Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Maldini greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Maldini brouček stříbrný

Příspěvekod L + L v 18 lis 2014 19:58

Moji milí....
srdíčko mi puká žalem....náš milovaný Maldík dnes ráno zemřel.... (::sv::)
V noci jsme s ním probděli všichni až do rána u jeho pelíšku, ležel klidně,ale měl bolesti ....umíral nám před očima....o půl 4 ráno jsme ho ještě ponosili vyčůrat,ale to už jsem věděla, že počítáme minuty do rozednění...
brouček náš bojoval a s přivírajícíma očkama nás i snad vnímal...dala jsem mu pusinky na hlavičku na rozloučenou a měl ji krásně teploučkou a jemnou, očička přivíral a věděl to, že svůj závod o život prohrává......
Na Sono měl jet až na 10 hod.,ale bylo to velmi zlé tak manžel s dcerama milujícíma... jel Maldíka uspat dříve,bohužel Maldiček v autě zemřel. Jsme úplně žalem zahlceni a nechápem tak razantní úder osudu. Začalo to v neděli ráno, že se poprvé doma počůral,celý den se krčil,byl shrbený,nejedl,klepal se a divně dýchal. Hned jsme jeli na kliniku,kde mysleli, že je to zánět ledvin, po vyšetření krve se zjistilo, že mu totálně odcházejí játra...ostatní měl celkem dobré.Doktoři nám řekli jaké asi budou příznaky pokud se nestane zázrak a taky tak to do rána bylo, ráno se to rapídně zhoršilo blinkal krev s vodou a začal mít křeče, tak jsme rychle rozhodli, že mu musíme pomoct odejít. Všichni jsme se s s ním stihli rozloučit (dcera nejela ani na zkoušky) a Maldinek náš princ stříbrný a hodný dobojoval svůj život....
Bylo to tak rychlé,že během 3 dní z krásného a urostlého psa byl žalostný konec...
Stále se z toho nemůžu vzpamatovat a bolí mě srdce strašně moc...Věřím jen, že byl u nás zahrnut láskou a něhou, pochopením a teplou náručí po celou dobu, co s námi žil (necelé 2 roky).
Teď už je mu dobře a nic ho nebolí a nesužuje....jen velká bolest z našich srdcích nemůže jaksi uniknout....
Všem, co máte rádi pejsky Vám děkuji i za Maldiho, že jste sledovali a sdíleli jeho život...byl něžný, krásný, hodný, jinovatkou stříbrný...náš milovaný MALDINI...

"dotlouklo srdce tvé, náš milovaný chlapečku,
a nikdy nezapomeneme na tvé něžné dotyky bobečku...
Byl jsi náš a my tvoji napořád a těžce se nám rány
hojí z té ztráty tvojí...
Nadosmrti zůstaneš v srdcích našich a děkujeme ti
za to, že jsi byl s námi a obohatil náš život nezapomenutelnými
chvílemi s tebou...."

Nikdy na tebe nezapomeneme náš stříbrný vánku.....

Vzpomínáme:

http://www.adopcechrtuforum.cz/viewtopic.php?f=68&t=32868

To je moc smutné... Liduško, držte se.. (::-::)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Maldini greyhound

Příspěvekod Lidka v 18 lis 2014 21:50

Vážení a milí přátelé psích duší,
velmi vám s celou rodinou děkujeme za soustrasti a pochopení našeho bolu....sami se sebou, každý po svém zápasíme jak se dá, s vyrovnáním se s touto bolestivou ránou. Zbyly nám krásné vzpomínky na pejska, který nám
přirostl k srdci...stále čekám, kdy se objeví v kuchyni pro něco dobrého...nepřichází...je to jen pouhých 12 hodin co odešel a mně se to zdá, jakoby byl někde daleko 14 dní...pořád vyhlížím...
celý den mu hoří svíčka, kterou jsme mu zapálili a já už jen vzpomínám...chybíš mi broučku...byl jsi pro naše srdce jedinečný...
Přílohy

PB180097.JPG
pro tebe světýlko na cestu ......
PB180097.JPG (87.46 KiB) Zobrazeno 3636 krát

PB110034.JPG
Maldinek před týdnem na zahradě....
PB110034.JPG (175.81 KiB) Zobrazeno 3636 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jitka N. v 18 lis 2014 22:11

Ach jo, Lidko, je to vždycky stejně těžké. Já už takhle vyprovodila tři psy a stejně nezapomněla. Každý je jiný, každý je jedinečný a každého má člověk rád, ať už je to lump nebo zlatínek. Maldík byl úžasný a je to šok, jak rychle odešel,i pro nás tady na foru. Jsem ráda, že jsem si ho mohla pohladit, pod tou slupkou nejistoty to byl zlatínek, jemný, něžný, srdíčkový pejsek. Byli jste jeho štěstí. J.
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod Dáša Trojáková v 18 lis 2014 22:19

Vzpomínám na jarní sraz minulý rok... mazlila jsem si tu jeho heboučkou hlavičku, byl nesmělý, jemný... milý... nezapomenutelný pro nás všechny. Vzpomínky a místo v srdci pro něho nám zůstanou navždy... Spinkej sladce náš sladký Maldini {5;38}
Lidunko, dali jste mu všechno, moc vám přeju, aby bolest zmírnily myšlenky, že odešel šťastný, milovaný a a v kruhu své rodiny...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 18 lis 2014 23:54

Verunko, nemůžu teď spát a je mi smutno ....vzpomínáš na toto ?....

Cit:"Stalo se vám někdy, že se zamilujete ve snu a pak to samé cítíte ráno??
Mě se zdálo o Maldinovi, že byl na transportu moc smutný, jen stál a dýchal, já se o něj starala a niki pak rozhodl, že si ho necháme! To byl krásnýýý sen!!! A teď bych ho fakt moc chtěla..."

To jsi psala v únoru 2013 měsíc před transportem našeho pejska....
Přesně tak to na transportu bylo vzpomínáš ???
On fakt byl smutný a jen stál a dýchal....Jakoby jsi ho odhadla na dálku...teď se usmívám, protože ty vzpomínky jsou nádherné, tak to opravdu bylo...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod hilena v 19 lis 2014 07:21

Je mi to moc líto....pláču s Vámi :-(
hilena

Příspěvekod kvetamama v 19 lis 2014 08:13

(::sv::) za Maldíka a aby mu posvítila na cestu hořela u nás včera a bude hořet i dnes.
kvetamama

Příspěvekod vratislav v 23 lis 2014 19:26

(::sv::)
Lidko až mi polil studený pot. Magic už den nejí nepije a zvrací a je apatická. Když se postaví tak stojí jak vyřezané neštěstí s hlavičkou dolů. Moc a moc vzpomínáme
vratislav

Příspěvekod Zuzana v 21 dub 2015 12:04

(::sv::)
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní