Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ben & Jill

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ben & Jill

Příspěvekod Girlie v 27 říj 2010 13:28

Jejda Darjo zdravím!!!! Jsme si ty začátky užívali spolu a zároveň. Dneska mi to přijde úsměvné, jak se Benda se Sky předháněli, kdo vyvede větší hovadinu. Krásně jste se rozrostli. ""5-()
Girlie

Příspěvekod Dona v 27 říj 2010 13:47

Jo, jo. Já jakožto čekatel a pak i čerstvý majitel jsem četla někdy s úsměvem, jindy s očima navrch hlavy, jak se krotí "kůň" a kolik bylo zničených kozaček. :109:
Dona

Příspěvekod Darja v 27 říj 2010 13:52

Ahoj, to byly začátky :lol: Dnes je z Beníka domácí povaleč, akorát kolem plotu běhá chvílemi se stejnou vervou, s jakou sem přijel :)

No jo, někteří o tyto neopakovatelné zážitky přišli, nechali si totiž přivézt domácího mazlíka a ne trhače nebo kňučnu :) Když na to vzpomínám, tak kolikrát si říkám, že je zázrak, že jsem to přežila bez větší újmy na psychickém zdraví :lol:
Údolí celého světa plná lásky by byla zapotřebí k tomu, abychom zaplatili zvířatům za jejich služby a zásluhy.

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 27 říj 2010 14:52

Jj, reportáž s příletem malé Jilly na ČT - ta byla osudová ! Díky téhle reportáži máme doma Page.
:113:
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod pupulu v 27 říj 2010 14:54

Zdravíme zde na foru a posíláme muchlání všem pejskům.Ben a jill jsou moc krásní a Zojánci jsou úplně úžasní!!! {5;13}
pupulu

Příspěvekod Jana v 27 říj 2010 16:10

Darjo máte opravdu krásnou smečku spokojených psů! Jsem ráda,že jste se taky ozvala sem a máte spokojené a úžasné pejsky. Na Jill a Bena si hodně z nás pamatuje a bezvadný,že jsou v pořádku a mají tak skvělou smečku. Hodně zdraví Vám všem a spokojenost a štěstí.Díky. :8:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lenka Č v 27 říj 2010 19:52

zdravíme krásnou smečku :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Darja v 28 říj 2010 09:41

Díky všem za hezká slova :54:
Údolí celého světa plná lásky by byla zapotřebí k tomu, abychom zaplatili zvířatům za jejich služby a zásluhy.

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Darja v 25 čer 2011 14:33

Krásný červnový den :54:

Dny, týdny a měsíce utíkají a já právě zjistila, že jsem ani nedala na vědomí, že mám doma zojí holčičku Grétku z kauzy B-ka. Je to opravdový miláček, přítulná škodička, které zůstaly už jen problémy s očima, ale když si člověk vzpomene, jak vypadala po péči útulku... tak je skoro nejzdravějším barzojíkem na světě ;) Nejraději se opaluje za zahradě, tráví čas se zojem Zafem či okusuje paničce novou postel i Ikey ;)

Zdravím všechny cvoky s dobrým srdcem a přeji hezky prožité léto!

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Darja v 25 čer 2011 14:39

Obrázek
Zase ti nevyčistili uši..

Christian Morgenstern
Darja

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní