Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

JUMBO - pan pes /prosinec 2007/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: JUMBO - pan pes /prosinec 2007/

Příspěvekod Verda v 09 čer 2013 08:05

to jo!
Verda

Příspěvekod Gabča v 09 čer 2013 19:30

bahynko 2.jpg
(128.41 KiB) Zatím nestaženo

bahynko.jpg
(90.8 KiB) Zatím nestaženo
Taak holky, zjistila jsem že Jay má cit pro kosmetiku... dneska při pěší asi 6 km ceste na dětskej den a za našima jsme chtěli toho mýho truhlu a Ellie s Romem schladit v rybníce. Ellie a Rom si pěkne stouply po kolena do vody a chladili se... ten muj trol si lehl do bahna a pak po snažení se ho vytahnout a umýt si zase lehl do bahna na druhý bok... takže El a Rom dorazili krasní a čistí jen my celý mokří jak jsem ho drbala v dalším rybníce a s blátem na břiše.... a to jsem chtěla udělat dojem tak jsem ho doma pořádně vyčesala atd...ještě večer když jsem ho myla ve sprcháči (včera vydrbaném) z nás teklo bahno :63: No mam já to truhlíka :lol:
Gabča + muj joudík Jumbo-Jay + 2 kilová hromádka Peggy
Gabča

Příspěvekod Gabča v 09 čer 2013 19:35

ehm nedopsala jsem tam pak to s tou kosmetikou.. melo to byt pro kosmetiku , jelikoz vi , ze bahenni koupele jsou velice zdrave :-D
Gabča

Příspěvekod Verda v 10 čer 2013 07:27

:))) asi mu bylo moc horko :)) moji si také jen stoupnou, ale Zuzky Jenny se chladí celým ponořením :)
Verda

Příspěvekod Nikola.Mull v 10 čer 2013 12:25

Tééda koukám ten má tedy péče! Taky chci být v dalším životě chrt! Až pojedete všichni do Mostu tak dejte hlavně vědět, abychom se na vás přišli podívat :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Gabča v 20 čer 2013 14:15

Tak zase všechny zdravíme z Jumbo-Jay světa.. vedro nám dává pěkně na prdel, jsme rádi, že jsme rádi. Máme novou kamarádku Pínie (malá kříženka co lítá jak splašená) ... zvládají to spolu bravurně. Jak venku tak doma. Teď u nás bude 10 dní , jelikož ji hlídám kamarádce. Včera jsem absolvovali i větší zvykačku na kočky. Lépe řečeno kocoura.Nejdřív ho nějak nevzrušoval, pak když si mu sedl až k hlavě tak se postavil a kocou vykulil oko a začal prskat a vyskočil na opěradlo gauče, to se nam začlo líbit a z vrtění ocáskem jsme byli v pozici .. Toč mě a je z tebe předložka ke krbu... no nakonec se viděli ještě asi třikrát a večer jsme prošli , otřeli se a celkem nezájem. Jo a celé to probíhalo bez košíku. Takže budeme šikulky. V sobotu dopoledne se půjdem podívat na cvičák (spíše zase mezi psí kamarády, my totiž necvičíme a pak se proběhnem, pokud na nás nebude zabijácké vedro) a odpo se jdem svlažit na rybníky a pak na grilovačku kde budou i naši "babi s dědou" a klepou se zase na něj (občas mi přijde že je má radši než mě) :lol:
Gabča

Příspěvekod Betynečka v 20 čer 2013 14:55

""4-()
Nediv se, že je má rád, zvláště, jestli ho cpou dobrotama :-D A halvně tebe má okoukanou :-D a každý nový člověk znamená báječnou legraci.
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod Gabča v 29 srp 2013 14:25

Taaak zase po delší době zdravíme. Jay se má myslim dobře. Občas tedy pěkně zazlobí {5;26} Zrovna předevčírem mi svým činem sdělil , že mi nesluší má pláštěnka, tak mě ji zbavil.. viz foto níže. Rád si čte noviny a vždycky ho tak rozčílí, že z nich jsou puzzle. Má kamarádku yorkšírku Peggy a je z ní nadšen ( rád po ni dojídá véču a snídani) ale občas nekouká pod nohy a na to dvou a půl kilové klubíčko šlápne :-D . Také sousedovic štěndo se mu líbí jen ve dvou měsících váží skorem stejně jak Jay. :lol: Minulý víkend byl dosti veselej, byli jsme u kamarádky, a kromě známé Pegy tam byla ještě kejmoška kříženka Pína a další yorkšír (dosti přerostlý) Amy. Takže to se pánovi líbilo, hlavně venku s nima. /6§:) Kočičky venku nás trošku provokujou, ale ty co leží doma tak pohoda. S kamarádky kocourem už dokáže ležet na jedné matraci. No ale straky a nebo ježci , to je výzva... {5;1} Miluje kuřecí tlačenku už při rozbalování papíru ví co přijde, a tak začne zpívat a vesele poskakovat. :113:
Přílohy

plast.jpg
(91.38 KiB) Zatím nestaženo

Jay, Troy, Romeo.jpg

JaP.jpg
(66.03 KiB) Zatím nestaženo
Gabča

Příspěvekod Johnka v 29 srp 2013 17:53

Má se u Tebe Gábi faj, to my víme. Uvidíme se zase na transportu.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Lidka v 30 srp 2013 13:57

Hééééézkááááá pláštěnka :-)!!!!
Jay je borec ekonom - udělal móóóóóc malých pláštěneček pro hóóóóódně malý lidičky :-).
Šikulka krásnej!!!
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní