Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ben & Jill

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Ben & Jill

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 12:28

Hezký den :)
Zdravím majitele adoptovaných chrtů, obzvláště "spolupisatele ze staré adopce" ;) Na fc jsem potkala pár nových i pár starých a rozhodla jsem se dát vědět něco málo i sem.

Adoptovala jsem si v září 2007 greye Bena a v únoru 2008 lurcherku Jill, Beníkovi bude v listopadu sedm a Jilldince byly v červenci tři roky. Začátky byly obzvláště s Benem dost drsné, myslím, že to byl jeden z nejvíc poznamenaných psů, kteří k nám přijeli. Už při přebírání byl značně "živý", skákal mi nad hlavu a neustále kňučel, a jelikož jsem si, já chytrá, vzala boty na jehlovém podpatku, stal se už začátek s Benem mým nezapomenutelným zážitkem. Jak Jill, tak Ben s námi bydleli dlouho ve větším bytě, ve kterém často pořádali dostihy, obzvláště trasa kuchyň - chodba - obývák - narazit hlavou do zdi vedle okna a zpět byla velmi velmi oblíbená, ale samozřejmě na procházky se těšili nejvíc :) Jilldinka k nám přišla jako štěndo, takže jsme ji od začátku začali pouštět na volno a nikdy s ní v tomto ohledu nebyl problém, Beníka pouštím na volno jenom v oploceném prostoru nebo na místě, kde široko daleko nevidím zvěř. Nějakou dobu už bydlíme v domku se zahradou a vidím, jak jsou oba spokojení, že se mohou volně probíhat kdy je napadne. Také s nimi pobíhají a "upravují" zahradu barzojové Sofinka(z Barzoje v nouzi) a Zaf( z kennelu Krylov). Vytvořili vzájemně dvě dvojice, aniž jsem to plánovala a tak mám doma dvě dvojky, které bez sebe nedají ani ránu :)

Život s chrty je něco, co jsem vždy chtěla a jsem ráda, že jsem si tento sen splnila. Život s nimi je neopakovatelný, plný překvapení, smíchu i chvilkových naštvání, vyvádění z iluzí a nevím čeho všeho. Přeji, ať jste se svými přáteli šťastni jako já a ať se nám daří oplácet jim jejich lásku alespoň z poloviny :)

Obrázek
Údolí celého světa plná lásky by byla zapotřebí k tomu, abychom zaplatili zvířatům za jejich služby a zásluhy.

Christian Morgenstern
Darja

Re: Ben & Jill

Příspěvekod pzlkovanova v 27 říj 2010 12:32

jééé, ti jsou krásní {5;13} a fotečky Barzojů také uvidíme? ...
Vítejte zde a budeme se těšít na společné setkání :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 12:33

Obrázek
Údolí celého světa plná lásky by byla zapotřebí k tomu, abychom zaplatili zvířatům za jejich služby a zásluhy.

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod wild owl v 27 říj 2010 12:36

Tak vítejte! :113: :103: Jsou moc pěkní a vypadají nadmíru spokojeně!

Na barzoje jsem také zvědavá. :P
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Magda v 27 říj 2010 12:45

Dobrý den, Darjo, moc děkujeme že jste nám napsala, a také díky za sdílení pejsků kterým hledáme nové domovy na fb. Mezi námi jsou i Barzojové, Adík Pupulky se pravidelně zúčastňují našich akcí, a Adík je vlastně Pupulkou adoptovaný jako týraný z Itálie.
Máte fajn spokojenou smečku.
Magda

Příspěvekod Dona v 27 říj 2010 12:47

Jé, Darjo. To jsem ráda, že jste se tu objevili. Sice jsem na smečku koukala u Moniky a na FB, ale je fajn, že jste i tady. Zdravíme celou smečku :103:
Dona

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 12:48

Obrázek
Fota s podpisem Zerov dělala Denisa Melzerová

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Dona v 27 říj 2010 13:04

Našla jsem v archivu "reportáž" z příletu Jillinky :) http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajim ... zivot.html
Dona

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 13:05

Obrázek
Celá čtyřka :)

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 13:06

Díky :) Je neuvěřitelné, jaký byla drobek, ale hned od začátku bylo jasné, že tahle holka má život ráda a že se s ničím nebude párat :)

Christian Morgenstern
Darja

Další

Zpět na Adoptovaní