Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Windsor Willie

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Windsor Willie

Příspěvekod Jana.Vok v 09 úno 2009 20:11

Po delsi odmlce se hlasim do klubu a zakladam konecne Williemu forum.
Jen abych kratce shrnula, jak to vse zacalo.. Willieho jsme si privezli z docasneho domova u Lupuse k nasi male bile fence JRT a presto, ze jejich seznameni bylo trochu divocejsi (aspon na me :lol: ), jsou z nich ted kamosi na zivot a na smrt.
Willie je neuveritelne hodny pes, takze ani nevim, co o nem psat :D Je naprosto bezproblemovy.. nez potkame kocicku, to se pak vzpina jako kun a jednu uz nam malem i ulovil (ma cvicene oko na kocicky, narozdil od panika) - nastesti ji chytil jen za ocasek, takze se mu vysmykla.
V podstate jsme uz vzdali snahu naucit Willieho na male pejsky, nekteri psici mu nevadi, ale po nekterych chnapal, takze ma zakaz vsech, co jsou pod kolena.. bohuzel :roll: Jediny problem mame s nezodpovednymi pany malych psiku. Dokud jsou vsichni na voditku, Willie dela, ze je ani nevidi a vetsinou se stavi tak, abychom mu delali zed pred mrnousem, jenze kdyz ma panik maleho nevychovance bez pudu sebezachovy na volno.... :x Kdyby Willie nebyl takovy klidas, tak nevim nevim.. ty lidi to asi nepochopi, ze voditko maji, aby sveho neposluchu ochranili pred auty, jinymi psy atd a ne proto, ze ten jejich prcek je zabijak :mrgreen:
Willie je naprosto uzasny pes, rychle se prizpusobil nam i male sefce - diky Lupusi za jeho aklimatizaci a pripravu, v podstate jsme to meli hrozne jednoduche proti ostatnim.

Obrázek

Obrázek

Preji vsem hezky vecer a doufam, ze se uvidime na srazu (jeste musim panika presvedcit o pozitivech takoveho setkani :geek: )
Jana.Vok

Re: Windsor Willie

Příspěvekod Lucie v 09 úno 2009 20:47

Sem moc rada, ze ste prisli uz sem tady vaseho wila videla jednou :- ))))))

Je bajecne ze diky lupusovi a vubec diky vsem docasnym domovum pejsci to svoje stesti stejne nasli ;)
Lucie

Příspěvekod tereyska v 09 úno 2009 21:49

zdravíme krásného černého Williho, jde vidět že na Vánoce si nechal líbit vše od své maléh kamošky :D , fotky je super ten výraz :lol: , tu zkuste poslat do Foto soutěže..
tereyska

Příspěvekod Magda v 10 úno 2009 08:57

Ahoj Vildo, ráda tě zase vidím, to manželství na dálku je šílené, koukám, že jsi taky v pohodě i Majla. Už se tady po tobě ptali, málem mi Lucie přisoudila jinýho ženicha. Nevím jak ty, ale ta zima mně ubijí, ani se mi nechce ven, a dnes tady sněží a panička mi ráno povídala, že odpoledne pojedeme vyndat nitky z nožky, to mám radost :cry: Tak pozdravuj paníčky a do Doks musíš, přeci mě tam nenecháš napospas, víš co tam bude chlapů? Ale ženských taky, tak přijed. :lol:
Pa Abbey
Magda

Příspěvekod Jana.Vok v 12 úno 2009 20:15

Copak se stalo Abbysce s nozickou? Prejeme, at se nozicka brzy uplne uzdravi ;)
Willie snih miluje, nejradsi by v nem lital s blaznivou Mailou, ale musi vydrzet do patku na zahradku.. snad se mi podari udelat nejakou fotecku :D
Hezky vikend vsem!
Jana.Vok

Příspěvekod Magda v 13 úno 2009 08:59

Abbejka ji strkala kam neměla :( Ale už je v pohodě, zase lítá jako blázen, nelze ji zastavit :lol: Asi nás budou mít na veterině rádi. Včera tak vyváděla až ji nožky ujeli a rozmázla se, zrovna byla obleva, takže měla bláto na prdýlce. Když jde na zahradu sama s nahatýma tak je klid, ale jak jdeme s ní, předvádí se, hérečka jedna.
Magda

Příspěvekod Jana.Vok v 18 bře 2009 16:38

Rada bych napsala nejake novinky, ale Willie je uplne v pohode - dokonce pomalu snad "ochladl" jeho zajem o kocicky / prestal se vzpinat jako kun a zase pomalu zvladame kontakty s mensimi pejsky.
V Plzni je zajimava nejen mluva, ale pravdepodobne je tady i fantom afganskeho chrta - uz 2 predpokladam nepejskari se me ptali, jestli je willie on, ten afgan :lol:
(jsem pristehovalec, ale je pravda, ze jsem tady zadnyho afgana jeste nevidela - krome Willieho samozrejme ;) )
Preji vsem hezky den
Jana.Vok

Příspěvekod Magda v 18 bře 2009 16:46

:lol: Vilda je nádherný afgán :lol:. Pozdravujem Vildu a Majlu.
Abbey :oops:
Magda

Příspěvekod Jana.Vok v 09 črc 2010 20:22

Přátelé, po roce posílám fotečky našeho Willieka, jak nám zestárl a zešedivěl :D
Je to nejlepší pes, kterého máme (v porovnání s naší JRT fenkou jsou jako nebe a dudy)..
Nevím, jak moc byl hubený, když přijel, než ho Lupus vykrmil, ale nám už se ho moc vykrmit nepodařilo... je to naše modelka, která když trochu přibere, tak si dá zase několik dní dietku.... už jsme se s tím docela smířili.
""-2)

Obrázek
Obrázek
Jana.Vok

Příspěvekod Zuzík v 09 črc 2010 21:25

Willie je fešák a krásně se směje. Ta druhá fotka s mimískem se fajnová (jako u nás se synkem :-) )
:113:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Další

Zpět na Adoptovaní