Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MOLLY - fena /prosinec 2007/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MOLLY - fena /prosinec 2007/

Příspěvekod akras v 30 kvě 2013 04:43

Srdíčko mi zaplesalo, když jsem četla o fixaci Molinky na paničku a jejím mazlení. V těch chlupáčcích je tolik lásky !! :105:
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Listopadovic v 30 kvě 2013 06:56

Ano ano, Mollča velmi dobře ví, kdo je její člověk... :-)
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

bývalý dočásek Lisa(Bobo)
Listopadovic

Příspěvekod Dáša Trojáková v 30 kvě 2013 10:52

Tak to je fajn, že je to mamánek :-). Je teda taková malá kostřička, tak snad to rychle nabere :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Návštěvník v 30 kvě 2013 18:41

Jo jo, to nabereme!!! Už i ochutnává co si dávám já. Je to úplně něco jiného než jsem zvyklá na ty moje rakety. S kočkama se doma v pohodě snáší, akorát venku si pocumlala kočičí kožíšek, ale nic se nestalo. Akorát mně to přijde že ji mám už dlouho a přitom to je chvíle. Takže bych řekla že si zvyká docela rychle. Je to šílená mazlivka a při vítání pěkně vrtí ocáskem. A ocáskem je pořád :lol: Je moc hodná a už i Jckelínka si začíná zvykat...
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník v 08 črc 2013 20:08

Tak se po dlouhé době dostávám k psaní o Mollindě. Jak je už hezké počasí, tak jsme stále venku. Teda Mollida je spíš pěkný peciválek a hůře snáší sluníčko a teplíčko. Pokud to jde, tak procházky uzpůsobujeme buď dopoledne anebo navečer. S Jackelínkou se snad už konečně porovnaly, holky jedny flekatý. Teď o víkendu zrovna Jackelínka vyběhla k plotu jako velikánský hlídač a Mollinda vystartovala za ní, ale po zavolání a okřiknutí bylo vše v pořádku. Tak doufám, že už jim to vydrží pořád a napořád. Mollinka je totálně bez reakcí na kolemjdoucí. Jen se jí líbilo chytat Jackelínku. Ale popravdě jsem si i já musela zvykat na velkého psa. Je to šílený rozdíl. Holky se mi otočí na místě, jsem hbité a někdy až moc pohotové. To Mollinka s oblibou stojí přímo v cestě a že by se krasomila chtěla uhnout, to ani náhodou a civí jak trumpetka. Taky už pěkně vítá a když se na mě vrhnou všechny tři kanimůry, tak mám co dělat je ustát. Jen ještě řešíme s Mollinkou jeden problém. Moc se bojí chlapů. Přítel, pokud to jde, jí dává jídlo - drží jí misku s jídlem. Nic jí neudělal, ale je poserda. tejné reakce má na taťku. Ani nechce projít dveřmi, když u nich stojí chlap. Tak snad časem i toto odbouráme ke spokojenosti všech. A ještě k zoubkům - zubní kámen, co jde strhávám nehtem a co už nejde, tak normálně špičkou pilníčku na nehty. Je vždy po ruce a jde to s ním krásně rychle. Už se na to zase chystáme. Jinak je na mně neustále závislá a na přivolání reaguje na výbornou, je to šikulka. Jen ještě malá perlička od Mollinky - asi si hrála na vodní vílu a chtěla tančit na leknínech...Když jsem přecházela náš rybníček po lávce, tak skočila přímo do leknínů a byla z toho pěkně vyvalená. Takže když jsem i vytáhla, stála jak zmoklá slepice. Tak to je asi tak zhruba vše co se nám událo za poslední dobu. Je prostě úžasná jsem nesmírně ráda, že ji mám...
Návštěvník

Příspěvekod Listopadovic v 12 črc 2013 06:51

Víla na leknínech :D :D :D
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

Listopadovic

Příspěvekod Betynečka v 19 říj 2013 18:07

Hledáme nový domov pro Molly. Molly je hrozně milá, mazlivá, pozorná, na vodítku netahá, poslušná,...bohužel jejím problémem jsou všechna malá zvířata, která loví (slepice, kočky, králíci, morčata, pejskové). Dokáže s nimi žít v jedné domácnosti, ale po čase je stejně začne lovit. Ideální by byla do rodinky ke starším lidem, do baráčku se zahradou, klidně i k jinému chrtovi, ale bez malých zvířátek.
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod westička v 19 říj 2013 20:16

Ach jo a to v popisu měla, že jí kuřata nezajímají :( Snad se pro ní najde brzy fajn domov ;)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Listopadovic v 19 říj 2013 20:32

Cože?!

Listopadovic

Příspěvekod west v 19 říj 2013 20:38

Asi někoho naštvu, ale jsem si celkem jistý, že to není chyba Molly, že loví jack russely. Já mám dva naprosto bezkonfliktní chrtí kluky, kteří vycházejí úplně s každým psem a ať s nimi přijedeme kamkoli, nepotřebujeme náhubky.

Znám jen dvě vyjímky a obě byly dva různí jack russelové, kteří zůstali na živu jen proto, že jsme našim klukům nedovolili ty dva arogantní vzteklé parchantíky zabít, což měli naši kluci nezpochybnitelně v úmyslu poté, co jim ti dva mrňaví demenťáci šli po krku....

Třetí jack russel ( Dino ) s nimi neměl žádný problém, protože se choval jako normální pes a oni ho klidně pustili k sobě domů, i k svým miskám.
west

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní