Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MILLIE - fenečka /květen 2010/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MILLIE - fenečka /květen 2010/

Příspěvekod Verda v 23 úno 2014 16:10

NÁDHERNÉ! Millie to u Vás vyhrála!
Verda

Příspěvekod Zuzana v 23 úno 2014 18:07

Krásná rekapitulace 1. roku života Millie ""5-() "1"-()
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Lidka v 23 úno 2014 20:45

Milunko,
máš se moc dobře a máš nádhernou rodinku, tak to má být...... ""4-() .
Jste báječní - všichni "1"-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Sebasty v 23 úno 2014 20:56

Zdravím brňáky "1"-() Jsem ráda, že jsem mohla pomoct v tak úžasném rozhodnutí pořídit si chrta...a jsem ráda, že Millie dostala tak báječnou rodinku a má se jak princezna {5;34}
mamka Iva + malý dvounožec Štěpán + ještě menší dvounožec Vanda + ještě menší britská modrá dáma Pažitka a adopťanda modrá greyka Susie
Sebasty

Příspěvekod markys v 23 úno 2014 22:46

Děkujeme všem za vstřícné ohlasy. Musím si ale na Millinku dnes tak trochu postěžovat...potvůrka jedna objevila sílu ŽEBRÁNÍ. Ráno u snídaně jsem si všimla že Millunka vedle mě PŘEDPISOVĚ SEDÍ a tak jsem ji pochválila a dala jí pamlsek...za chvilku opět a opět..... A až po chvilce mi došlo, že jsem jí jaksi žádný povel sedni neřekla. No je to holt šikovná holka a chytrá hlavička. Normálně mě dostala {5;38} . S pozdravem všem Market a Millie
"Teprve láska ke všemu živému udělala z člověka lidskou bytost."
markys

Příspěvekod Zuzana v 24 úno 2014 07:59

Šikovná holčička :D
Zuzana

Příspěvekod markys v 02 bře 2014 15:31

Mám dotaz: koupila jsem Millunce na srst lososový olej ( za studena lisovaný-dle prodejce "ten nejlepší..?") ale zdá se mi, že má po něm trochu průjem. Setkali jste se s tím někdo u svého greye? Vet. mi řekl, že je to normál ovšem raději se ptám MÍSTNÍCH ZNALCŮ na stránkách-přece jen máte se srdíčky grey. větší zkušenosti..! Jinak co by jste doporučovali na línání. Dávala jsem tvaroh,žloutek,med a teď zkouším ten lososový olej. BABO RAĎ--prosím! S pozdravem Market S.
{5;35} VZKAZ VŠEM KDO MÁ VÍCE GREYHOUDŮ: jak jste přemluvili svoje polovičky na dalšího greye. Od prvního zveřejnění nového transportu sleduji Sally. Trochu jsem se bála toho, že je (údajně) dominantní ovšem teď čtu, že tomu tak není. Myslím, že by se s Milluškou k sobě holky hodily. Ach jo.
"Teprve láska ke všemu živému udělala z člověka lidskou bytost."
markys

Příspěvekod Lidka v 02 bře 2014 16:58

My dáváme tak 5 stříkanců z pumpičky v čem ten olej je každý den do jídla od samého začátku,co jsme si ho dovezli a se srstí problém nemá. A ta stolice se upraví,...ze začátku to měl taky řidší, ale zvykl si a je to normálka...Harry to má taky tak,krmíme stejně...Srst hezká,hovínka taky :109: ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull v 02 bře 2014 17:23

Urla začala teď na nový rok hrozně pelichat, koupili jsme taky lososák, nikdy po něm nikdo z našich neměl průjem teda, dávám míň asi jen dvě stříknutí někdy tři a teď přestala línat konečně, takže to asi zabralo, ale přidávám i každý den tabletku biotinu ten je taky na srst. Ten pomohl mamky holkám, ale mě přijde že u nás moc nezabírá, apíš ten lososák nam zabral, a kupujeme ho od Brit Care - 1litr asi kolem 300,-
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzana v 02 bře 2014 17:35

Markét, pokud je průjmík, tak rozdělte denní dávku do několika menších, nebo ho zařazujte do krmiva postupně - začít s nízkou dávkou a postupně zvyšovat na plnou dávku, roztáhnout tak na 10-14dní.
Bude to ok ;-)
Zuzana

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní