Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MAGIC

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MAGIC

Příspěvekod vratislav v 21 říj 2014 20:09

Moji páničkové byli dost upracovaní a dlouho se nedostali Vám povědět jak se mám. Mám se tak, jak jsem si to zařídila. Jsem prostě ženská s neodolatelnýma kukadlama. Naučila jsem se poslouchat i to co je mi proti srsti. Např. najdu něco dobrého k jídlu , ale když řeknou "fuj" tak to pustím. Zato dostanu potom nějakou dobrotu . Pomalu chodím na volno tam kde to samozřejmě jde a na zavolání počkám až dojdou moji šneci nebo přiběhnu k nim. Válím se v teple na jejich pelíšku když jdou pracovat a oni o tom snad nevědí, protože jak cvakne klika spadnu na svůj. Odpoledne mám spoustu práce na zahradě. Něco musím pořád hrabat, aby neřekli, že nic nedělám když se pořád ryjí v hlíně. Stále pravidelně chodíme na každodenní procházky a prima byli vycházky za houbama. Les je úžasný , ale kdo jde se mnou žádnou houbu nenajde, protože to je fofr co já musím všechno oběhnout. Tak přišla moje hodina papání a potom hajání. Musím končit. Zdaví Vás Magic

Obraz0068.jpg
Obraz0068.jpg (41.7 KiB) Zobrazeno 3758 krát
vratislav

Příspěvekod L + L v 21 říj 2014 21:24

Magic, ty se ale máš. Málokdo má tak skvělého páníčka s výbornou vinotékou :D
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Johnka v 22 říj 2014 08:23

Krásné povídání, máš se opravdu skvěle. ""5-()
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Lidka v 22 říj 2014 19:08

""4-() ""5-() ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 23 lis 2014 20:23

Vráťo,
jsme s Vámi a moc a moc se taky klepu, strašně držíme pěsti, ať se holčiča zase nastartuje.
Myslíme na Vás a na berušku věř mi strašně moc s vámi cítím.... ať je jí zas dobře ...
Lidka.
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 25 lis 2014 17:57

Sláva, už jsme v pořádku ! Stačili dvě návštěvy u VETA. Když holčička je nenažraná a co vidí slupne a hlavně pokud je možné tak co nejvíce. Zjistili jsme, že při víkendové návštěvě vnoučat byla tak půl hodiny bez dozoru a protože děti nechali otevřeno na dvorek bylo co vybírat za lahůdky. Otevřený chlívek pro prase a tam zbytky v kbelíku a hlavně hromada syrových brambor . Kolik jich spásla si nedokážu představit, ale podle toho když vyrývám zeleninu musí během pěti minut pryč. Krade naprosto všechno od brambor přes ředkvičky až po zelí. Jinak je to pěkná héérečka. Druhý den už šounila kde by co spásla ,protože byl ještě den půstu , ale po příjezdu k doktorovi sklonila hlavu, nožičky se jen líně sunou a stojím jak špatně vyřezaný svatý. Sotva vyslechla slova útěchy a že může dostat trochu dlabance radostně odtančila do auta. Po kuřecím vývaru už byla zase Magic. :)
vratislav

Příspěvekod Lidka v 25 lis 2014 20:17

Výborně, výborně beruško,!!! uf měla jsem strachy...,jsem teď taková hodně vystrašená... a mám radost holčičko, že jsi zase v kondici a že tak krásně roztomile kradeš ....akorát jsi se napásla holčičko trošku víc...
Vráťo, Liduško a Magic, mějte se moc hezky a vaší čarokrásné zlodějce posílám milión pusinek VŠUDE !!!
Mám velikánskou radost a padla na mě úleva....
No, a ještě si musím pobolístkovat, když najdu ještě někde v bytě šedosříbrný chloupek, jako třeba včera na okraji vany, tak se na něj upřeně dívám a dívám a dívám a vzpomínám ..... :8:
Lidka.
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod slipka nadherna v 26 lis 2014 06:50

Dobrá zpráva, už jsem měla strach. Myslím vždycky na to nejhorší. Mnoho úspěšných zlodějin, krásná Magic. {5;40}
Iveta a Jirka - lidé , Kimi a Polly - basenji, Didi , Píňa a Walinka - podenco , o patro výše Káča (Kuřátko)- dcera a její smečka čtyř psů
slipka nadherna

Příspěvekod vratislav v 19 pro 2014 19:25

pf mág 6.jpg
pf mág 6.jpg (81.75 KiB) Zobrazeno 3457 krát
vratislav

Příspěvekod Lidka v 19 pro 2014 23:00

Vráťo, Magic je magická,nádherné přání..... doteď vidím, jak přijeli spolu.....já se zase choulím do stýskání, jak mě ta ztráta moc bolí, píšu to tak, jak to teď momentálně je...víš,... ne, jenom já, ale všichni doma....vůbec to nerozebíráme, ale bolest je veliká...(včera to bylo měsíc)...je to fakt zvláštní a ty to asi dobře víš....já už to vím TAKY...
Moc přeji Tobě a Lidušce a vůbec všem, kteří milujeme němé tváře...že je máte u sebe ty krásná,něžná srdce....člověk to pozná až to nemá, co doteď měl a o co přišel....Vaše beruška bude navždy u mě spojená s našim Maldíkem tak, jako Harry...
to už tak je a bude.....
Vráťo přeji celé tvé rodině zdravíčko a teplíčko u srdce.....
Přeji Tobě i tvé rodině, hodně perliček štěstí v očích ....hlavně zdravíčko ať vydržíme !!! .... milovat i ty další, co přijdou, čekají až si je vezmem do své náruče.... a co nás potřebují...
Moje heslo: "žijme a užijme, dokud to jde"....však mi rozumíš....
Krásný vánoční čas přejeme Tobě a celé Tvé rodině ((18:)) L+J.
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní