Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Baby

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Baby

Příspěvekod Baby v 17 říj 2010 20:30

Ještě mám chvilku, tak jsem konečně snad zvládla všechno k registraci :D . Jsem blondýna a navíc mě počítače moc nebaví :103: , takže je to pro mě opravdu náročné. Navíc po skoro probdělé noci a náročném dni už jsem celkem unavená. Dnes jsem snesla Baby dvakrát ze schodů-dobrá posilka :3: . Jinak Babynka dnešek zvládla na jedničku. Děláme velké pokroky, už se mě tolik nebojí, ale ještě trochu nejistá je. Jen z přítele má pořád vítr, ale určitě né takový, jako včera. On pořád pracuje, takže s námi netrávil celý den. Večeři dostala holčička opět do pelíšku ""1-() a sežrala ji v leže. Co by se namáhala :lol: , když ji to panička neservíruje až pod čumáček. J. Ale napít se došla do kuchyně a teď mi tu holky spokojeně chrní a prdí :109: . Myslela jsem si, že Jess vypouští smraďochy největšího kalibru, ale Baby ji slušně dohání. {5;26}
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Re: Baby

Příspěvekod jitul v 17 říj 2010 20:39

""5-() Babynka vše brzo zvládne! Posíláme pohllazení {5;17}
jitul

Příspěvekod Dona v 17 říj 2010 20:41

Zdravíme Baby do nového domova. Plachost časem vymizí, ale třeba by to šlo rychlejc za pomoci knížky Konejšivé signály (gesta a náznaky, které mají psa uklidnit - odvracení tváře, nápadné zívání, přimhouření očí....no, opravdu jí doporučuju). Nestojí moc, případně ji mohu zapůjčit (tuším, že jste taky z Kutnohorska).
Dona

Příspěvekod Dona v 17 říj 2010 20:43

Aha, teď koukám "Pardubice" hmm, to je trochu zruky, ale třeba jí mají např. v knihovně.
Dona

Příspěvekod pajarosi v 17 říj 2010 20:44

zravíme Babynku do jejího nového domova :11: . Koukala jsem na video z příletu a zase mi ukápla slza, je to vždycky doják....
Přejem pohodové zabylení a at si rychle zvykne a přestane být vyjukaná, ale věřím že to bude rychlovka.
Pája+Sosák+Tulipa
pajarosi

Příspěvekod pupulu v 17 říj 2010 20:45

Dobrá zpráva,že hezky baští a uklidnila se.Bude to dobré,pochopí,že jí u vás bude dobře!!! {5;17}
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 17 říj 2010 20:51

Babynko, vítej doma!! Neboj, holka, tady už ti bude jen a jen dobře a nikdo ti neublíží a brzy zjistíš, že ti dva nový "dvounožci" co se kolem tebe teď motají ti budou navždy oporou a parťáky společně se čtyřnohou kámoškou Jessicou :)
Přejeme, aby jste vše zvládali v pohodě a Babynka aby se brzy srovnala :54: den ode dne uvidíte pokroky a budete z nich mít neskutečnou radost!
pzlkovanova

Příspěvekod Baby v 17 říj 2010 21:37

Děkuji za tip na knížku. Babynka si spokojeně hoví v pelíšku a sleduje šrumec kolem sebe. Za chvilku půjdeme ještě venčit a pak spinkat , jsme dnes všichni unavení, byl to dlouhý den.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod wild owl v 17 říj 2010 22:01

Tak Baby vítej v novém životě! "1"-()
Petro, ty prdíky by se měly zlepšit, jen co si Baby trochu zvykne na nové prostředí a jiné krmení. Tohle je vcelku obvyklá reakce na změny... (je to ale někdy síla :49: :oops: :21: ).
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Lex v 17 říj 2010 23:43

bože, dalsi krasny pribeh zachraneneho zivota! nemam slov....

kniha Konejsive signaly je sile velice tenka, ale nekdy neni potreba hodne slov na pochopeni jednoduche veci... fakt si ji sezente, stoji zato! klidne pouzijte zivani, kdyz bude ve stresu, to psi uklidnuje.... ;) samozrejme to plati i opacne... kdyz bude zivat, odvracet hlavu a podobne, vam dava najevo ze se snazi vas ukonejsit (neco ji muze byt zrovna neprijemne) a je lepsi ji trochu nechat byt.... nekdy mi takto Jack dava najevo ze muchlovani ma sve hranice.... ;)
Lex

Další

Zpět na Adoptovaní