Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

JUMBO - pan pes /prosinec 2007/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: JUMBO - pan pes /prosinec 2007/

Příspěvekod kvetamama v 30 srp 2013 16:42

Nejspíš se mu nepozdávala barva. Třeba chtěl zelenou :-D :-D :-D
kvetamama

Příspěvekod Gabča v 05 zář 2013 08:53

jo jooo však já řikala ,že si myslí že mi nesluší... když on si chodí pomalu denně v novém obojku, na krku šátek LV tak já přece nebudu chodit v oranžový pláštěnce :-D {5;14}
Gabča + muj joudík Jumbo-Jay + 2 kilová hromádka Peggy
Gabča

Příspěvekod Gabča2 v 06 kvě 2014 12:20

Tak a jsme tu zase my... (já zapomněla přihlašovací údaje, tak jsem si musela udělat nové) . Pro ty kteří nemají FB. Džambulíná se má myslimže skvěle. Miluje kuř. tláču, kinder mléčný řez a takovéto dobroty. Furt si drží svou linii i když žere jak prokoplej. Ráno snídal vločky a tak mě tu teď tráví plynama. :-D Kromě toho , že miluje psy všech velikostí .. s každým si chce hrát a skáče jak šalenej králík si zamiloval i procházky u nás v lesoparku. Jeho top jsou tulení, opice, medvědi, vlk a velbloudi. U nich vždy stojí vrtí ocasem a zpívá. Taktéž si oblíbil i gauč u našich (pro něj babička a děda) dělí se o něj s Peggynkou (ona ho občas odstrká i když má jen dvě kila :D ) . I u sebe doma dostal novou pohodlnou matraci na ležení, takže na gauč se mu chce už málokdy.Za chíli spolu budem slavit rok, takže musíme vykoumat nějakou lidsko-psí party :-D Jelikož společnost psů opravdu miluje. Stačí když jdeme od Peťuli co má Románka a Ellie a už je z toho špatnej :-D časem prostě budeme muset pořídit kamaráda :-)
Přílohy

jj.jpg

jjjj.jpg
(76.59 KiB) Zatím nestaženo

jjjjj.jpg
Gabča + Jumbo-Jay a Peggouš
Gabča2

Příspěvekod Gabča2 v 06 kvě 2014 12:22

Další fotečky :-)
Přílohy

jaj.jpg

jjj.jpg
(68.83 KiB) Zatím nestaženo
Gabča2

Příspěvekod L + L v 06 kvě 2014 13:28

Je to Pan pes :-)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 06 kvě 2014 16:07

Jumbo- (Džambo- máš nádherné dynamické jméno),moc se mi líbí a vůbec jsi celý krásný pes chrtí.
Máš se moc dobře a páničky jsi taky vyhrál kluku jeden :-). Mějte se všichni hezky a užívejte další chvíle k obojí spokojenosti "1"-() .

{5;34}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitka v 06 kvě 2014 21:55

Vypadá v perfektní kondci díky procházkám, na zahradě to má ideální - písek nebo hlína se zdá být možná málo estetické ale pes to ocení. Vidím i dobráckou povahu, {5;35} {5;35} tak se chci přimluvit ještě za jednoho chrtího parťáka. Dva greye vodit na vodítku není žádný problém.
jitka

Příspěvekod Návštěvník v 14 kvě 2014 14:50

To já vím, už jsem vodila i 3 :-D Když jsem venčila Jumbina, Ellie a Romea . A i 3 šli. I domů se pak určo vejde, ale zatim ty finance nejsou. Vím, že Džambula nakonec bude mít "bráchu nebo ségru" {5;17}
Jinak zahrádka je u kamarádky kam jezdíme. Takže tam to má v pácu její mamina, a bylo to focený ped sadbou , pak ho čekaj jen cestičky... a jinak procházek má myslim až dost Občas už se mu jen melou nožky :-D a je rád když zalehne {5;23}
Návštěvník

Příspěvekod Gabča2 v 31 říj 2015 19:56

Tak zase po dlouhé době zdravíme... :-)

Jumbino se má snad k světu... doufám v to. Dlabe si lépe jak já, samé to masíčko a dobré granulky :-D

Taktéž jsme začali asi před 2 měsíci chodit na cvičák. Nejen , že se tam vyběháme se smečkou tvořenou amstaffama, voriskem, maliňákama atd. , ale zároveň aj cvičíme. Skvěle nám už jde přivolání, teď cvičíme oční kontakt - uklidnění a začínáme s chůzí u nohy. Je to neuvěřitelné , ale aj skorem 8 letého Jumbina to baví. První výcvik, byl takovej vykulenej, a teď jede s radostí a s veselostí. Je aj dobře motivovanej....kuřecí tlačenkou a kuř.srdíčky. Už se to aj rozkřiklo... chrt a na cvičáku :-D Pro našeho velkého výcvikového šéfa je to výzva a Jumbino si ho oblíbil. A to mé černé pometlo tam vždycky ouplně rozkvete

{5;35} ""5-()
Přílohy

smecka.JPG

AtillaaKarra.JPG
Nej kamaradky :-)

jumbo2.JPG

jumbo.JPG

jj.JPG
holky se plazily...Jumbo jen asistuje...plazení se je prý jen pro mladé :-D
Gabča2

Příspěvekod Lidka v 31 říj 2015 20:37

Krásný fotky a krásná smečka ...:-) je super, že cvičíte, jsou báječní a máte pravdu, že mají radost, když se s nimi pracuje. Jumbo má ušiska jak náš pes :-D , krásný plachtičky :-) je nádhernej {5;34} ...
Jen tak dál ""4-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní