vstávat...
Máš to taky tak Magic ???
Jsem moc rád, že se ti krásně daří holčičko , pozdravuj své páníčky a moc ti tleskám a posílám pohlazení {5;19}
Tajgy se svým báječným sněním ... {5;37}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 31 led 2016 02:31

Vráťo,
tak tenhle pejsek je jak Magic a Maldini v jednom !!! To nevymyslíš :-) !!!
Když jsem ho uviděla v nabídce, hned jsem si na ty naše miláčky vzpomněla.
Zdravíme tebe a Lidušku, Magic pusenu na čumík a mějte se moc hezky L+J :57: .
Přílohy

spotty2.JPG
spotty2.JPG (84.35 KiB) Zobrazeno 3086 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 01 kvě 2016 15:21

Těšili jsme se na jaro, ale trošku se nám nepovedlo. Páníček byl nějaký špatný a musel jít na operaci. Dneska se mi vrátil a vypadá to dobře. Nemocniční odér se mi moc nelíbí a tak jsme pomaličku se šli projít. Chodím s Lidkou dopoledne, ale protože máme dost jiné havěti večer už není na to síla Jinak obhlížím co je kde zasazeno, abych v nestřeženém okamžiku posunula řádek cibule do hrachu a ten zase do trávy. Co naděláte když se v tom políčku tak krásně běhá. Schovala jsem si čumáček do klína , nechala se hladit a doufám, že večer se projdeme. Pozdravuje Vás už zase veselá Magic

magic 1.jpg
vratislav

Příspěvekod L + L v 01 kvě 2016 17:16

Jsi šikulka, páníčkovi hodně zdraví přejeme, ať se dá rychle dohromady a co na sraz?
{5;1}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 01 kvě 2016 20:37

Ahoj Magic a rodinko májová :-), přejeme rychlé zotavení a radost ze života :-), bude už hezky, všechno kvete a probouzí se , tak i ty Vráťo nakopneš ten správný pedál a bude dobře. Magic je vaše holčička a bude se s tebou procházet a uzdravovat tě :-).
Přejeme všichni i s Tajgym hezké jaro a moc zdravíme a zdravíčko přejeme :54: :54: :54:
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 15 srp 2016 19:36

Rok mi nezačal zrovna nejlépe. Vandroval jsem po doktorech a pak nemocnice. Zajdi k doktorovi a určitě něco najde a nechce, aby zůstalo u jednoho. Vše je už pryč a moje holčička si zase naplno užívá vycházek, běhání a rošťáren. Už nemusí kontrolovat, že zase pajdám za ní a mám toho plné zuby. O prázdninách se sjíždějí i vnoučata a tak má Magic pohybu až až. Večer sebou praští na pelíšek ,aby nabrala sílu na další den.

mag.JPG
mag.JPG (127.44 KiB) Zobrazeno 2627 krát

IMG_6686.JPG
IMG_6686.JPG (87.52 KiB) Zobrazeno 2627 krát

a po sportu zasloužený odpočinek

mag2.JPG
mag2.JPG (124.58 KiB) Zobrazeno 2627 krát

Všechny pozdravují Oborští a Magic
vratislav

Příspěvekod Lidka v 17 srp 2016 22:00

Ahóóój, tak jste už OK a to jsou dobré zprávy. Magic, ty jsi tak nádherná, stále hezčí !!! Lesklá, krásně osvalená, nádherná !!!
Mám moc radost, že se vám daří . Vráťo, holt sis ty doktory odbyl teď a na nás to ještě teprve čeká :-(...
Hlavně, že už existuješ a chodíš. Magic je výborný terapeut . Tak nádhernej a skvělej pes musí probrat k životu každého . Jsme moc rádi, že jste se s holčičkou ozvali a že jste v dobré kondici. A v dobré kondici jsme, pokud ještě dejcháme, ne ???
Přejeme vám tady souputníci z Moravy všechno dobré a Magic hodně lumpačin, protože tak víme, že žijem :-)
Pozdravujeme Lidušku i kočičky a užívejte hezké dny s vnoučaty i se zvířátky.
Moc zdravíme a díky za zprávu, že jste OK. ... moc hezké psaní... ""5-()
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 11 říj 2016 15:46

S velkou bolestí oznamuji smutnou zprávu , že dnes odpoledne se zabila naše snížková holčička. (::sv::)
vratislav

Příspěvekod Jitka N. v 12 říj 2016 14:25

Je nám líto vaší holčičky.
Taky kolikrát trnu, když vidím ty naše dva blázny lítat, ale co by to měli za život, jen na vodítkách a na dvoře by pak šíleli z volnosti nebo utíkali.
Nikdy nelitujte svobody, co jste jí dali, vždyť žila každou vteřinu naplno.
Cítíme s vámi. {5;38}
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní