Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Honey - Moonlight Hunter Hannibal

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Honey - Moonlight Hunter Hannibal

Příspěvekod jesi v 14 říj 2010 12:00

no stýská se mu pokaždé když se někdo zavře v koupelně to je pak uplně neštastný, ale jen trochu fnukne na chodbě a pak lehne a kouká :lol:
jinak si myslím, že je vpohodě, když chce přijde se pomazlit, když ne tak si někde lehne a spinká. nejvíce vyvádí, když se oblíkám, že pujdeme ven, to začne jančit a skákat... Taky je suprovej na děti, synovec s neteří jsou z něho uplně mimo, už se ptali jestli by mohl u nich spát třeba přes víkend (bydlí vedle ve vchodě). :24:
Bundičku si necháme, já myslím, že on asi o moc vetší macek nebude ( a to kilo dve se ještě povejde) a takhle jí má hezky na tělo a alespon mu pod ní nebude foukat ;) A kdyby náhodou mamka už koukala jak ušít další.
No a ten obojek asi náhoda. A ten modrý košík, na který ještě čekáme je taky jen náhoda :24:
Akorát mě ráno budí už před šestou, když nejsem doma tak rodiče až v sedm. Tak nevím jestli se jen nudí a chce si hrát, nebo chce jít ven čurat. Si spíš myslím, že to bude první případ, pacholek :65:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod pzlkovanova v 14 říj 2010 13:13

Nádhera! Bundička mu moc a moc slušánkuje :) .. mě čeká objednávka pro Dannyho až mi dorazí a změřím ho, tak budu uvažovat o téhle tyrkysové barvičce taky :)
Krásně mu to všechno ladí ...
Dono: žíhanec jako žíhanec, to máš jedno, akorát Tajgy by si na to focení spíš lehnul :lol:
pzlkovanova

Příspěvekod jesi v 14 říj 2010 13:39

No na mě taky koukal, cože zas šaškuju s fotákem, asi moje foťácké nadšení nesdílí :lol:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod jesi v 17 říj 2010 10:43

My užíváme poslední hezké dny prací a hraním na zahradě. Honey nesmí u ničeho chybět a tak dohlížel i na řezání dřeva

rezani.jpg
rezani.jpg (127.62 KiB) Zobrazeno 1415 krát

stěhování kytek do chatky před mrazem kontroloval z gauče

kytky.jpg
kytky.jpg (115.64 KiB) Zobrazeno 1415 krát

a když zrovna nebylo nic na práci tak si z nudy i sedl a koukal

sed.jpg
sed.jpg (167.51 KiB) Zobrazeno 1415 krát

A jinak jsme si vysloužili už i pár přezdívek. Prý je to tryskáč, zalomená větev a někdo si nás dokonce plete se srnou :o No zkrátka kdybych měla na vodítku prase, tak nebudíme tolik pozornosti :lol: ale alespon rozširujeme v chomutově povědomí o chrtech a adopcích.
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod jesi v 17 říj 2010 10:49

Tak ještě nějakou hrací a běhací fotku.

micek.jpg
micek.jpg (39.09 KiB) Zobrazeno 1407 krát

beh.jpg
beh.jpg (163.95 KiB) Zobrazeno 1410 krát

beh2.jpg
beh2.jpg (64.08 KiB) Zobrazeno 1407 krát

teda vyfotit v pohybu je pěkná fuška :18: a ještě se naučit správně zmenšit fotky, to taky časem doladím ;)
No a včera večer jsem na venčení vyzkoušela obleček, já z něj měla velkou radost, ale Honey moje nadšení nesdílel. Byl v něm nesvuj pořád se ošíval, tak jsme mu ho po cestě sundala jinak by se asi vůbec nevyvenčil. :?
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Verda v 17 říj 2010 11:04

Teda ty běhací fotky sjsou úspěch, mě se za ten půl rok ještě nepodařila jediní trochu ostřejší!!!
Verda

Příspěvekod Magda v 18 říj 2010 08:34

Sluníčko, je určitě spokojený, že je sám a užívá si pozornosti. Stýská se mi po něm.
Magda

Příspěvekod pajarosi v 18 říj 2010 08:51

Užívá si teda parádně. A k těm přezdívkám... my jsme zas měli klokana na provázku :lol:
Pája+Sosák+Tulipa
pajarosi

Příspěvekod pzlkovanova v 18 říj 2010 09:10

No jo, srnka to je klasika :) ... hlavně malý děti.. taky jsme tigr .. Honey vypadá úžasně spokojeně a evidentně mu nová rodinka svědčí :) na obleček si zvykne a v mrazech za něj ještě bude rád {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod jesi v 18 říj 2010 09:37

Na tigra a koně jsme zapomněla :lol:
JJ věřím tomu, že si zvykne. Měl ho ted poprvé, tak budeme trenovat, aby mu v zimě nezmrzl ten jeho kostnaný zadek. Jinak žere energy tak snad do zimi něco nabere.
A Magdi 30. října budeš moci pomuchlovat v Chrastavě ;-)
jesi s Honey
jesi

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní