Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Devlin, Doritka a Fox se vzpomínkou na Redouška

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Devlin, Doritka a Fox se vzpomínkou na Redouška

Příspěvekod ordeel v 29 říj 2010 08:33

Tak od včerejší noci 28.10.2010 je Redíček už v novém domečku :) Po odjezdu Lacinů jsme byli ještě malinko venčit, Redikovi se moc nechtělo, ale aspoň hodil bobana :) Hned co jsme přišli tak hupsnul do postele a začal dovádět se všemi plyšáky co našel - video se mi snad podaří dodat odpoledne, házel si tam s nima jak divý. Pak ho ještě chvíli zajímala potkanka, ale po okřiknutí už si jí až do rána nevšímal. Když ho přestali bavit plyšáci, tak ho strašně zaujalo nevíme co na poličce v obýváku, všechno jsem mu sundala, dala očuchat, ale evidentně tam pořád něco vidí. Taky ho strašně zajímaly lahve vína ve skříňce, které mu páníček ukazoval :21: , asi chtěl oslavit příjezd "2"-() , když jsem šla rozestlat, tak velmi rychle pochopil, že se jde spát a hned hupsl do postele, no a spali jsme až do rána, ani se mu holomkovi nechtělo vstávat /§:2) . Večer ještě trochu dýchal, ale po tom co ulehl už byl v klídku, potkanka s námi byla celou noc taky v ložnici a ani trochu ho to nerajcovalo..vypadá to, že asi pochopil, že to není papání :68:
Ráno se pak ale panička moc dlouho vypravovala a páneček nechtěl vylézt z pelechu, tak Redík očůral stolek a pánečkovi nový časák - to má za to, že se válí a nevstává ""-(6) . Pak mě šli kluci vyprovodit, protože já musela nakonec do práce, protože si ze zvláštních důvodů velké množstí kolegů vzali tzv. zdravotní volno...
teď jsou kluci sami doma, myslím, že to zvládnou, až dorazím dom, nahraju nějaké fotečku a napíšu nové info...Ale myslím, že se Redíkovi líbí, ráno už byl naprosto v klidu, akorát ho hrozně zajímalo čištění zubů, asi by chtěl taky - chacha to ještě neví, že ho to čeká /7§:)
ordeel

Re: Red - Springvale Way

Příspěvekod Martina.vac v 29 říj 2010 08:36

Je super, že Redík má svoje DOMA!! Náš Frank byl u Lacinů taky nějakou dobu s Redíkem a Reda jsem měla možnost vidět v Podlevíně, nádhernej pesan!! {5;35}
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Marzita v 29 říj 2010 08:41

Moc gratulujeme, konečně jste se dočkali, Redík je náááádhernej pes !!!!! Přejeme hodně štěstí a málo čůrání na stůl ""5-() Uvidíme se zítra ?
Markéta + kočka Kačenka + italáček Irkk Irtorr
Marzita

Příspěvekod ordeel v 29 říj 2010 08:43

Nemáme svůj "povoz" - auto, takže se nemáme jak dopravit...tak bohužel dorazit nemůžem ((4:)) a nevím už o žádném pražákovi, ke kterému bysme se vešli 2 lidi a pesan...
ordeel

Příspěvekod Lex v 29 říj 2010 08:44

dobre zpravy hned brzo zrana... :113:
Lex

Příspěvekod Marzita v 29 říj 2010 09:08

To je škoda, hrozně rádi bychom Redíka zase viděli, tak se pak můžem domluvit na nějakou prochajdu :103:
Markéta + kočka Kačenka + italáček Irkk Irtorr
Marzita

Příspěvekod ordeel v 29 říj 2010 09:29

to je jasné, my taky rádi uvidíme kamarády /§:5)
ordeel

Příspěvekod Magda v 29 říj 2010 10:06

Tak to moc ráda čtu, že pacholek je v pohodě, jo v posteli dokázal vyvádět, jinak tady chodil ven tak po šesté, ale fakt je, že jsem se nemusela oblíkat, takže nečekal. To vychytáte. Spíš začněte hned učit samotu, to on nerad.
Magda

Příspěvekod ordeel v 29 říj 2010 10:08

jjj teď jsem volala s přítelem, tak říkal, že se schovává na záchod, pak půjde zkusit jít na chvíli úplně ven, prý trochu kníká, když se schová, ale on si určitě zvykne...máme na trénování dost času.
ordeel

Příspěvekod Lynx v 29 říj 2010 12:57

Gratulujeme!!! "4"-()
Redík byl moje tajná láska, jsem šťastná, že už má svoje DOMA. Hodně trpělivosti, Bouček brečí ještě teď. Ale Red je trochu méně ostýchavý, to půjde dobře. Držíme palečky ""5-()
Katka, Lubor, štěstíčko Bowie a sladká Kitty
Lynx

Další

Zpět na Adoptovaní