Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MIA (Sonia) - fena /srpen 2007/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

MIA (Sonia) - fena /srpen 2007/

Příspěvekod Verda v 08 dub 2013 07:59

Závodní jméno: SUBWAY GIRL
Datum narození: 27.8.2007
Původ: Sire: Droopys Scholes Dam: Trust Me
Počet závodů/výherních: 51/7
Poslední závod: Oxford 16.6.2011

Sonia je zpočátku tichá, ale jakmile Vás lépe pozná, tak se promění v živou veselou, hravou ženskou! Je naprosto v pohodě s ostatními psi, i kočky by mohla snadno zvládnout /vždy je třeba raděj s trénováním počítat/... nejeví větší zájem o kuřata, která jsou vedle útulku /nová technika zjišťování potencionálního chování ke kočce :) )
Na vodítku chodí pěkně, vše jí zajímá! Je to pomalý jedlík...

Sonia přijede spolu s ostatními na Velké Jarní Setkání do Jizbice 11.5. okolo poledne!
Přílohy

CZECH DOGS MAY 2013 004.jpg
CZECH DOGS MAY 2013 004.jpg (75.8 KiB) Zobrazeno 7078 krát

CZECH DOGS MAY 2013 003.jpg
CZECH DOGS MAY 2013 003.jpg (78.86 KiB) Zobrazeno 7078 krát
Verda

Re: SONIA - fena /srpen 2007/

Příspěvekod westička v 08 dub 2013 13:18

Letáček pro Soniu :)
Přílohy

letacek-SONIA_net.jpg
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod jesterka v 08 dub 2013 15:48

Ta má krásný flíčky :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod norinco v 08 dub 2013 20:33

STRAČENA!! krásná...
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod Nikola.Mull v 08 dub 2013 20:42

ten kukuč to snad neni možný! oni nám to dělají schválně a ty kravičkový flíčky, ta je výjimečná
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod jitka v 28 dub 2013 20:44

Sonia je další kráskou z Oxfordu. V útulku čeká téměř druhým rokem. Jako šestiletá fenka by měla mít vyrovnanou klidnou povahu tak jak uvádí v charakteristice partnerská organizace RGT. Fenečka by byla určitě spokojená i ve městě v bytě, kde bude mít svoje místečko a uvítá odpolední delší procházky. Ae samozřejmě jako každý greyhound zvyklý mít kolem sebe společnost ostatních psů uvítá doma psího kamaráda.
jitka

Příspěvekod kvetamama v 12 kvě 2013 18:59

Z dočasného domova zdraví NIA (dříve Sonia) :-)
Když jsem přijela s Nigelem do Jizbic, pršelo. Dali mě nějaké člověčici - mojí dočasné nové mamině, která s sebou měla chlupatou příšeru. Protože jsem ale statečná holka, tak jsem se nebála a ani jsem nebyla protivná. Pak jsem se dozvěděla, že to černé chlupaté se jmenuje Alig a má to být můj nový kamarád. No, skutečně na mne nebyl zlý, tak jsem ho ani nechtěla sežrat. Hned jsme se šli vyvenčit a když se mi to povedlo, mamina mě moc pochválila. Vlastně pochválila nás oba, protože se to povedlo i Aligovi. Pak jsme šli do velkého domu, kde jsem se seznamovala s ostatními lidmi a pejsky. Bylo tam hodně cizích pachů a nejlépe to vonělo ze strany odkud lidé nosili talíře. Dostala jsem nějaké ňamky a tak jsme mohli s Aligem přečkat dobu než se lidé najedli. Pak jsem pořád chodila s mojí dočasnou maminou a Aligem, ani na chvíli mě nechtěli nechat samotnou. Mamina mě hodně hladila a i ostatní lidé mě hladili a dávali pamlsky. Sice jsem jim nerozuměla, ale všichni byli hodní. Snad se časem naučím všemu rozumět. Říkali mi šikulko, protože jsem vyšla a i sešla schody. Chodili jsme se vyvenčit ven a procházeli jsme se, i když pršelo. Při procházce v lese, kdy jsme šli na stanoviště závodu pro lidi a ostatní pejsky, jsme v lese viděli něco běžet. Já jsem to moc chtěla, ale mamina mě nepustila a řekla mi, že je to fuj a mračila se :-( . Byla jsem celá nervozní a tak jsem na nějaké pejsky, kteří za námi do lesa přišli, vrčela a štěkala. Jé, já jsem dostala vyhubováno, prý jsem fuj holka :-( . Pak už jsem byla hodná.
Potom jsem se vrátili a pak byla večeře, která mi moc chutnala. Pak už jsem klidně ležela a vůbec jsem nefňukala jako předtím. Spala jsem na pelíšku u postele maminy, vedle mne spal Alig a byli tam ještě jiní pejsci a lidi. Vyspala jsem se dobře a ráno jsme se šli zase projít, pak nasnídat a potom nám jeden pán pouštěl zvláštní muziku. Napřed jsem kňourala, ale pak jsem se uklidnila a dokonce jsem si chtěla s ostatními pejsky hrát a dělala jsem poklonku i na maminu :-) .
Po obědě jsem dostala košíček a s Aligem a Rufou jsme jeli dlouho autem. Nakonec jsme vystoupili před velkým domem, kde na nás čekal malý človíček a dvě nové "tety". Pak jsem se seznámila s ještě menším človíčkem a malou psí kamarádkou. Ta na mne ale vrčela, tak jsem zavrčela taky. A dostaly jsme vyhubováno obě. Teď spím na novém pelíšku na křesle, Alig spí podemnou a malá psí kamarádka na druhém křesle. Taky mi mamina řekla, že mi víc bude slušet jméno Nia. Ono to zní skoro úplně stejně jako Sonia, ale je to kratší.
Myslím, že moje dočasné doma by mohlo být fajn. Ahoj Nia {5;14}
kvetamama

Příspěvekod ivanaku v 12 kvě 2013 19:13

Květuško, já vám závidííím :P Nia bude mít super vychovatelku, nakonec ji ani nebudete chtít nikomu dát.
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 kvě 2013 19:25

Přesně jsem to chtěla napsat :-) Hezky se to četlo a Nia se bude mít krásně a ani pryč chtít nebude :-) Mějte se moc krásně a Nio, buď na všechny hodná! {5;15}
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Návštěvník v 12 kvě 2013 19:33

Držím pěsti ať z toho "doma" je opravdové DOMA :))
Návštěvník

Další

Zpět na Adoptovaní