Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Becky - lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Becky - lurcher

Příspěvekod terousch v 06 lis 2010 21:43

Péťo, já vím, je brzo, prdelka si zvyká, těší mě, že po tom zkradeném ustrašeném zviřátku tady není už skoro ani stopa, i švára dneska zíral a říkal, jak je v pohodě - podle mě už věří, že je tady doma, a že když drbeme holky nebo jim dáváme papu, dostane se i na ni.. co se místečka týče, myslím, že ona potvůrka dobře ví, co to je místečko, páč když v ruce držím piškot, téměř vždycky se tam dobrovolně odebere, kdežto když ho nemám, leze si, kde chce :D, já tak houkla ale jen před tátou, aby jako viděl, že ji podrobujeme výchově ;-), ale právě mě překvapil, že se jí tak zastal, když jsem fakt jen lehce zvýšila hlas, aby pochopila, že to myslím vážně :-). Přehnaný nadšení najevo nedává, ale je vidět, že ji má rád, drbe si ji, když jde okolo a je na ní moc hodnej. S tou mamkou to ignoruju, resp. se snažím, seč můžu ;-), a hlavně to nijak nekomentuju.. Jooo a ode dneška má frajerský postroj, kvůli lepšímu ovládání a taky aby si nedrapala ten nádhernej červenej obojek od Vás, příšerka - ten bude mít jen na lepší, třeba na venčení s Jimem - Loskeranem od Honzy, se kterým se snad v dohlednu shodneme na nějakém termínu :-)
Terka+Jirka+Míša+Markétka+Maruška+socializující se Becky :-)
terousch

Příspěvekod terousch v 07 lis 2010 21:38

Včelenský psocializační tým se hlásí :D - nechceme se teda chlubit, to zas nééé, ale hlásíme tři spokojené, vylítané pejsánky, Beckynka má za sebou celý den bez náhubku a no problem, jen 1x srdceryvně zavyla Máňa, když jsme s Míšou odpoledne spali, ale po kontrole situace jsme seznali, že nejspíš kradla Beckoušovi z pelechu plyšáka a ta ji usměrnila, ale ani Markéta ani Máňa nevypadaly nějak ustrašeně - Máňa asi dobře věděla, že si něco takovýho zasloužila :D.. Taky mám velkou radost z toho, že mamka kolem Becky dneska prošla do chodby, i když asi minutu předtím říkala, že NIKDY v životě :D :D :D, no a pak jsem se k nim přidala i se všema holkama, když brala Míšánka ven, to pak dokonce orodovala za Becky, ať jí nedávám na cestu košík (ale zatím jsme ho ještě na ven nechali), no a ptala se, jestli může navolno a kolik jí je... Tak snad se "odblokuje" a začne se blýskat na lepší časy :-). Dobrou a držte pěsti, ať jsou ráno všechny holky živý a celý :D
terousch

Příspěvekod stana v 07 lis 2010 21:45

{5;1} ,nastavaji lepsi casy ""-()
stana

Příspěvekod Magda v 07 lis 2010 21:45

Super zprávy, už to bude jen lepší, a krásnější. :113:
Magda

Příspěvekod wild owl v 07 lis 2010 22:12

Náhodou to jsou velké a krásné pokroky! ""5-() ""4-()
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod terousch v 08 lis 2010 11:38

Ano ano, přesně tak, krásné a velké pokroky :-), dnešní noc naprosto v klidu, Becky už košík nemá, venku se dokonce s Máňou tahaly o klacek, čekala jsem, že dojde k nějakýmu střetu nebo vrčení, ale úplně v pohodě, Máně už dokonce nevadí, že jí Becky skáče na hlavu :D, mně se včera venku vyšplhala na záda a přeskočila mi přes hlavu taky, měla jsem co dělat, abych udržela rovnováhu :D, jsou to prostě sluníčka šikovný zlatý - jooo a už jí začíná jít to "místečko" :-) {5;13}
terousch

Příspěvekod pupulu v 08 lis 2010 11:44

Je to šikulenka!! {5;19}
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 08 lis 2010 14:27

no vidíte, všechno chce čas, jak najití si místa ve smečce, tak "poslouchání" :)
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 08 lis 2010 14:35

Becky byla při transportu ve velkém stresu, ani nespala s ostatními pejsky, ale pro jistotu s řidiči v ložnici. Ale už je vidět, že začíná věřit, a bude fajn kámoška ve směčce. Prostě tak jako Baby, názorný příklad, že když se chce a pejskovi se ukáže že ho máme rádi, vymezí se hranice, tak je z něj skvělý společník. Je fajn, že se jí věnujete, to jí moc pomůže a rychle se ze všeho otřepe.
Magda

Příspěvekod terousch v 09 lis 2010 18:23

Zdravím,
krátká zpráva z jihu :-), dnes byly holčičky přímo ukázkové, dokonce byly skoro dvě hodiny (bez náhubku!) samy doma a nic nespáchaly, po zahradě už začíná s Becky lítat i Markétka, to mám děsnou radost :-D, no a aktuální stav je Becky+Máňa na jednom pelechu, Markéta zatím u sebe - vyháněli jsme je, když jí tam lezly a chudinečka ležela na dlažbě, ale když jsou tam spolu a obě spokojený, tak je necháváme být :-)..
Krásný večír a klidnou noc všem :-). Terka
terousch

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní