Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MAGIC

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MAGIC

Příspěvekod L + L v 14 říj 2016 08:23

Ahoj Vráťo,

to je mi nesmírně líto. Život je někdy hrozně krutý. :-( Magic byly skvělá feňulka, ale vždy je otázka, kdy se čas našich pejsků naplní... My to teď prožíváme častěji, protože je to už osm let, kdy jsme jim začali pomáhat a vzhledem k tomu, že přijíždějí dvou až pětiletý, tak začínají ti nejstarší odcházet za duhový most.
V každém případě jste pro Magic vytvořili krásnou část jejího života. Držte se...

(::sv::)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 16 říj 2016 02:28

Vráťo...
teď to čtu...jsem s vámi a je mi to strašně moc líto ...všechno se ve mně sevřelo ...
jsou spolu a Maldik jí všechno za duhovým mostem ukáže - setkali se ... bolí mě srdce žalem...

"Magic, miláčku mezi hvězdami"

princezno krásná, už spíš...odpočíváš...
klidná a lehounká...
spíš krásko noci... magická ...
srdce mé i tvoje zabolelo ...

(::sv::)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jana v 20 říj 2016 20:01

Je mi to opravdu moc líto,ale užila si s Vámi každou chvilku a bylo jí nádherně a Vám dala své srdíčko a lásku. Tak teď už se honí za Duhovým mostem s mnoha kamarády a už bude jen čekat na Vás a zase bude smečka pohromadě. Držte se a hodně sil (::sv::)
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod ivanaku v 23 říj 2016 11:04

Byla nádherná a jedinečná ... Je mi to moc líto. Hodně sil. (::sv::)
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Lidka v 23 říj 2016 18:50

Pořád na tebe myslím holčičko, dneska jsme byli v lese, kde jsi tak ráda s tatínkem chodila a kde jste spolu mlčky prožívali vaše souznění...mám tě v hlavě tak, jako Maldíka - nemůžu za to ...spinkej v tichu holčičko s perličkovým kabátkem, posílám ti okýnko z lesa, které jsem pořídila právě pro tebe, na dnešní procházce s Tajgym ... Vráťo a Liduško, vím jaké to je ...a vím, že jste smutní ať se člověk snaží, jak chce ...byli jsme půl roku velmi nešťastní a jaksi bez života-moc nám chyběl, u nás nepomohlo nic- jen druhý pes ...
Přílohy

PA230783.JPG
PA230783.JPG (168.31 KiB) Zobrazeno 2418 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 03 lis 2016 19:23

Tak jsme se jakž tak dali dohromady, ale je tu ticho a prázdno. Schází nám procházky, pošťuchování čumáčkem a další každodenní nezbednosti. Vzpomínáme na obě holčiny co cupitají už pospolu. Na jaře musíme oživit náš teď tichý mlýn , aby zase vesele klapal díky nějaké nezbedné holčičce s veselýma kukadlama. Všem hezké chvilky v tomto škaredém nečasu s Vašimi pejsany- L + V
vratislav

Příspěvekod Lidka v 07 lis 2016 23:15

Víš Vráťo, nám ti pejsci tak nějak odešli spolu ve stejném ročním období - smutném - podzimním - chmurném a to všechno ještě násobí ..., ale my jsme se taky potřebovali zmátožit a na jaře jsme si jeli pro Tajgyho a řeknu ti, že je to opět láska jako trám !!! Máme hezký život s ním ... takže do toho a to je dobré rozhodnutí ... zdravíme vás i s Jardou ... nebuďte smutní a mějte se hezky :54:
a až bude nějaká pejsková slečna u vás ve mlýně, tak napiš :-) :-) :-)
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 20 pro 2016 22:02

pf 2017.jpg
(54.8 KiB) Zatím nestaženo
vratislav

Příspěvekod Lidka v 21 pro 2016 22:31

Vráťóóóó, jupíííí !!! Wendy !!! Je to holka nebo kluk ? Mám šílenou radost táto a mámo, jste stateční a moc hodní a hlavně rozumní :-) Jste stále mladí !!! Umíte to zvládnout a to je fantastické !!! Napiš co je to za broučka, jsem nedočkavá, protože zase budete usměvaví :-D !!! Asi to bude holka, ten kukuč, černá a oči jantarový ""9-() mám velkou radost z Vás, musíme žít a radovat se pokud to jde, však víš :-) Vráťo až budeš mít náladu napiš něco o pejskovi - jupíííí a zase žijem :-) a naplno !!!
Přejeme vám krásné svátky a pohodu a krásný pocit z ruky na teplém kožíšku.
Já mám fakt radost po tom, že jsi poslal vzkaz - ne z láhve, ale z mlýna, kde už zase bude svítit sluníčko :-) :-) :-)
KRÁSNÉ VÁNOCE A MOC LÁSKY ...Jarda,Lidka a Tajgy :-)
Přílohy

P8120577.JPG
P8120577.JPG (90.15 KiB) Zobrazeno 1950 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 22 pro 2016 08:48

Jsou to obě naše holčičky co jsou za duhovým mostem. Určitě si na nás vzpomínají stejně jako my na ně ! Na jaře budu shánět nohatou krásku.
vratislav

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní