Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Abbey greyhound a Lasha galgo a Toffee lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Abbey greyhound a Lasha galgo a Toffee lurcher

Příspěvekod Magda v 31 pro 2008 13:10

Povídání o mně a mojí smečce
Magda

Re: Abbey

Příspěvekod Magda v 31 pro 2008 13:33

Tak Vám děkuji. Už jsem se lekla, že také podléhám schvalování, ikdyž, i když...
Jmenuji se Abbey a přijela jsem v červnu 2008 a moc se mi tu líbí. Teď na Vás nemám moc času, protože se čas krátí a za chvíli budu vítat rok 2009. Což pro páníčka znamená otvírat šampus, pro paničku dělat chlebíčky a jednohubky, pro smečku lítání po baráku a pro mě zalézt někam hodně hluboko, protože se strašně bojím. Stačí bouchnout dveřma a mám kolaps. Tak si dám nalejt psího pivka (co jsem dostala pod stromeček) a zkusím usnout. Až to všechno skončí, tak se Vám ozvu. Zatím si o mně můžete všechno přečíst na mých stránkách.
Šťastný a Veselý Nový rok!!!!

Tak to nalej.
Obrázek

vzhůru do bezvědomí.
Obrázek
Magda

Re: Abbey o sobÄ›

Příspěvekod Magda v 01 led 2009 19:23

Tak, teď mám chvilinku a něco tedy o sobě povím. Moc mě štve, že celé povídání o mně na starém fóru někdo vymazal. Zkusím to rychle a zkráceně, protože kdo chce vědět víc, může si zajít na moje stránky.
Tak tohle jsem já, krásná bílá sněhurka ABBEY - POLAR PENGUIN

Obrázek

Všechno se o mně dočtete na Irských stránkách, kde se dám dohledat podle tetování v ouškách:
http://www.greyhound-data.com/d?i=1081230
Přijela jsem červnovým transportem a byla jsem moc zvědavá, kdo tu na mě bude čekat - jestli vůbec. A to jsem koukala. Nová panička se na mě moc těšila a s páníčkem, který adopci moc nakloněnej nebyl, jsem si padla hned do oka. Trochu vyhublá a hodně vystresovaná jsem přesedla do druhého auta a hurá domů.

Obrázek

Doma - dneska už píšu doma - protože tady jsem doma. Tak tedy doma na mě čekalo překvapení. Myslela jsem, že budu bydlet zase sama v kleci, ale tady na mě čekala celá smečka malinkých tvorečků. Prý to jsou čínský naháči. A k dispozici baráček. Docela komfort. Jen jsem se musela naučit chodit po schodech. Tři naháči a jedna babka chlupatá z útulku.

Aťa z útulku...Benja starší chlápek..Karolínka - svobodná matka..Lovely - frajer papírovej naondulovanej

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

S těma malejma je velká sranda, běhaj jako prdlí, ale mně neutečou, tak jim dám vždycky náskok a potom za nima! Hned je mám a to koukaj jak z lesa. Je to velká sranda. Tak si tu lítám a skotačím a taky spolu papáme.

Obrázek
Obrázek

V létě jsme byli na výletě v Branžeži, kde jsem se setkala při společném venčení s kamarády s transportu i s těmi, kdo tu jsou už daleko déle. Prošli jsme se kolem kempu a rybníka a ty odolnější se šli podívat do skal. My méně odolný jsme zašli na pivko a na pokec a potom zase domů. Příjemný den. Ta poslední fotka je ze společného venčení v Praze. Už se těším zase na nějakej sraz.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

V létě se taky u nás zastavil Vilda s kámoškou Majlou. To byla prča. Majla si vymyslela, že si budem hrát na svatbu a ona je naše nemanželské miminko. Hrozně jsme se nasmáli. Páníček mě nejdřív pořádně vykoupal a byla svatba.

Obrázek
Obrázek

Na podzim se tu konala veliká akce. Česká televize chtěla natočit do pořadu Chcete mě hezký spot o adopci chrtů z Irska. Tak jsem sedla do auta, zajela do Mostu za Čendou a taky tam byl Dias. Moc se mi to líbilo. Asi jsem mediální hvězda.

