Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Maldini greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Maldini greyhound

Příspěvekod colorka3 v 07 říj 2014 08:51

Liduško,držíme palečky Maldíkovi,aby vše bylo zase OK. {5;35} {5;36}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Dáša Trojáková v 07 říj 2014 09:10

Maldíčku, jen abys byl v pořádku... myslíme na tebe <3. K té kloubní výživě- dáváme sobě i Charliemu Alavis pro koníky a super naprosto :-) Zkuste, třeba taky pomůže:-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 08 říj 2014 20:43

Tak od minulého pondělí t.j.10 dní nám prstík zatím nevypadnul :-), chodíme normálně na procházky, doma někdy blbne, jak je nabušenej lítat, tak hází plyšákama až do stropu ...když jedem na zahradu hrabat listí a sekat trávu, tak na nás vyčítavě kouká, že musí být doma v klidu, ale je hodný a takový tiše všetrpící...to je ostatně celý Maldi...náš miláček největší, srdíčko stříbrný, čumík vykulenej :-D !!!!
Tak se teď večer povaluje jak antilopa na výstavě.... prostě nic mu nechybí a já bych chtěla být "naším" chrtem .... :-D :-D :-D.
mějte se a smějte se... :57: ...
Přílohy

PA080142.JPG
PA080142.JPG (75.19 KiB) Zobrazeno 2190 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod hilena v 08 říj 2014 20:59

Krásnej spokojenej psík...myslíme s Enynkou na něho aby ho prstík už netrápil :-)
hilena

Příspěvekod Lidka v 11 říj 2014 22:32

PA110327.JPG
PA110327.JPG (150.29 KiB) Zobrazeno 2167 krát
Ahojky nosánci,
dneska byl nádherný podzimní sluníčkový den...byli jsme na rodinném tzv. nákládání zelí... bylo krásně a sluníčko jsem chytal do kožíšku jako na plovárně :-D.
Páníčci kolem mě běhali s jakýmisi nádobami a pořád se smáli a popíjeli prý nějaký "burčák", krásný to den !!!
Já jsem se vyhříval a také byl na dlouhé procházce po okolí a zkouknul jsem všechny psíky dokola za plotem a na zahrádkách. Naši se všichni kolem mě točili a pořád mě někdo hladil. Dokonce přijela návštěva a jedna paní se chtěla se mnou vyfotit a ptala se našich co prý to jsem za rasu, a mohla na mě oči nechat.... :11: .
Dělali jsme patřičnou reklamu a ostatní naslouchali cože to jsem za psa...
Mamka se snažila propagovat GACR, ale s přibývajícím burčákem se některým v očích leskl už jen můj krásný kožíšek a utkvělá vidina mít doma taky tokového psa...
Nakonec všechno dopadlo, že jsem prý zvláštní, hodný a krásný pes, kterého u nás v ČR moc neznají....a že by mě chtěli - hlavně dámy byly unešené...:-D !!! (no a páni jenom pokukovali, jakoby se zdráhali otevřít naplno svá srdce....)
No co vám mám říct...teď jsem šťastný ve svém pelíšku doma, krásně najedený a spokojený,po hezkém pro mě zase různorodém dni... že jsem měl výlet a mnoho hlazení a lásky jsem si patřičně užil...
Kamarádi moji nosánkoví, tak moc bych to přál mým druhům tam za mořem...naši krásnou českou zem...
{5;32} .
Přílohy

PA110377.JPG
PA110377.JPG (157.74 KiB) Zobrazeno 2167 krát

PA110347.JPG
PA110347.JPG (145.59 KiB) Zobrazeno 2167 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod hilena v 12 říj 2014 08:36

Maldinku, ty jsi tak krásný tvoreček :-)
hilena

Příspěvekod Lidka v 14 říj 2014 20:49

Tak už je to něco přes 2 týdny, kdy prstík drží na svém místě a volný pohyb má Maldi jen na malé zahrádce, aby lehce trénoval a vyzkoušeli jsme co prst udělá...Dáši od pondělí jsme začali podávat Alavis komplex + Alavis Single, 14 dní bude mít kůru naplno a potom po jednom prášku, recenze jsou výborné, tak se modlím ať to u nás taky zabere na toho našeho rychloběžce....cítí se skvěle... o víkendu ho vypustíme na
velké zahradě, kde je zvyklý to rozbalit po svém a dát si svůj vytoužený sprint....no a to mi bude asi špatně...jak jsem už psala... z hluboka se nadechnu a budu hrůzou bez sebe, jak se rozletí jak šíp a jestli to ten prst ustojí na svém místě...ufff, vydržaťťť !!!! :39: :103: ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod hilena v 15 říj 2014 08:42

Držíme Maldinkovi palce aby všechno dopadlo dobře a mohli jste tenhel prstíkový problém pustit z hlavy.
Maldinku drž se a těš se na volnost :-)
hilena

Příspěvekod Lidka v 16 říj 2014 20:34

Čerstvé zprávy.... siestička v postýlce při sledování nevím čeho a nevím na čem.... :-D, ale očividně to je zajímavé
...ťulda je spokojenej a asi ten film překládá Báře z angličtiny... {5;35} ...
Přílohy

PA160465.JPG
PA160465.JPG (92.38 KiB) Zobrazeno 2098 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 19 říj 2014 14:20

Ahoj přátelé...
dnes jsme byli cca po 3 týdnech běhat na zahradě (jak jsem psala) a prstík drží !!!! Maldi si zasprintoval, jak je zvyklý a dokonce přeskočil hromadu listí krásně plavmo a já s hráběma v ruce jsem ani nedutala, udělal si svá 4 kola kolem celé zahrady a spokojeně odpočíval na trávě. Takže se mi ulevilo a můj třítýdenní strach polevil....uf...
Dáváme mu Alavis-kloubní výživu na regeneraci kloubních chrupavek a Alavis -Single, který je na zpevnění vazů a šlach. Teď Maldinek odpočívá v pelíšku a já jsem neskutečně šťastná, že se nepolámal a neskončil v kotrmelcích..
moc děkuju za rady a psychickou podporu - jste zlatí, mně to moc pomohlo.... "1"-() .
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní