Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

EARL a GARTH

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

EARL a GARTH

Příspěvekod Verda v 08 dub 2013 08:48

Závodní jméno: DUNELM EARL
Datum narození:25.10.2008
Původ: Sire: Boherduff Light Dam: Blossom Court
Počet závodů/výherních: nikdy nezávodil
Poslední závod: 0

No nevím proč, ale Nigel píše, že je Earl trošku troubík :) Je to ostýchavý pejsek, chvilku chodí okolo člověka, než se přiblíží /možná se k němu jako štěňátku nechovali hezky../. Transport pro něj nebude nic snadného, proto by bylo skvělé, kdyby mohl jet rovnou domů!
Je v pohodě s jinými psy, ale ke kočkám ho Nigel nedoporučuje.
Na vodítku na procházce jde pěkně, v jídle je trošku vybíravější..

Earl přijede spolu s ostatními na Velké Jarní Setkání do Jizbice 11.5. okolo poledne!
Přílohy

CZECH DOGS MAY 2013 014.jpg
CZECH DOGS MAY 2013 014.jpg (76.39 KiB) Zobrazeno 5245 krát

CZECH DOGS MAY 2013 013.jpg
CZECH DOGS MAY 2013 013.jpg (81.57 KiB) Zobrazeno 5245 krát
Verda

Re: EARL - pes /říjen 2008/

Příspěvekod westička v 08 dub 2013 13:15

Letáček pro Earla :)
Přílohy

letacek-EARL_net.jpg
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod jesterka v 08 dub 2013 15:57

Zlatíčko :)))
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod Nikola.Mull v 08 dub 2013 20:34

nějaká trpělivá rodinka s velkým srdcem??? on vám to milionkrát vrátí!
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod jesterka v 12 kvě 2013 20:29

Měla jsem čest doprovázet tohoto pejska první hodiny v české republice.

V sobotu mě vyděsili. Tolik hodin v autě a pak mě vytáhli do deště a už jsem se venčil s takovým malým třeštidlem Tíťou a chlupatou koulí Daxíkem. Rychle jsem se řádně vyvenčil a po schodech, které jsem zvládal bravurně (s véééélkou pochvalou a ňamkama) šel do sucha a do teplíčka, kde aby byli samý dvounožci a ještě víc čtyřnožců. Všechny doteky a pozornost jsem bral s klidem a byl jsem rád za každé pohlazení. Má dočasná panička mi hned rozložla pelíšek, kam mi vlezla Tíťa tak jsem dostal druhý, na kterém se moc dobře leželo :))) Prý jsem se moc krásně mazlil a užíval si pozornost. Jednou jsem si vrknul na Daxíka, ale protože byl vlezlý a očichával a olizoval mi bříško a tak, ale i tak mi bylo vysvětleno že todle nesmím.
Hezky jsem se najedl a ruchu kolem sebe ani lidí jsem se nebál a strašně se mi líbilo hlazení od paničky, která se mi moc věnovala. Pak přišel pán s paní a malinkou slečnou, že chtějí adoptovat, nevím co to je, ale řekli že se jim moc líbím, velcí se se mnou hned mazlili a po chvíli se osmělila i malinká slečna a dala mi ňamky. Panička mi šeptala že to možná bude má rodinka - ale já stejně nevím co to je.
Večer jsme šli spinkat, hned jak mi panička ukázala můj pelíšek jsem věděl že tam budu v noci spinkat. V noci jsem byl hodný a ráno hupsnul paničce do postele :))) Řádně jsem se vyvenčil a šel snídat, čumáček do talíře prý strkat nesmím, ale nevím proč když to tak vonělo. Pak jsem si dal dvacet a už byl oběd. Kuřátko vonělo krásně, alle do talíře mě zase nepustili ... Po obědě panička nějak zesmutněla, nevěděl jsem proč tak jsem za ní chodil, vrtěl ocáskem a šťouchal čumáčkem. A mazlili jsme se a slyšel jsem že jsem pozitivní pejsek, s otevřeným srdcem, skvělou povahou a nádhernýma očima, který bude mít brzo vlastní paničku a celou rodinku a spokojený život. Nechápu co se děje, ale věřím že už vše bude jen dobré jak mi bylo slíbeno.
Pak jsem nastoupil do auta a jel do Proboštova.

Pár mých slov: Earl je úžasný pejsek s klidnou mírnou povahou. Troubík si myslím se není jen byl vykulený z dění kolem sebe a ostýchavý určitě není, každý kdo mu nabídl pohlazení, toho přijal. Stresově se neprojevoval, na pelíšek si lehl skoro hned jak jsem mu ho připravila. Na vodítku chodil přímo ukázkově a rád si na vodítku i zaběhal. Na malé pejsky opravdu nereagoval. Mazlík jako on se opravdu jen tak nevidí, to že už má vyhlídku na novou rodinu mi loučení moc usnadnilo (ale bez slz nebylo), snad vše vyjde tak jak má.
Jdu si utřít oči
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod kvetamama v 12 kvě 2013 20:36

Snad mu to vyjde co nejdříve. Vypadali, že o něj mají opravdu maximální zájem a malá slečna při odjezdu bulela, že to nejde hned.
kvetamama

Příspěvekod ivanaku v 13 kvě 2013 07:26

Zdeni, tos mi udělala radost, že jsi se o Earla tak hezky starala. Už podle fotek a popisu, kdybych mohla, tak z tohohle transportu by to byl on :105: Tak snad mu to s rodinkou vyjde, šikulkovi :54:
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Baby v 14 kvě 2013 13:05

No Earl je prostě úžasný, fakt mazel. Holčička byla taky parádní, když si na něj nejdřív nechtěla ani sáhnout a nakonec by ho nejraději zabalila do batůžku, snad mu to klukovi vyjde, protože je to fakt zlatíčko, moc mu to přejeme. :54:
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod L + L v 15 kvě 2013 14:00

EARL je miloučký, sympatický umazlený pejsek...
... čeká na svoji novou trvalou rodinku... Nechybí Vám doma?

Obrázek
Obrázek
Obrázek

{5;34}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 24 kvě 2013 19:27

Earl se dnes od rána těšil na návštěvu. Dokonce jsem si všiml, že si tajně pakoval baťůžek,
i když jsme mu říkali, že si musí ještě do začátku června počkat :)

Obrázek

Tak se těš kloučku ""-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Další

Zpět na Adoptovaní