Obrázek

No a pak ještě stojí za zmínku, že na začátku prosince přijela babička Deirdre Hetherington z Irska. Je to majitelka největšího a nejznámějšího útulku v Irsku, který se snaží pomáhat nám vysloužilým dostihákům.
Pokecali jsme co je nového v Irsku, jak se mám a prostě ty věci. Babička popíjí bourbon, já ho nemám ráda.

Obrázek

No a teď byly Vánoce. Hezký stromeček, hezký večer plný překvapení. Dostala jsem dárečkem hezký apartní kožíšek do mrazu a pivko, to už jsem psala, jak jsem ho ztrestala na Silvestra.

Obrázek

Tohle všechno a další mnohem podrobněji najdete na mých stránkách. Tak, teď už víte kdo jsem. Snad nám to zase někdo nesmaže. Vzala jsem to hopem. Ale od teď už to bude klidnější.
Naposledy upravil Magda dne 01 led 2009 19:34, celkově upraveno 1
Magda

Příspěvekod Lucie v 01 led 2009 19:31

i mne stve ze neme stary topic od abbay ale zase mate nadherne povidani, nadherne fotecky a doufam, ze budeme mit hodne toho co cist o teto snehurce.

VASE notoricke fotky jsou COOL.
Lucie

Re: Abbey a Vánoce

Příspěvekod Magda v 02 led 2009 13:05

A to jste ještě neviděli, jak jsem strávila své první Vánoce s mrňousama a jak jsem dostala úplně první dárečky v životě: :P
http://greyhound.euweb.cz/vanoce2008.htm
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 05 led 2009 09:33

Ahoj Abbejko,tady Goldík. ;) koukam,jak ti pivko chutnalo,vid?Já jsem taky dostal od Ježíška pivko a kostičku,ale do Silvestra jsem to nevydržel,vypil jsem ho hned,a pochutnal jsem si ;) tak zatím papa ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Abbey

Příspěvekod Magda v 08 led 2009 13:14

Tak jsem včera tak řádila s nahatýma a s páníčkem ve sněhu, že jsem si roztrhla nožku, panička byla lehce hysterická, páníček zachoval klid, ošetřil mě a jelo se k vetovi, tam mi dali dva stehy, slušivý růžový obvázek, pochvalu jak jsem hodná a statečná a bylo.. Doma jsem dostala tlačenku, smečka mě nechala odpočívat, jen mám utrum s běháním, to mě mrzí, protože dnes krásně svítí sluníčko a já musím být v klidu. No nějak to vydržím, hezky mě obskakujou a mazlej, tak poslechnu a pár dnů budu v klídku.
Abbey
Magda

Příspěvekod Lucky v 18 led 2009 21:53

Tak co nožka, Abbeyko?
Už zase běháš "s nahatýma"? :-)
Lucky

Příspěvekod Magda v 19 led 2009 09:18

Ahoj všichni, nožka už je v pohodě, pan doktor mi v pátek vyndal nitky, a v sobotu jsme s Atinou udělali pěkný průšvih, lítali jsme venku a panička za dveře vyhodila pytel s odpadky, ten jsme s Atinou objevily, důkladně probraly a svorně jsme obsah vyhodily paničce doma, neb nám ty zbytky nesedly.Stalo se tak samozřejmě když už měla panička vygruntovaný celý barák, nejdříve měla o nás hrozný strach co nám je, ale když objevila roztahané odpadky, bylo ji to hned jasné. Nahatý se toho neúčastnili, tak jen valili oči. Příště se na Atku vykašlu, nebudu ji ve všem poslouchat, byla to docela psina, ale ty následky. Už nám je dobře a panička prý nebude příště líná a odnese zbytky rovnou do popelnice, tam my nemůžeme. Radši budu stepovat u ledničky, tam je to prověřený.
Zdraví Abbey a smečka
Magda

Příspěvekod tereyska v 19 led 2009 21:11

zdravíme Abbey i smečku, je fajn, že nožka už je v pořádku :). My jdeme na kontrolu se zády ještě zítra, ale o víkendu už běhal na venčení jedna radost. Koukám, že si pěkně nakoupili, ještě že to vše vrátili ;) a už je jim dobře. My s tímto nemáme nějak problém,odpadkáč je schován v zasouvacím šupleti a když nechám pytel venku u dveří.. nic, naštěstí :) , možná kdyby jsme byli větší smečka bylo by to jinak.
pa Blacky a Šťastní
tereyska

Další

Zpět na Adoptovaní