Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Abbey greyhound a Lasha galgo a Toffee lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Abbey

Příspěvekod Lucie v 20 led 2009 10:41

kdepakmame nejak nove fotecky nasi nadherne abbay???
Lucie

Příspěvekod Magda v 20 led 2009 11:56

On nám Luci, páníček nějak nestíhá, víš? Ale polepšíme se.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 20 led 2009 21:22

Ahoj Abbejko,tady Goldík,tak jsem si přečetl jak sis pochutnala :P já to mam taky rád,ale panička mě hlídá a odp.koše mě odhání,tak jí je alespoň občas roznesu po bytě :twisted: Jo,už se moc těším na sraz,dlouho jsme se neviděli,a popožeň páníčka ať jsem dá ty fotečky. :P Tak zatim pa Goldík
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Abbey a Pan Luis

Příspěvekod Magda v 25 led 2009 15:43

Tak nás včera navštívil pan Luis se svým pánečken a paničkou.
Nejdřív jsme si popovídali a potom proběhli.
Byl trochu smutný :( , odešla mu do psího ráje jeho největší kámoška Laky,
ale odjížděl s dobrou náladou :lol: , protože se rozhodli, adoptovat nového kamaráda.
Děkujeme za milou návštěvu a podívejte se, jak to bylo:

http://greyhound.euweb.cz/panluis.htm
Magda

Příspěvekod tereyska v 25 led 2009 17:23

To je nám líto Luky :( i pana Luise a doufáme, že bude zase móc veselý až přivítá svého nového kamoše z adopce :) to je fajn.
Blackovi zdraví
tereyska

Příspěvekod Janka v 25 led 2009 17:40

Když jsem včera viděla pana Luise s Abbey jak spolu lítaj, tak o to víc se těším na Jacka a věřím, že s panem Luisem budou super dvojka. Už jim hledáme vhodnej pozemek, kde budou spolu blbnout a řádit. Sice bydlíme v baráku, ale náš pozemek je spíš tak na nějaké to rodinné pobývání. Lakouška byla tak trochu gaučák a lenoch a pohybu moc nedala. No jsem na to zvědavá..
Janka

Příspěvekod Lenka Č v 26 led 2009 21:33

Janko,já myslím že všechno bude OK,uvidíte jak Luis ožije až mu přivezete kámoše. :P A gratulujeme k Jackovi,je to krásnej pesan ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Magda v 01 úno 2009 11:56

Naše bílá královna opět zapomněla na vybrané chování a strkala pacinku, kam neměla, výsledek je skoba na nožičče a pět stehů. Zřejmě se rozhodla, že dožene Sofinku Kalendovic v počtu návštěv u veta.Šití opět snášela statečně. Já lezla po kolenou po zahradě a nenašla nic o co by si to udělala, možná šmátrala pacinou pod plotem po vzoru nahatých, kteří tam neustále podlézají, chodí na návštevu k sousedům, jukat na slepice.
Magda

Příspěvekod tereyska v 01 úno 2009 13:26

.. přejem Abbey aby těch návštěv ubylo, my už jsme se zády fit a nohy tako ok :) . Občas něco odřeného s blbnutí venku ale to je jasné. Tak foukáme jizvu :) a zdravíme Blackovi
tereyska

Příspěvekod Lucky v 01 úno 2009 16:21

Milá Abbeyko,
to jsou ale věci, ta hloupá skopa by zasloužila kousnout. ;)
Tak přejeme brzké uzdravení.
Lucky

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní